Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak tak dalej pójdzie to przy tej mojej diecie to też zacznę bajerować kiełbaski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dmuchnięte z pąpki od materaca.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
komuś kiedyś o tym mówiłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hu... z fotelem ale ciekawi mnie czy do tego mikrofonu mówisz "07 zgłoś się"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tylko pozory lewa strona to graciarnia bo mam do dyspozycji jeszcze duży parapet przy oknie hehe ciastko do kawy wejdzie... co nie? Brak ciastek... dieta bo już 110kg przekroczone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tylko pozory lewa strona to graciarnia bo mam do dyspozycji jeszcze duży parapet przy oknie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+1 Pierwsza rzecz w poniedziałek w pracy to kawa Dmuchnięte z pąpki od materaca. Zdrajca Co z Jaguar Club Poland nie robią kubków ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+1 Pierwsza rzecz w poniedziałek w pracy to kawa Dmuchnięte z pąpki od materaca.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sporo jak za taki układ... a wystarczy jedynie LM7805 1zł, ATtiny13 4zł, MOSFET 2zł, tranzystor 0,50zł + kilka rezystorów 0,50zł i bardzo prosty programik. Można jeszcze prościej zamiast procka komparator wstawić. Wiem wiem mam zboczenie w tych tematach Poprzedni właściciel tego http://otomoto.pl/skoda-octavia-tuning-polecam-C35449640.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sporo jak za taki układ... a wystarczy jedynie LM7805 1zł, ATtiny13 4zł, MOSFET 2zł, tranzystor 0,50zł + kilka rezystorów 0,50zł i bardzo prosty programik. Można jeszcze prościej zamiast procka komparator wstawić.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nienawidzę zakupów... Dmuchnięte z pąpki od materaca.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aż się chce jeździć teraz Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za pomoc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Audi odebrane sprzęgło chodzi tak miękko że myślałem za pierwszym razem, że dziurę w podłodze zrobiłem biegi też ładnie wszystkie lekko wchodzą. Jutro jazdy próbne bo dzisiaj pogoda nie pozwala- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema. Panowie nie mam zamiaru robić 130KM baaa nawet 114KM robiąc tylko "CIPTUNINGA" 90KM do miasta w zupełności wystarcza i na trasę do 120-130km/h też. Zakładanie DQSa to dodatkowa kasa wyrzucona w błoto bo i tak bym z tej skrzyni nie korzystał (no może raz na rok jadąc na wakacje choć zazwyczaj samolot i kolorowa opaska na rękę i mam wyjeb... na jeżdżenie autem. Wole sobie wypożyczyć auto na miejscu jak mam taki kaprys) Zresztą kto mnie zna to wie, że do Audi dokładam tyle ile trzeba. bo to tylko B5 w TeDeIku i niemiec płakał jak sprzedawał.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
90KM to za mało na dodatkowy nad bieg...takie moje zdanie, a na trasy nie jeżdżę tak często aby to miało jakikolwiek sens.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy ja wiem czy taki sens jest wsadzać 6tke- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
DVS Dmuchnięte z pąpki od materaca. Nie wiem czy ori. wiem ze do tego silnika były chyba 5 skrzyń w tym DVS. Dmuchnięte z pąpki od materaca. CPC, DHL,DVS i jeszcze jakieś to wszystko do AHU z takimi samymi przełożeniami. APL,DGW,DHF to od 110 ale mają inne przełożenia. Rodzaje montowanych skrzyń - http://www.dieselschrauber.de/Getriebe_Main.html Przełożenia poszczególnych skrzyń - http://www.dieselschrauber.de/GKB.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema może padaka będzie dzisiaj do odbioru- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie krępuj się- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zielona B5 KR13... na ramkach -> brak masy w lampach i choinka piękna + strobo w podświetlaniu tablicy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niby tu człowiek się czuje jakby był poniedziałek a tu już Drwal był i tydzień toporem na pół ciachnął- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Jutro jesteś w robocie? Padake już zaciągnąłem do mechaniora skrzynia kupiona- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ramzes PW ;-) Dmuchnięte z pąpki od materaca. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!