Treść opublikowana przez tomekch973
-
Jak podlaczyc nie fabryczne radio, wylaczenie po wyjeciu kluczyka
Tak probowalem, jeszcze jedna kwestia o ktorej nie napisalem, gdy zolty przewod byl wpiety pod licznik to radio wlaczala sie tylko i wylacznie wtedy jak kluczym byl przekrecony( czyli zapalone kontrolki) Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Jak podlaczyc nie fabryczne radio, wylaczenie po wyjeciu kluczyka
W tej chwili radio dziala ale irytuje mnie jak wychodze z samochodu i musze pamietac aby wylaczyc radio, podpialem zolty przewod pod niebieska kostke licznika (nie pamietam ktory pin) i radio wylacza sie po wyjeciu kluczyka, pamieta stacje ale bez kluczyka sie nie uruchomi Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Jak podlaczyc nie fabryczne radio, wylaczenie po wyjeciu kluczyka
Jedyna przejsciowka to kostka iso ktora jest wpieta z jednej strony do radia a z drugiej do instalacji z samochodu. Stacyjka raczej sprawna poniewaz na jednym przewodzie przy kostce od radia jest napienie 10.3 V a po wyjeciu kluczyka, spada jesli dobrze pamietam na 3.3 V Przwody zolty i czerwony rowniez zamienialem miejscami alee bez skutku
-
Jak podlaczyc nie fabryczne radio, wylaczenie po wyjeciu kluczyka
Witam. Posiadam radio marki Pioneer mvh 170ub, mam problem z podlaczeniem w sposob aby wylaczalo sie po wyjeciu kluczyka ze stacyjki i dalo sie wlaczyc bez kluczyka. W kostce ISO na przewodzie czerwonym mam stale napiecie 12v na zoltym rowniez, a z tego co wiem powinno zanikac i spelniac funkcje podtrzymanie pamieci. Probowalem podpiac sie pod licznik ale w kostkach (zielona i niebieska) nie ma zanikajacego napienia po wyjeciu kluczyka, skad moge jeszcze podciagnac przewod do potrzymania? Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Stuki podczasszybkiego przyśpieszania
Witam. Nie dawno stałem sie posiadaczem swojego pierwszego samochodu, jakim jest A4 B5 1.8T (ANB) sedan, rocznik 2000. Autko ma kilka drobnych wad (mam nadzieje ze drobnych) które mnie irytują, a mianowicie podczas szybkiego przyspieszenia na 1, 2 i 3 biegu z prawej strony słychać stukanie, na 1 najgłosniej, na 2 troche ciszej na 3 prawie wcale, ale jednak cos puka na 4 i 5 jest cisza. Co moze byc przyczyną? Napewno musze wymienic lewy przegób ktory zaczyna coraz bardziej strzelac ale nie wydaje mi sie zeby az tak przenosilo sie echo na druga strone auta. Nikt nie podpowie gdzie szukac rozwiazania? Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Brzeczek wlaczonych swiatel
Posiadam licznik VDOWysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Brzeczek wlaczonych swiatel
A istnieje jakis sposob na sprawdzenie tego brzeczka czy to aby napewno on jest winowajca? Moge jakis zastepczy podlaczyc w celu zdiagnozowania np ze starego telefonu? Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Brzeczek wlaczonych swiatel
Gdzie moge dostac taki glosniczek, czy szukac na alledrogo jesli tak to o jakich wymiarach czy parametrach? Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Brzeczek wlaczonych swiatel
Czyli wymieniles glosniczek i wszystko dzialalo jak powinno pomimo prawidlowo dzialajacego wczesniej gongu rezerwy Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Brak komunikatow polfis
A jak to moge sprawdzic? , czujnika od miski idzie 3 zylowy przewod o ile dobrze pamietam i jest gdzies wpiety pod obudowe silnika Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Brzeczek wlaczonych swiatel
Tak zaplon wylaczony, kluczyk wyjety, swiatla wlaczone, przy otwartych dzwiach kierowcy zapala sie oswietlenie nog po stronie kierowcy po otworzeniu drzwi pasazera zapala sie oswietlenie po stronie pasazera Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Brak komunikatow polfis
Witam. Jestem posiadaczem a4 b5 rok 2000 z licznikiem pol fis, podczas wymiany oleju, po jego spuszczeniu wykreceniu filtra postanowilem przekrecic zaplon aby zobaczyc jak wyglada komunikat o braku oleju jednak zamiast tego zobaczyłem napis OK czyli auto gotowe do jazdy, wczoraj takze przy braku płynu do spryskiwaczy nie otrzymałem zadnego komunikatu ( nie jestem pewien czy powinien informować o tym) dodam ze przy zapaleniu rezerwy pojawia sie znaczek" dystrybutora" , przy otwartych, nie domknietych dzwiach takze pokazuje informacje prawidlowo. Co moze byc przyczyna mojego problemu i jak go rozwiazac? Pozdrawiam Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Brzeczek wlaczonych swiatel
Witam. Jako ze nie znalalem rozwiazania w podobnych tematach postanowilem opisac swoj problem, a mianowicie pacjentem jest a4 b5 rok 2000 z licznikiem polfis, przy wlaczonych swiatlach i otwartych dzwiach brak jest sygnalu informujacego o zgaszeniu swiatel dodam ze oswietlenie po otwarciu dzwi oswitlenie wewnątrz auta zapala sie prawidlowo, glosnik w liczniku takze dziala poniewaz gdy zapala sie rezerwa daje sygnal. Jakie sa jeszcze mozliwe rozwiazania mojego problemu? A moze jest inny brzeczek ktory informuje o wlaczonych swiatalch? Pozdrawiam Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka