Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak komunikatow polfis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jestem posiadaczem a4 b5 rok 2000 z licznikiem pol fis, podczas wymiany oleju, po jego spuszczeniu wykreceniu filtra postanowilem przekrecic zaplon aby zobaczyc jak wyglada komunikat o braku oleju jednak zamiast tego zobaczyłem napis OK czyli auto gotowe do jazdy, wczoraj takze przy braku płynu do spryskiwaczy nie otrzymałem zadnego komunikatu ( nie jestem pewien czy powinien informować o tym) dodam ze przy zapaleniu rezerwy pojawia sie znaczek" dystrybutora" , przy otwartych, nie domknietych dzwiach takze pokazuje informacje prawidlowo.

Co moze byc przyczyna mojego problemu i jak go rozwiazac?

Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Raczkuję w tym temacie, ale z tego co mi wiadomo na razie z wszechobecnej wiedzy, to może Twój licznik FIS był rezany, i zamiast czujników do miski olejowej oraz pojemnika spryskiwaczy, wrzucono emulatory?

Opublikowano
  • Autor

A jak to moge sprawdzic? , czujnika od miski idzie 3 zylowy przewod o ile dobrze pamietam i jest gdzies wpiety pod obudowe silnika

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tego już musisz dowiadywać się od osób które miały z tym styczność. Ja będe robić co prawda u siebie licznik z FIS-em, ale to jeszcze nie teraz :)

Opublikowano

W półfisie nie pokazuje niskiego poziomu płynu do spryskiwaczy, a co do oleju to zapewne odrazu po włączenie zapłonu raczej się nie zapala. Może po chwili, albo po odpaleniu...

Opublikowano

Odczekaj jakieś 3 minuty i powinien komunikat wyskoczyć (oliwiarka z napisem min)

Jak wypniesz kostkę od czujnika oleju to powinien wyskoczyć komunikat oil sensor (oliwiarka z napisem sensor)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ok sprawdze w piatek bo nie mam mozliwosci w najblizszym czasie

odpielem przewody od czujnika i nic na fisie dalej zapala sie OK


jakies inne pomysły?

Edytowane przez tomekch973

Opublikowano

Odepnij dodatkowo czujnik otwarcia maski

Może on daje cały czas sygnał, że maska otwarta i przez to nie wyświetla komunikatów czujnika oleju

Opublikowano
  • Autor

Odepnij dodatkowo czujnik otwarcia maski

Może on daje cały czas sygnał, że maska otwarta i przez to nie wyświetla komunikatów czujnika oleju

czujnik otwarcia maski? chyba nie mam czegos takiego napewno przy otwartej masce nie pokazuje mi zadnej informacji na fis

Opublikowano

Bo ten czujnik niczego na fis nie sygnalizuje.

Otwórz maskę i do zamka maski powinna iść wtyczka :wink:

Opublikowano
  • Autor

odpiolem czujnik otwarcia maski czujnik olejowy i nadal swieci OK po przekreceniu zaplonu czy tez odpaleniu auta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.