Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bodowp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bodowp

  1. Stara wanna i malujemy fele
  2. Nie mam uprawnień do przeglądania
  3. ale aferę rozkręciłem z tym wtorkiem
  4. Po zimie będę wymieniał całą lewą stronę i dół prawej.. i raczej pójdzie MS ze względu że studencki budżet jeszcze no i dużo pozytywów na ich temat się pojawia
  5. We wtorek normalny spot czy też na karty jedziecie ?
  6. Wszyscy jutro jadą na karty czy ktoś będzie w GK o 20:00 jutro?
  7. Pablo Ściema jak mało szyba już jest rozbita...honda bez blach
  8. Troszkę poczytałem i zgodnie z Waszymi podpowiedziami stanęło na mastersport`a. Dzięki za rady ---------- Post dopisany 05-01-2014 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 22:44 ---------- Po pół roku i jakiś 6-7kkm wahacze mastersporta jeszcze się trzymają
  9. Jest tu gdzieś jakiś szrot gdzie mógłbym znaleźć samą zaślepkę klamki? Chyba jest sezon bo na allegro tylko dwie aukcje i to w innym kolorze znowu.
  10. Zaś mi się wjebali do auta CB nie ruszone ale za to ze schowka poszło DVD warte 20zł Wkładka cała nie naruszona ale wyrwany zatrzask w tej metalowej obramówce klamki... Tym razem na Wielopolu:wallbash:
  11. Jutro rano kierunek Zakopane szkoda tylko, że śniegu nie ma
  12. kurna mam chyba 5kg bagażu po świętach... ale jeszcze rybkę po grecku zaraz opędzluje
  13. Ponieważ mnie nie będzie na spocie 23 bo pracuję Życzę wszystkim wesołych i spokojnych Nie zciorajcie się za bardzo na sylwestra jak nowa robota wypali to będę częściej wpadał na spoty po nowym roku
  14. jak ktoś coś bo będę robił małe zamówionko po Nowym Roku BOTLAND - Sklep dla robotyków - BOTLAND.com.pl
  15. Krakowski żyje ostatnimi czasy :naughty:Tu sąsiad Pabla tu boseron i jego dresowóz
  16. Pablo bo już popcorn mi się kończy a tu dalej cisza
  17. kurna się zaczytałem... ale śmiechu niema bo to jajca na kiju z tą b8 Ozi pytanko mam.... po podpisaniu umowy OC polisa jest ważna nawet jak jej jeszcze nie opłaciłem (mam chyba na to 7 dni roboczych) Pytam bo OC miałem do wczoraj a nowa polisa z drukami itp. leży w Bielsku jak sprawa się ma jak mnie zatrzymają do kontroli itp. Papiery miała mi Pam przywieźć ale w końcu nie pojechała do BB i chyba będę musiał sam się przejechać.
  18. :kox: jest kilka furek że można się
  19. Kumpel mieszka akurat w tym bloku. Mówił dzisiaj, że to sąsiadowi auto drugi raz podpalili. Pierwsze stracił volvo a teraz polówkę tylko tym razem od polówki zajęły się inne auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.