-
wymieniłem syrenę alarmu...
... bo stara zaczynała zdychac i jęczeć coraz słabiej. kupiłem jedną starego typu i przyszła z wylanymi bateriami. kupiłem druga nowego typu. wyglada jak nowa. i mam pytanie czy po podłączeniu tej syreny musze coś kodowac? czy tylko podpinam i ma działac? podpiąłem ale niestety nie działa... ma ktoś z was z tym doświadczenia jakies? pzdr
-
problem z alarmem
i nikt nic nie podpowie...? to może ktos mi chociaż napisze / pokaże z jakiejś instrukcji serwisowej gdzie dokładnie jej szukac ogarniete. winne rozlane akumulatory w syrenie
-
problem z alarmem
jest w fabrycznym miejscu... tyle lat nie zalewało to teraz zaczęło zalewac?...
-
problem z alarmem
witam, od jakiegoś czasu mój fabryczny alarm jakby zaczął umierać... pacjent to Audi a4 1.8T cabrio wersja US a więc tak: kilka miesięcy temu po włączeniu alarmu pilotem po zamknięciu zamków słyszało sie jeden dźwięk potwierdzający zamknięcie i załączenie alarmu. na dzień dzisiejszy dźwięk ten jest ledwo słyszalny. jak wcisnę na pilocie przycisk "panic" to coś tam słychć ale nie na tyle żeby odstraszyć. zabrałem sie za szukanie syrenki (dźwięk był słyszalny z okolic prawego tylego boczka)... rozgrzebałem boczek i nie znalazłem. włączam przycisk "panic" i słysze że gdzies w tej okolicy ale nie znalazłem... może ktoś z Was ma większe doświadczenie i podpowie mi co może być przyczyną ściszenia dzwięku syrenki? albo chociaż gdzie szukać tego... pzdr
-
USB i Symphony II ...
... czy naprawdę nie da sie tego zrobić? chodzi mi o podłączenie USB do tego radia... nie mowię o xcarlink'u
-
Uszczelka pokrywy zaworów
dziękuję. to mi sie przyda. a ksiązkę mam sciagnietą w domu:)
-
Uszczelka pokrywy zaworów
edekxp a mozesz podesłac całą ta stronę?
-
Uszczelka pokrywy zaworów
dziękuję za wskazówki pzdr
-
Uszczelka pokrywy zaworów
dawać czy nie dawać silikon? jakim momentem dokręcać śruby? czy muszę wiedzieć cos jeszcze przy wymianie uszczelki pod pokrywą w AMB?
-
otwieranie dachu w cabrio...
dziękuję za podpowiedz. sam tego nie dam rady zrobic ale skoczę z tym do łebskiego elektronika.
-
otwieranie dachu w cabrio...
podaj wiec nieprosty sposób:)
-
otwieranie dachu w cabrio...
... czy da się zdjąć blokadę otwierania i zamykania dachu? chodzi o to że dach w cabrio można otworzyć i zamknąć tylko jak auto stoi lub porusza się z prędkością do 5km/h... chciałbym zamykać i otwierać podczas jazdy. czy da się to zrobić ? za rady typu "uszkodzisz dach" dziękuje bo nie mam zamiaru otwierać go przy prędkości 100km/h
-
Zderzak tył i hak wpinany (czy muszę zmienić zderzak?)
nie musisz... idź na stronę westfalii i sciagniej sobie instrukcje montazu... lekko sie zderzak podcina - niewidoczne.
-
dioda led przy check...
a teraz to chyba znowu jestem w czarnej d*pie... wewnątrz zegarów tez cos mam:) ale jak zasłanialem to obok check'a to sie sciemnialo podswietlenie...
-
dioda led przy check...
to coś to czujnik światła... dziś odkryłem że jak zasłonie palcem to zegary ściemniają się ...