Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ORZE?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ORZE?

  1. ORZE? odpowiedział(a) na ORZE? temat w 1.8T
    Błąd z mojej strony oznaczenie silnika BFB a nie BGB, olej Mobil pełen syntetyk, przebieg 165.00, przy 159 wymieniony był olej, jakieś 15tys., km temu mu sie to oświeciło ale mu przepłukali silnik i w sobote wracałem z de i mi sie to zaświecilo, ---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- puki co nie jeżdżę aż tego nie opanuje, też bedę przechodził na Motula jeżdżę na nim w Hondzie juz długo i często się kręci po 9 tys.,obrotów i nigdy nie miałem problemu
  2. ORZE? odpowiedział(a) na ORZE? temat w 1.8T
    póki co zbieram informacje i dopiero w przyszłym tygodniu bede miał czas aby coś zdziałać, jeśli chodzi o czujniki ciśnienia to ponoć są dwa który odczytuje z wolnych obrotów i powyżej 3tys., nie siedziałem nigdy autach VAG, zawsze miałem japonczyki które robilem na 1/4 mili a to inna para kaloszy, dlatego jestem laikiem jesli chodzi o Audi, chciałbym je sobie dopieścić kupiłem ją od szwagra który jeździł od nowości, czytałem kilka postów o podobnych problemach to chłopaki pisali o zrzucaniu miski oleju tam jest m.in., jakieś sitko, które często jest zamulone i ogólnie cały układ smarowania chciałem przejrzec aby mieć pewność że jest wszystko drożne.
  3. ORZE? opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie wiecie może kto na śląsku mógłby mi pomóc ogarnąć układ smarowania w moim 1.8T, silnik pracuje idealnie, poziom oleju bez zmian a wyskakuje mi komunikat oildruck...
  4. kurde mi także doskwiera ten problem w 1.8T, wczoraj wracałem z DE i dwa razy zaświeciła mi się kontrolka z dolaniem oleju, poziom na bagnecie jest a pisze aby wyłączyć motor i sprawdzić stan oleju, jest to dużo roboty z tą miską?
  5. ORZE? odpowiedział(a) na przemo86 temat w 1.8T
    Witam wszystkich, pytanko do Mario rozumiem że łańcuch spinający wałki rozrządu z tyłu silnika można go wymienić nie ruszając rozrządu? Wiesz jaki jest może przypuszczalny jego koszt?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.