Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bodowp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bodowp

  1. chyba już 3 ankietę przerabiam odkąd tu jestem i za każdym razem to samo Najpierw nie pasuje bo daleko bla bla bla a po spocie na kiełbasę pod NCK się jedzie i te kilka dodatkowych km nagle przestaje mieć znaczenie... cud
  2. Makro pod IKEA... zadaszony parking MaC obok..
  3. Kto śmiał i dlaczego zamknął niebieski parking
  4. Wybiera się ktoś na Summer Cars Party 6-7 września?
  5. Siema... Weekendzik dobiega końca pora ruszać na krk.
  6. Tylko w cytrynie nie była podgrzewana
  7. Na dniach będzie wiadomo, w serwisie we Wrocławiu jeszcze jest telefon, teraz sprawdzałem. Dzięki za info ;-)
  8. Wiadomo coś w mojej sprawie? bo się moja niecierpliwi
  9. Jak nie zapomnę to zobaczę jakie et mam.
  10. Ale jeblo deszczem... Bagatela stoi
  11. coś dla naszych dwóch kolegów
  12. Prawda jest taka, że ktoś dał ciała na całej linii i nie ma co się teraz doszukiwać czy kara jest tak surowa bo to chodzi o Polskę... Ciała dał ale czytałem gdzieś, że któryś klub bułgarski podobnie zrobił i dostał zaledwie karę finansową, więc wniosek jest taki, że są równi i równiejsi... Rozumiem o co Ci chodzi ale załóżmy, że jesteś policjantem z drogówki i zatrzymałeś swojego sąsiada za wykroczenie, którego nienawidzisz bo zawsze robi Ci na przekór... W taryfikatorze masz widełki 100zł-500zł... już widzę jak mu dajesz 100 mandatu Złośliwe zachowanie z Twojej strony czy adekwatna w Twojej opinii kara za wykroczenie sąsiada ? Słuchałem dzisiaj w radio wypowiedzi tam jakiegoś prezesa Legii (nie pamiętam) jak mówi, że to kpina nakładać taką karę... kpiną jest popełnić błąd i jeszcze oskarżać za skutki błędu innych.
  13. Prawda jest taka, że ktoś dał ciała na całej linii i nie ma co się teraz doszukiwać czy kara jest tak surowa bo to chodzi o Polskę...
  14. Może wczasy w Międzyzdrojach https://www.youtube.com/watch?v=oxJicESDWJE
  15. Dzięki za spota wczoraj Nawet OZI się pokazał na chwile Faktycznie musiałem profil pozmieniać. Bo miałem bzdury wypisane.
  16. mozna tylko w technicznych Ale to co sobie "zlajkowalismy" to nasze [emoji10]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.