Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bodowp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bodowp

  1. Toś jest teraz koks na dzielni
  2. Mi podesłał lepsze https://www.youtube.com/watch?v=h0-UWFfoMTk D4NTE sprzedajesz bolida bo coś mi się rzuciło w oczy na olx`e
  3. Łukasz jeszcze Cie nie wpuścili do środka ?
  4. weekend a tu kurna pogoda w du... znaczy w pupę bo cenzura Człowiek sobie zaplanuje podłubać przy aucie a tu lać ma. Trzeba strzelić 6-kę w totka i kupić sobie dom z dużym garażem boseron ale popatrz jaki będziesz szycha potem...
  5. Trochę współczuję... Ostatnio byłem na uczelni i jak zobaczyłem te wszystkie koty zagubione to stwierdziłem że nie chciałoby mi się znowu przez to przechodzić Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  6. Nie ma co się podniecać... nie pierwszy i nie ostatni taki klon forum. Praktycznie każde większe forum po czasie zyskuje swojego klona bo przychodzą czasy się zmieniają, przychodzą nowi (rządzą nowi) i niektórym stałym bywalcom się to nie podoba i chcą powrotu do czasów dinozaurów, i tworzą fora "przyjazne" użytkownikom. Śmiech na sali.
  7. Zostawiłeś kolegom numer do Zony? Żona sama się odezwie do kolegów boseron powodzonka
  8. Wąski najlepszego po świętach to i skromnie
  9. Kto tutaj ogarniał dobrze tematy prawne?
  10. Pablo NAJLEPSZEGO !!! Panowie
  11. A postawiłem kubełek na pożegnanie? Jak nie to się nie ciesz bo za 5miechow jak przyjedziesz to będziesz jak nowy i kubełek obowiązkowy :-P A tak na poważnie to powodzonka. Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  12. fanta miałbyś dobre na zimę
  13. Z okazji lanego poniedziałku zalałem się wczoraj konkretnie Wąski miałbyś do kolekcji i pod kolor http://allegro.pl/audi-90-b3-sport-2-3-r5-136km-stan-bdb-youngtimer-i5219746672.html
  14. Lolo nikt nie ma takich w krk jak Ty ;-) Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  15. Wesołych Świąt Panowie ;-) no i zdrówko bo widzę, że nie tylko ja odpowiednio korzystam ;-) Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  16. MMS od mamy Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  17. schowa Ci się schowa...przy 5mm pierścień centrujący możesz sobie całkiem zeszlifować... Nie ma tam takich dużych sił i to służy tylko przy montażu felgi do łatwego osadzenia.
  18. Miałem to samo... na Katowickiej dostaniesz 5mm ze śrubami od ręki za 100zł mnie ta zabawa kosztowała jak dobrze pamiętam
  19. W Bielsku ponoć wczoraj śnieżyca... dobrze, że jeszcze lata nie zdążyłem wrzucić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.