Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4c

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ... bo stara zaczynała zdychac i jęczeć coraz słabiej. kupiłem jedną starego typu i przyszła z wylanymi bateriami. kupiłem druga nowego typu. wyglada jak nowa. i mam pytanie czy po podłączeniu tej syreny musze coś kodowac? czy tylko podpinam i ma działac? podpiąłem ale niestety nie działa... ma ktoś z was z tym doświadczenia jakies? pzdr
  2. A4c odpowiedział(a) na A4c temat w Audi A4 B6/B7
    i nikt nic nie podpowie...? to może ktos mi chociaż napisze / pokaże z jakiejś instrukcji serwisowej gdzie dokładnie jej szukac ogarniete. winne rozlane akumulatory w syrenie
  3. A4c odpowiedział(a) na A4c temat w Audi A4 B6/B7
    jest w fabrycznym miejscu... tyle lat nie zalewało to teraz zaczęło zalewac?...
  4. A4c opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam, od jakiegoś czasu mój fabryczny alarm jakby zaczął umierać... pacjent to Audi a4 1.8T cabrio wersja US a więc tak: kilka miesięcy temu po włączeniu alarmu pilotem po zamknięciu zamków słyszało sie jeden dźwięk potwierdzający zamknięcie i załączenie alarmu. na dzień dzisiejszy dźwięk ten jest ledwo słyszalny. jak wcisnę na pilocie przycisk "panic" to coś tam słychć ale nie na tyle żeby odstraszyć. zabrałem sie za szukanie syrenki (dźwięk był słyszalny z okolic prawego tylego boczka)... rozgrzebałem boczek i nie znalazłem. włączam przycisk "panic" i słysze że gdzies w tej okolicy ale nie znalazłem... może ktoś z Was ma większe doświadczenie i podpowie mi co może być przyczyną ściszenia dzwięku syrenki? albo chociaż gdzie szukać tego... pzdr
  5. ... czy naprawdę nie da sie tego zrobić? chodzi mi o podłączenie USB do tego radia... nie mowię o xcarlink'u
  6. A4c odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    dziękuję. to mi sie przyda. a ksiązkę mam sciagnietą w domu:)
  7. A4c odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    edekxp a mozesz podesłac całą ta stronę?
  8. A4c odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    dziękuję za wskazówki pzdr
  9. A4c odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    dawać czy nie dawać silikon? jakim momentem dokręcać śruby? czy muszę wiedzieć cos jeszcze przy wymianie uszczelki pod pokrywą w AMB?
  10. dziękuję za podpowiedz. sam tego nie dam rady zrobic ale skoczę z tym do łebskiego elektronika.
  11. podaj wiec nieprosty sposób:)
  12. ... czy da się zdjąć blokadę otwierania i zamykania dachu? chodzi o to że dach w cabrio można otworzyć i zamknąć tylko jak auto stoi lub porusza się z prędkością do 5km/h... chciałbym zamykać i otwierać podczas jazdy. czy da się to zrobić ? za rady typu "uszkodzisz dach" dziękuje bo nie mam zamiaru otwierać go przy prędkości 100km/h
  13. nie musisz... idź na stronę westfalii i sciagniej sobie instrukcje montazu... lekko sie zderzak podcina - niewidoczne.
  14. a teraz to chyba znowu jestem w czarnej d*pie... wewnątrz zegarów tez cos mam:) ale jak zasłanialem to obok check'a to sie sciemnialo podswietlenie...
  15. to coś to czujnik światła... dziś odkryłem że jak zasłonie palcem to zegary ściemniają się ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.