Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak to jest jak się człowiek śpieszy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wode wlywała się na przednią szybę ?? jak nie to to po prostu przejeżdżałeś tylko przez kałużę poszła po masce bo w ostatniej chwili zauważyłem bo to na tym zakręcie tam jakby się od Makro jechało... Szyba nie do końca odparowana, z nieba niapier... no i się wpierdzieliłem aż się zdziwiłem, że butki mam suche
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prawie utopiłem auto wyjeżdżając z pod IKEi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tak dalej pójdzie będzie trzeba koce wozić na wypadek gradu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomasz [email protected] tel: 504-936-442 GG: 1824782
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rysowanie w Paincie część 1 - Zrób to sam - Dla Dzieci - WP.PL każdy może zostać mistrzem painta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BTW. dzięki za kilka rad wczoraj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://youtu.be/fi718AF-PfQ [emoji10]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będzie jak w Rosji... lusterka będą sobie urywać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
można wspólnie Laptop rzutnik net i można oglądać na spocie [emoji10]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI chyba z Tobą poruszałem ten temat: § 1. 1.Miejsce przewidziane do umieszczenia tylnej tablicy rejestracyjnej powinno stanowić równą, prostokątną powierzchnię o następujących minimalnych wymiarach: 1) dla pojazdów samochodowych mających cztery i więcej kół: a) szerokość 520 mm i wysokość 120 mm albo szerokość 340 mm i wysokość 240 mm; 2) dla motocykli i czterokołowych pojazdów samochodowych o maksymalnej mocy silnika do 15 kW - szerokość 280 mm i wysokość 210 mm; 3) dla motorowerów i czterokołowych pojazdów samochodowych o masie własnej do 350 kg i maksymalnej mocy netto silnika nieprzekraczającej 4kW: a) szerokość 100 mm i wysokość 175 mm albo szerokość 145 mm i wysokość 210 mm; 4) dla ciągników rolniczych - szerokość 240 mm i wysokość 165 mm. 2.Miejsce to powinno być takie, aby po zamocowaniu tablice spełniały następujące wymagania: 1) położenie tablicy względem osi podłużnej pojazdu: a) środek tablicy nie może być położony na prawo od wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu, lewa krawędź tablicy nie może być położona na lewo od pionowej płaszczyzny równoległej do wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu i przechodzącej przez jego lewy obrys; 2) tablica powinna być prostopadła z dokładnością do 2° do wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu; 3) tablica powinna być pionowa z dokładnością do 5°; jeżeli jednak jest to konieczne ze względu na kształt pojazdu, może ona być odchylona od pionu: a) nie więcej niż o 30°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku górze i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest nie wyżej niż 1,20 m nad ziemią, a dla ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, nie więcej niż o 15°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku dołowi i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest powyżej 1,20 m nad ziemią, a w przypadku ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3; 4) wysokość położenia tablicy nad ziemią: a) wysokość położenia dolnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być mniejsza niż 0,30 m, a dla ciągnika rolniczego nie może być mniejsza niż 0,73 m oraz 0,20 m dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być większa niż 1,20 m, a dla ciągnika rolniczego nie może być większa niż 1,72 m; jeżeli jednak wymóg ten nie może być spełniony w praktyce, wysokość położenia może przekraczać 1,20 m, lecz powinna być tak zbliżona do tego wymagania, jak to jest możliwe ze względu na konstrukcję pojazdu, i nie może w żadnym przypadku przekraczać 2 m, a dla ciągnika rolniczego 2,75 m; w przypadku pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, wysokość ta nie może przekraczać 1,50 m; 5) wymagania widoczności geometrycznej: tablica powinna być widoczna z przestrzeni zawartej wewnątrz następujących czterech płaszczyzn: a) dwóch płaszczyzn pionowych stycznych do bocznych krawędzi tablicy i tworzących kąty 30° na zewnątrz ze środkową wzdłużną płaszczyzną pojazdu, płaszczyzny stycznej do górnej krawędzi tablicy i tworzącej kąt 15° do góry od poziomu oraz 30° dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, c) płaszczyzny poziomej przechodzącej przez dolną krawędź tablicy (5° do dołu od poziomu dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3); jeżeli jednak wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią jest większa niż 1,20 m, to ta płaszczyzna powinna tworzyć kąt 15° do dołu od poziomu; 6) wysokości położenia podawane w pkt 3-5 należy określać na pojeździe w stanie nieobciążonym. § 2.Kształtu i wymiarów miejsca przewidzianego do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych nie określa się. ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- :slina::slina:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie działa [emoji12]- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://weknowgifs.com/wp-content/uploads/2013/03/stephen-colbert-popcorn-gif1.gifwyj.....sta konwersacja ciekawe czy będzie dogrywka i karne Ja też się dołączam... http://weknowgifs.com/wp-content/uploads/2013/03/stephen-colbert-popcorn-gif1.gif Jak ja się tu lubię logować od czasu do czasu... joemonster wymięka wbijaj już ci robimy miejsce na kanapie http://weknowgifs.com/wp-content/uploads/2013/03/stephen-colbert-popcorn-gif1.gifhttp://weknowgifs.com/wp-content/uploads/2013/03/stephen-colbert-popcorn-gif1.gifhttp://weknowgifs.com/wp-content/uploads/2013/03/stephen-colbert-popcorn-gif1.gif Znajdzie się też dla mnie miejsce? Mam przekąski i browarki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak tak dalej pójdzie to ostatnia godzina w biurze minie szybciutko- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tiaaa dach zamykali by jak na narodowym...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurna jakbym wiedział, że od tamtej strony nie kasują za wjazd to bym tamtędy wjechał... zawsze było by na myjkę bo po tym offroadzie to nawet ja mówię, że mam uwalone auto Kurna jednak Ci powiem, że u mnie w Bielsku to dużo lepiej pod względem wody... Nad Żywieckie 25km do Górek Wielkich nad Bernnice jeszcze mniej tylko zimna woda bo górska. Tłumów nie ma, czysta woda, cień zawsze znajdziesz i nikt kasy od Ciebie nie żąda. BTW. ktoś coś pływa z żagielkiem? Jakiś wypad nad jeziorko jaką omege można haratnąć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tez bylem na rusieckim i nic nie placilem.. wjezdzalem na 10tke od strony Zaporębia tak mnie zjaralo ze teraz mam dreszcze Gdzie Ty tą swoją glebą wjechałeś?? ja mam kozę jak uuujjj i tarłem momentami osłoną ja wjeżdżałem tędy https://www.google.com/maps/dir/50.0601042,20.14459/50.0510229,20.1460941/@50.0504558,20.1485036,469m/data=!3m1!1e3!4m9!4m8!1m5!3m4!1m2!1d20.1497703!2d50.0557134!3s0x47164643650b3345:0xbc0fae38399b4f0a!1m0!3e0 ---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:56 ---------- Taka pogoda a Ty na krytym basenie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj bylem pierwszy raz na Przylasku trochę pokorzystać z ładnej pogody i powiem szczerze że tak se... W piz*ziec ludzi 15zl za auto a szału nie ma. Kryspinow juz dawno skreslilem z listy bo tłoku nie lubię. Ktoś może zna jakieś fajne miejsce jeziorko/rzekę gdzie w ciszy i spokoju można się zachodzić i zrobić grilla?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też tak powiedziałem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciała dał zięciu właścicielki, który był zawieźć auto do mechanika. Protokół był wypisany tak jakby właściciel chciał dokonać naprawy tego co miało zostać zdiagnozowane. Nie miałem, żadnego pola manewru Auto odebrane i ląduje u już mojego znajomego na warsztacie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:naughty: - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.