Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bodowp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bodowp

  1. Dzięki za spota robimy zrzutę na prezent dla gruszki?
  2. Pablo właśnie to było zaplanowane... kilku typa zamaskowanych wpadło sprzedało kose i uciekli... zaczyna być coraz bardziej ciekawe na mieście
  3. Nie ma się co śmiać kumpel znajomego w piątek dostał kose na bramce w Carpe II na Sławkowskiej. To już 4 knajpa w której bramkarz dostaje nożem... coś musi być na rzeczy.
  4. Zasiek w nju taki jak w orange.... Ja jestem osobiscie zadowolony. Nex poczytaj na spokojnie fora dyskusyjne
  5. nex pogrzeb po necie to znajdziesz.. np https://www.facebook.com/Njumobile/posts/166334156869547 ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- "nju mobile Hania, jest to granica zobowiązań każdego użytkownika, której przekroczenie może uprawniać nas do żądania wpłaty kaucji lub zawieszenia możliwości połączeń."
  6. Siema Siedzę w NJU MOBILE już od pół roku. Faktycznie jak się czegoś nie wykorzysta to rachunek mniejszy (jak napisze 10sms w miesiącu to płace tylko za te 10 i automatycznie mam mniejszy rachunek) Zdarzyło się, że zapłaciłem nieco więcej o 2-3zł jak wysyłałem msm po dojściu do limitu czyli tej wartości od której zaczynają się nielimitowane sms. Warto się przyjrzeć i poczytać co to jest w NUJ "LIMIT NALEŻNOŚCI" bo tu tkwi haczyk. Jeszcze mi nic nie doliczyli ani nie wyłączyli telefonu bo może nie gadam aż tak dużo.
  7. siema Ktoś coś dzisiaj na mieście ?
  8. Dzięki Wszystkim za życzenia Pablo jak dobrze pogrzebiesz w necie to zobaczysz dużo gorsze sceny
  9. Dzieki za spota Panowie. Jak zwykle bylo wesolo
  10. Tez sie dzisiaj postaram pokazac
  11. Najwyżej na spotach będziesz zostawiał furę na dolę i drałował na niebieski parking z buta chyba, że złapiesz stopa
  12. co się będziesz ograniczał
  13. fanta coś dla Ciebie Naklejka NIE TRĄB pojebie bo JADĘ NA GLEBIE wheel (3897990251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  14. Siema ;-) probuje ogarnac tapatalk'a :-P
  15. Poszukaj na tablicy.pl jakiś czas temu znalazłem kumplowi taki za 500zł
  16. https://www.facebook.com/WrakRaceSilesia i doczekaliśmy się edycji w Krakowie
  17. Jak ktoś coś z Bielska to PW
  18. kurde człowieka nie ma na spocie i już od dupeczek sobie słodzą
  19. Cuber ja mam tak zawsze jak zjem kebaba u Szwagra.... 1l wody przez noc to mało
  20. Nie tylko Ty sesje ciśniesz, a inni takich głupich wymówek nie mają :whistling:
  21. dziś mnie nie będzie bo sesja ciśnie... Polecam Trattoria Da Marco - Pizza Kraków - Włoska Restauracja w Krakowie - DaMarco.pl można dobrze zjeść w normalnej cenie i parking pomieści kilkanaście aut A co do kiełbasek to te pod NCK`iem 1000x lepsze Co poniektórzy po spocie testowali swego czasu
  22. Ktoś może się podzielić swoimi odczuciami po korzystaniu z telefonu z Windowsem ? bo obecnie się zastanawiam Windows czy Android?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.