Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdybym wiedział, że jednak jest spot to bym się ruszył zaraz po pracy Ja wiem, że jestem nowy i chyyja mam do gadania ale..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bagry? parking jest a o tej godzinie już nie powinno być dużo ludzi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:naughty::naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro pod chmurką ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex będziesz w niedziele na spocie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry egzaminy, sesja i na PK foczki dobre sie pojawily... zaliczenie na cycki i nie tylko w tym roku w modzie chyba:kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzisiaj patrzyłem na dwie liczby w swoim Audi. Jedna to 233333km a druga to 33C.... dobrze że klima jest bo masakra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czlowieka nie ma chwile na forum a tu juz tyle lektury do czytania dzis sloneczko jak w tropikach... szedlem na egz to myslalem ze sie ugotuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten weekend to była jakaś masakra pora troszkę odespać. nex teraz w tą niedzielę co będzie ustawiłem sobie robotę do 18:00 więc się zjawie na spocie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Można by się w którąś niedziele ustawić koło 14-15 i coś wrzucić na ruszt. Z KRC organizuje spoty na bagrach ale z doświadczenia wiem, że przy ładnej pogodzie może być ciasno na parkingu. Ogólnie to ja nie z Krakowa i nie znam za bardzo innych miejsc gdzie można pogrilować i bezpiecznie postawić samochód.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co sądzicie o jakimś grill spocie? można by było coś zorganizować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaraz zaczną z bronią chodzić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
D4NTE jak waliło gradem to już z kocem chciałem lecieć i auto przykrywać.. ale nie był tak duży jak w Tychach parę szybek poszło... nie mówiąc o wgnieceniach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzwoń po 18:00 bo nie wiem czy po zajęciach nie będę musiał iść do pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nawet dziś nie pada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co za pogoda dawno nie widziałem takiego dużego gradu.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nexPW- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze by co pospał, ale do Sosnowca muszę jechać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
weź mój miernik- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miałeś wpaść po podkładkę ale w takim układzie ja też... zdrowie zapomnialem sobie sorki spoko Planuje w niedzielę na spota przyjechać to jak nie zapomnę to Ci wezmę.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miałeś wpaść po podkładkę ale w takim układzie ja też... zdrowie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
środa minie tydzień zginie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no... deptak już zalany ciekawe czy jeszcze się woda podniesie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fantowski PW kurna taka pogoda a tu trzeba z psem wyjść ciekawe ile jeszcze tak popada. Wiśle rano nie wiele brakowało do deptaka - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!