Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota robimy zrzutę na prezent dla gruszki?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo właśnie to było zaplanowane... kilku typa zamaskowanych wpadło sprzedało kose i uciekli... zaczyna być coraz bardziej ciekawe na mieście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma się co śmiać kumpel znajomego w piątek dostał kose na bramce w Carpe II na Sławkowskiej. To już 4 knajpa w której bramkarz dostaje nożem... coś musi być na rzeczy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zasiek w nju taki jak w orange.... Ja jestem osobiscie zadowolony. Nex poczytaj na spokojnie fora dyskusyjne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex pogrzeb po necie to znajdziesz.. np https://www.facebook.com/Njumobile/posts/166334156869547 ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- "nju mobile Hania, jest to granica zobowiązań każdego użytkownika, której przekroczenie może uprawniać nas do żądania wpłaty kaucji lub zawieszenia możliwości połączeń."
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Siedzę w NJU MOBILE już od pół roku. Faktycznie jak się czegoś nie wykorzysta to rachunek mniejszy (jak napisze 10sms w miesiącu to płace tylko za te 10 i automatycznie mam mniejszy rachunek) Zdarzyło się, że zapłaciłem nieco więcej o 2-3zł jak wysyłałem msm po dojściu do limitu czyli tej wartości od której zaczynają się nielimitowane sms. Warto się przyjrzeć i poczytać co to jest w NUJ "LIMIT NALEŻNOŚCI" bo tu tkwi haczyk. Jeszcze mi nic nie doliczyli ani nie wyłączyli telefonu bo może nie gadam aż tak dużo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema Ktoś coś dzisiaj na mieście ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Wszystkim za życzenia Pablo jak dobrze pogrzebiesz w necie to zobaczysz dużo gorsze sceny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za spota Panowie. Jak zwykle bylo wesolo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tez sie dzisiaj postaram pokazac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najwyżej na spotach będziesz zostawiał furę na dolę i drałował na niebieski parking z buta chyba, że złapiesz stopa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co się będziesz ograniczał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fanta coś dla Ciebie Naklejka NIE TRĄB pojebie bo JADĘ NA GLEBIE wheel (3897990251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema ;-) probuje ogarnac tapatalk'a :-P- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
psssyt...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poszukaj na tablicy.pl jakiś czas temu znalazłem kumplowi taki za 500zł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://www.facebook.com/WrakRaceSilesia i doczekaliśmy się edycji w Krakowie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak ktoś coś z Bielska to PW- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde człowieka nie ma na spocie i już od dupeczek sobie słodzą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber ja mam tak zawsze jak zjem kebaba u Szwagra.... 1l wody przez noc to mało- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie tylko Ty sesje ciśniesz, a inni takich głupich wymówek nie mają :whistling:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziś mnie nie będzie bo sesja ciśnie... Polecam Trattoria Da Marco - Pizza Kraków - Włoska Restauracja w Krakowie - DaMarco.pl można dobrze zjeść w normalnej cenie i parking pomieści kilkanaście aut A co do kiełbasek to te pod NCK`iem 1000x lepsze Co poniektórzy po spocie testowali swego czasu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś może się podzielić swoimi odczuciami po korzystaniu z telefonu z Windowsem ? bo obecnie się zastanawiam Windows czy Android?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
piątunio - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!