Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kiełbacha super jak zawsze:) Pawlo następnym razem trzeba zawinąć wiecej ludzi:) A co do spota to coraz lepsza frekwencja. Do następnego razu.... Kiełbaski po fajnym spocie były Dzięki wielkie za spota...nasz pierwszy i na pewno nie ostatni Pora teraz wypróbować piwa które nawarzył znajomy....lekki posmak suszonych śliwek... nonono:drunk:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też się postaram dzisiaj pojawić was poznać
-
Spociki Łódzkie
Pan Roman - postrach kierowców Pan Roman
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dzisiaj kibluje na uczelni do 20
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:Tak patrze po Krk to tu wiele śniegu nie spadło przez święta w Bielsku święta wyglądały tak http://s20.postimg.org/c7fonft5p/2013_03_31_07_26_56.jpg
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nawet za 3zł napijesz się 0.5l kasztelana i nie mówię tu o jakiej spelunie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
eee... nie ma tak źle. W Krakowie idzie taniej wypić całkiem niezłe piwo w knajpie niż w Bielsku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja na dziennych... i jak się to policzy to taniej wychodzą zaoczne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spodobało CI się upalanko wczoraj w nocy? Ja postanowiłem wczoraj poupalać trochę zardzewiałe sanki późnym wieczorem bo śniegu po kolana no i wypadało trochę spalić tych wszystkich ciast ciasteczek, śledzi, sałatek itp.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kolego polecam następnym razem autko z fajna sprawa ale nie wiem czy na studencką kieszeń
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale śniegu nawaliło Wesołych..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
15cm śniegu w B-B
-
A4 B5 1.9TDI 90KM AHU by bodowp
wiem, że dużo ale budżet studenta jest raczej nie wielki, więc póki co się muszę wstrzymać z bajerami. Zastanawiam się nad innymi kierunkami w błotnikach i to dość poważnie. Klimatronik szczelny i działa a słyszałem różne opinie niekoniecznie prawdziwe ludzi z poza forum.
-
A4 B5 1.9TDI 90KM AHU by bodowp
Dokładnie 16.03.2013r. zakupiłem nową furmankę co by mi na głowę się nie lało jak w poprzedniej A więc tak: AUDI A4 B5 z 97r. SILNIK: 1.9 TeDeIk 90KM AHU + 4 pająki w turbinie z nakazem eksmisji 218550km - przy zakupie WYPOSAŻENIE: radio + zmieniareczka (ale radio nie obsługuje zmieniareczki ) elektryczne szybki przednie elektryczne lustereczka klimatronik (działa :shock: ) tempomat (też działa) teoretycznie 4 poduszki powietrzne centralny zamek ABS MODY: super zarąbiste pokrowce na fotele (jak ktoś chce do golfa to po zakupie nowych oddam w gratisie) Tylne lampy po lifcie (nowa ćwiara to i lampy nowe ) PLANY: -światła przeciwmgielne -układ komfortowych kierunkowskazów + jak założę mgielne to doświetlanie zakrętów i parę innych bajerów (program w C już jest) -Jakieś radio z płytkami/ lub obsługujące zmieniarkę w bagażniku. -Może jakiś basik do bagażnika pójdzie -zakup anteny CB + montaż CB -Podgrzewane lusterka -Stworzenie komputera pokładowego (głównie chodzi o spalanie średnie) FOTECZKI: (Jak się pogoda polepszy to wrzucę coś w lepszej jakości)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie Wszyscy już jedzą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja to mam w d*pie i zima zostaje do połowy kwietnia. Na 52`ce widziałem już paru z latem na kołach porozstawianych po rowach. W Andrychowie w środę rano cała droga białą w przeciągu paru chwil.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie dałem rady być dzisiaj na spocie bo już w BB, więc życzę wszystkim smacznego jaja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry:hi: jakie nudy na wykladach... i zas to biale badziewie z nieba. 2,5h z bb do krk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zwykłe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe lampy z tyłu inne bo pewnie cała ćwiara była wstawiana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam jakieś 10cm zaraz pod kierunkowskazami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kiere mam taką Zegary takie a deskę taką
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
popatrz na wlepce na podłodze w bagarzniku jezeli jeszcze jest, albo w książce serwisowej jak masz, a jak nie to na silniku bedzie oznaczenie, ale na 99% to jest 1z bo ahu chyba wychodziły dopiero po lifcie, ale nie dam sobie głowy uciąć. Nie wiem kiedy był lift... to jest 97r i ma już te nowsze lampy z tyłu. Książki nie mam zdołałem tylko przeczytać nr. silnika, a do bagażnika nie zaglądałem EDIT: jednak to nr. głowicy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wiesz, że muszę poszukać oznaczeń i sprawdzić jaki to silnik po patrzę na forum gdzie to znaleźć i sprawdzę z ciekawości Wcześniej jeździłem 48KM clio I więc dla mnie i tak wciska w fotel Wcześniej jeździłem Ibizą II FL 1,9TDI zrobioną na 140KM. Fajnie to latało ale trochę małe jak dla mnie na dzień dzisiejszy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ano kupiłem nowy paputkowóz, bo clio sam wiesz w opłakanym stanie miało być 110KM ale kupiłem 90KM bo w fajnym stanie. Po świętach może jaki spocik to zobaczysz