Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bodowp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bodowp

  1. gdybym wiedział, że jednak jest spot to bym się ruszył zaraz po pracy Ja wiem, że jestem nowy i chyyja mam do gadania ale..
  2. Bagry? parking jest a o tej godzinie już nie powinno być dużo ludzi.
  3. jutro pod chmurką ?
  4. nex będziesz w niedziele na spocie ?
  5. bry egzaminy, sesja i na PK foczki dobre sie pojawily... zaliczenie na cycki i nie tylko w tym roku w modzie chyba:kox:
  6. Dzisiaj patrzyłem na dwie liczby w swoim Audi. Jedna to 233333km a druga to 33C.... dobrze że klima jest bo masakra
  7. czlowieka nie ma chwile na forum a tu juz tyle lektury do czytania dzis sloneczko jak w tropikach... szedlem na egz to myslalem ze sie ugotuje.
  8. ten weekend to była jakaś masakra pora troszkę odespać. nex teraz w tą niedzielę co będzie ustawiłem sobie robotę do 18:00 więc się zjawie na spocie.
  9. Można by się w którąś niedziele ustawić koło 14-15 i coś wrzucić na ruszt. Z KRC organizuje spoty na bagrach ale z doświadczenia wiem, że przy ładnej pogodzie może być ciasno na parkingu. Ogólnie to ja nie z Krakowa i nie znam za bardzo innych miejsc gdzie można pogrilować i bezpiecznie postawić samochód.
  10. A co sądzicie o jakimś grill spocie? można by było coś zorganizować
  11. zaraz zaczną z bronią chodzić
  12. D4NTE jak waliło gradem to już z kocem chciałem lecieć i auto przykrywać.. ale nie był tak duży jak w Tychach parę szybek poszło... nie mówiąc o wgnieceniach
  13. dzwoń po 18:00 bo nie wiem czy po zajęciach nie będę musiał iść do pracy
  14. nawet dziś nie pada
  15. co za pogoda dawno nie widziałem takiego dużego gradu.
  16. Jeszcze by co pospał, ale do Sosnowca muszę jechać
  17. Miałeś wpaść po podkładkę ale w takim układzie ja też... zdrowie zapomnialem sobie sorki spoko Planuje w niedzielę na spota przyjechać to jak nie zapomnę to Ci wezmę.
  18. Miałeś wpaść po podkładkę ale w takim układzie ja też... zdrowie
  19. środa minie tydzień zginie
  20. no... deptak już zalany ciekawe czy jeszcze się woda podniesie
  21. fantowski PW kurna taka pogoda a tu trzeba z psem wyjść ciekawe ile jeszcze tak popada. Wiśle rano nie wiele brakowało do deptaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.