Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziś wolne więc się kładę... może się wyśpię w końcu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co się dziwisz...nagle wszyscy na forach i na FB wypisują, że szkoda gościa taki był dobry itp. gdyby nie tragedia to by cisza była i połowa ludu nawet by nie wiedziała kto to jakbyś zdjęcie wkleił. Jak widzę wpisy na FB jak każdy płacze a nawet I części filmu nie oglądali to też mam ochotę coś takiego im wkleić w komentarzu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poniedziałek przywitał nas o dziwo ładną pogodą Kurde nie zalatwie sobie wolnego na jutro:kwasny:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fantowski to było koło 22-23 a nie jak Ci mówiłem koło 1 to Twój nowy nr.? bo mam jeszcze jakiś inny do Ciebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fantowski namierzony na miescie... faktycznie transport na karty moze byc niezbedny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:już widzę jak śmigacie na kartach jutro po dzisiejszych balangach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapomniałem, że mam letni płyn wlany i musiałem już dzisiaj skrobać szybki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie ile za takie kartowe ściganko ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo nie jeździ, a i tak się wpierdziela w długi BTW: czołem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze muszę auto trochę chociaż przepłukać bo zaś fantowski będzie się czepiał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o 19;30
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to o której dzisiaj się widzimy bo Pablowa akcja sms jest za slaba i do mnie nie dochodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie pitol tylko ubierz ciepły dres do bety moja tez chodzi i prycha na wszystko:kwasny:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Lolo bedziesz jutro na spocie bo bym Ci te amory dał. Btw. udało mi się kupić cała klamkę z wkładką za 40 zł. Gość chyba nie był świadomu po ile chodza wkładki na allegro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
biedny pies... wygląda na niezadowolonego BTW
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry ;-) kurna juz sie oduczylem wstawac o 6 nie nie... dopiero od niedzieli bo w sobote dopiero zmieniam kapcie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówiłem o nim gdzies po lewej stronie przy skladzie budowlanym...pewnie to ten sam majster- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaś jutro pracuję i mnie nie będzie Za wkładkę i dopasowanie do klucza wstępnie krzyknęli 250zł. Mam jeszcze do sprawdzenia starszego gościa na wylocie w kierunku Warszawy co zajmuje się zamkami stacyjkami itp. już lata...może uda się coś taniej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Coś ostatnio pechowo u nas- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam komplet zniżek bo ojciec współwłaściciel, a sam już chyba też powinienem mieć, ale dochodzi kochana zwyżka za wiek(do chyba 25-26 roku życia) i ciekawe jak plasowało by się AC do tego OC mnie wychodzi jakieś 700zł z tego co ostatnio pytałem bo mam do grudnia i robię pomału rozeznanie. Jak coś znajdę fajnego na studencką kieszeń to się skuszę na AC, a jak nie to będę się musiał jeszcze pomęczyć z rok zanim mgr. nie skończę.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na auto.. ciekawe kto by chciał starą B5`ke Nie opłacasz AC?? nie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak zrobię... ciekawi mnie czym sprawca się kierował bo nic mi nie zniknęło. CB pod siedzeniem, stare dvd w schowku, antena cb w bagażniku, radio i panel od radia też został. Widać polują na coś bardziej cennego.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie głupie pomysł...myślę, że znajdzie się wielu chętnych co by z tym panem sobie porozmawiali bo pana władza powiedział, że zdarzają im się tam zgłoszenia. Powiedział, że gdybym nie miał zostawionego mocowania na nawi i nie miał śląskich blach to by się nic nie stało. na Malborskiej ,Radzikowskiego i 29 jak się wylatuje na Warszawę Ciekawe ile zapłacę za taką zabawę w serwisie AUDI Zadzwonię sobie tam na Malborską "kluczyk" zobaczymy co mi powiedzą w poniedziałek. Dzięki Wąski ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- Chyba się zastanowię nad jakimś alarmem - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!