Treść opublikowana przez pawlik1987
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
oooo dobreee by to było:) jeszcze jak byś gdzieś trafił całkiem przypadkiem na jakiś link i go tutaj zarzucił dla potomnych to był byś Wielki
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
hehe:D Tomasz ale chodzi o to że to już jest stare pordzewiałe badziewie czy chodzi Ci o model i markę sprężyn? Ewentualnie podrzuć jakiś link co Ty byś wybrał na moim miejscu
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
znalazłem taki komplecik http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-sprezyny-sportowe-eibach-sportline-CID5-ID3Nl2J.html#b21963f782, co o nim możecie powiedzieć? będzie robił robote?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ehh, a co myślicie o zestawach eibach albo h&r? może ktoś z forumowiczów ma jakąś używkę na handelek? chodzi mi o same sprężyny lub co ewentualnie polecicie z samych sprężyn?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
hmm, a fabryczne amorki nie wytrzymają? czytając cały wątek można wyciągnąć wnioski że dużo osób wymienia same sprężyny i auto idzie 20mm w dół, czy możesz powiedzieć dlaczego w moim aucie należało by wymienić cały komplet?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Tomku ale właśnie chciał bym go na sprężynach od sline postawić co by z kolei za bardzo nie targał po glebie;) O ile dobrze interpretuje info zamieszczona na pierwszej stronie to u mnie sprężyny sline powinny być 8E0 411 105 CG – 0JH i 8E0 511 115 CQ – 0YH. ?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie chciał bym troszkę obniżyć auto ale za cholerę nie kumam tych klas wagowych. Sprężyny ori to 8E0411105BF (0JH o ile się nie mylę), tył 8E0511115CQ (0YH o ile się nie mylę). Zawieszenie mam 1BA