Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać. Miałem się wczoraj zebrać na te rybitwy ale skapowałem się po 21:00 i jakoś mi się już nie chciało poza tym nawet nie wiem gdzie to jest Ja mam TV + internet w Neti Na samym początku przez miesiąc 5 razy przyjeżdżali technicy i niby każdy poprawiał coś po wcześniejszym bo neta zrywało mi 2-3 razy dziennie. Teraz jest spoko niby w umowie prędkość do 10MB a czasem zdarzy się nawet pod 15 Obsługa samego TV dość wkurzająca i wszystko trwa dużo dłużej niż w TP(miałem TV + neostrade w TP przez rok i byłem powiedzmy zadowolony)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry... koniec wolnego niestety i pora do roboty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać... widzę, że grill całkiem całkiem ja niestety leżałem chory w łóżku i dalej się ciulowo czuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ktoś by chciał podobną deskę w swoim AUDI? aaa... przepraszam lub w dresowozie Zobacz: Deski rozdzielcze samochodów z lat 80. - Wykop.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Biertijd.com // Media ť CES 2013 - Audi Piloted Driving
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać przy poniedziałku. Jutro niestety już na 100% nie będzie mnie na spocie bo obecnie przesiaduje w Bielsku Jakby ktoś coś potrzebował z tych rejonów to pisać PW koło czwartku wracam do krk.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie dostałem sms ale nie będzie mnie bo też w pracy siedzę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Panowie. Kurde zapowiada się, że będę miał ciężki tydzień w pracy i o spocie chyba nie mam co liczyć w ten wtorek
-
A4 B5 1.9TDI 90KM AHU by bodowp
Ostatnio dużo się działo Pewnego dnia zajechałem do znajomego i dzięki jego życzliwości udało mi się wymienić dwa górne prawe wahacze i nic już nie stuka Parę dni później przyszedł czas na tylne łożyska i tuleje belki. Łożyska - Ruville, tuleje - Febi. Podczas ściągania belki okazało się, że będzie trzeba jeszcze wymienić przewody hamulcowe, które były jeszcze oryginalne Na koniec dodam, że Audiczka otrzymał nowe dymione kierunkowskazy bczne dzięki Lolowi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać. Pracowity dzień dzisiaj bo padaka dostała nowe łożyska z tyłu i tuleje belki Jutro w planie pociągnąć w sumie prawie 6m przewodu hamulcowego (zaczęła odchodzić otulina) i sklecenie wszystkiego do kupy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gucio 100ka BTW dziś się znowu pojawię
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew::polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo w Unii Europejskiej przyjęto, że apteczka musi być odpowiednio wyposażona w oparciu o normę DIN13164. W Niemczech za np. brak nożyczek w apteczce możesz przyrobić mandacik jeśli trafisz na strasznego trepa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko pamiętaj, że taką apteczkę za granicą możesz sobie wsadzić... i i tak pokuta będzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kątem oko dostrzegłem ramkę, więc zatrąbiłem choć gościu przede mną się dziwnie na mnie patrzył ---------- Post dopisany at 03:40 ---------- Poprzedni post napisany at 03:38 ---------- zacznij ubierać się jak dres to na 100zł się nie skończy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kofo dzisiaj kolo 15:40 otrąbiłem na wylocie z krk w stronę alwerni? srebne b5 w kombi. Kumpel kiedys zatarł TDIka w ibizie IIFL. bo mu płyn chłodniczy w momęcie zdupcył i nic sie nawet nie zapaliło i temp. też była w normie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać... późno ale po pracy i coś jeszcze się spać nie da... Pablo postaram się wyrobić na spota we wtorek to tam wrzuć jakie gadżety do bagażnika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry... wahacze wymienilem i przy pracy okazalo sie ze mam do wymiany tylne lozyska i tuleje w belce jak dobrze pojdzie to pod koniec tyg bedzie juz wszystko porobione a ja sie dziwilem czemu powyzej 120 d*pa lata jak jakas locha na wybiegu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:shock3: ejjj ale szczerze powiem, że gdybym zobaczył jak ktoś maluje mi sprayem auto to byłoby nieciekawie gdyby nikt mnie nie uspokoił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lipa, że w okolicy Kościuszki nie mam żadnej...nawet z zimną wodą myjki, żebym mógł sobie zawsze chociaż opłukać auto. Tramwaje = jeden wielki kurz i syf i nie opłaca się pucować autka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie każdy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam niedaleko