Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stara wanna i malujemy fele
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nocna zmiana wita
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie mam uprawnień do przeglądania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale aferę rozkręciłem z tym wtorkiem
-
Wahacze Firmy DACHSTEIN
Po zimie będę wymieniał całą lewą stronę i dół prawej.. i raczej pójdzie MS ze względu że studencki budżet jeszcze no i dużo pozytywów na ich temat się pojawia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
We wtorek normalny spot czy też na karty jedziecie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszyscy jutro jadą na karty czy ktoś będzie w GK o 20:00 jutro?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo Ściema jak mało szyba już jest rozbita...honda bez blach
-
Wahacze Firmy DACHSTEIN
Troszkę poczytałem i zgodnie z Waszymi podpowiedziami stanęło na mastersport`a. Dzięki za rady ---------- Post dopisany 05-01-2014 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 22:44 ---------- Po pół roku i jakiś 6-7kkm wahacze mastersporta jeszcze się trzymają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest tu gdzieś jakiś szrot gdzie mógłbym znaleźć samą zaślepkę klamki? Chyba jest sezon bo na allegro tylko dwie aukcje i to w innym kolorze znowu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaś mi się wjebali do auta CB nie ruszone ale za to ze schowka poszło DVD warte 20zł Wkładka cała nie naruszona ale wyrwany zatrzask w tej metalowej obramówce klamki... Tym razem na Wielopolu:wallbash:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro rano kierunek Zakopane szkoda tylko, że śniegu nie ma- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurna mam chyba 5kg bagażu po świętach... ale jeszcze rybkę po grecku zaraz opędzluje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ponieważ mnie nie będzie na spocie 23 bo pracuję Życzę wszystkim wesołych i spokojnych Nie zciorajcie się za bardzo na sylwestra jak nowa robota wypali to będę częściej wpadał na spoty po nowym roku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak ktoś coś bo będę robił małe zamówionko po Nowym Roku BOTLAND - Sklep dla robotyków - BOTLAND.com.pl- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin: kolega- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krakowski żyje ostatnimi czasy :naughty:Tu sąsiad Pabla tu boseron i jego dresowóz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo bo już popcorn mi się kończy a tu dalej cisza- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurna się zaczytałem... ale śmiechu niema bo to jajca na kiju z tą b8 Ozi pytanko mam.... po podpisaniu umowy OC polisa jest ważna nawet jak jej jeszcze nie opłaciłem (mam chyba na to 7 dni roboczych) Pytam bo OC miałem do wczoraj a nowa polisa z drukami itp. leży w Bielsku jak sprawa się ma jak mnie zatrzymają do kontroli itp. Papiery miała mi Pam przywieźć ale w końcu nie pojechała do BB i chyba będę musiał sam się przejechać.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zimno- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:kox: jest kilka furek że można się- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kumpel mieszka akurat w tym bloku. Mówił dzisiaj, że to sąsiadowi auto drugi raz podpalili. Pierwsze stracił volvo a teraz polówkę tylko tym razem od polówki zajęły się inne auta.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma spania - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!