-
S4 B8 tuning wydechu
Wrzucam filmik z przerobionym wydechem ?? choć podjąłem już decyzje o zbudowaniu całkiem nowego kompletnego układu wydechowego wraz z kolektorami o delikatnie większym przekroju niż oryginał 2,25”>2,50” IMG_3567.MOV
-
S4 B8 tuning wydechu
Gregor10 ? on stroił i ustawiał wszystko, powiem tylko ze żadnymi „dystansami” do sond tego nie załatwisz, trzeba w kompie systemowo usunąć.
-
mateusztolcz zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
- S8 D3 2010 5.2FSI V10 450KM 540Nm
- S8 D3 2010 5.2FSI V10 450KM 540Nm
- S8 D3 2010 5.2FSI V10 450KM 540Nm
- S8 D3 2010 5.2FSI V10 450KM 540Nm
- S8 D3 2010 5.2FSI V10 450KM 540Nm
- Q7 3.0TDI 2009 233KM 450 Nm
- Q7 3.0TDI 2009 233KM 450 Nm
- S3 8P 2008 2.0TFSI 265KM 350Nm
- S3 8P 2008 2.0TFSI 265KM 350Nm
- S4 B8 3.0 TFSI 2012 Stage II 450KM 550Nm
- S4 B8 3.0 TFSI 2012 Stage II 450KM 550Nm
-
S4 B8 wymiana pompy wspomagania
Witam serdecznie klubowiczów, niestety ale jestem zmuszony do wymiany pompy wspomagania w swoim aucie która jest najprawdopodobniej zatarta. Pompa wydaje głośne huczenie podczas skręcania a nawet na postoju bez kręcenia kierownica tylko ciszej. Płyn dzisiaj wymieniłem na nowy oraz przepłukałem układ ale niestety nie pomogło. Ostateczny werdykt - wymiana pompy. Zwracam się zatem z zapytaniem czy ktoś z Was miał okazje wymieniać to samodzielnie we własnym aucie i a jeśli tak to prosiłbym o jakieś wskazówki jak najłatwiej się za to zabrać oraz czy jest konieczność demontarzu pasa przedniego. Jest to silnik 3.0TFSI CCBA wspomaganie aktywne servotronic.
-
S4 B8 tuning wydechu
Witam, od jakiegoś roku również jestem szczęśliwym posiadaczem takiego cacka ? na chwile obecna Stage 2 445KM 545Nm, małe koło kompresora, mapa silnika oraz skrzyni, wywalone katy, zrobiony downpipe, dolot K&N, i czekam na przelot który już zamówiłem zamiast środkowego tłumika. Sam downpipe daje już całkiem przyzwoite I rasowe brzmienie, dla mnie jednak troszeczkę zbyt grzecznie mruczy ? w planie jest zostawienie tylko końcowych oryginalnych tłumików a jak będzie, czas pokaże. Tutaj masz jak pracuje w tej konfiguracji z procedury startu, coś tam mniej więcej słychać, drugi filmik nagram jak już wstawię przelot dla porównania. pozdrawiam