kopniak

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez kopniak

1. Co do koloru extra.

Co do asystenta wsiadania i wysiadania troche Cie poniosło.

Nie ma czegos takiego.

Masz pamięć foteli.

Możesz ustawienie fotela dopasować do danego kluczyka(jeden Ty drugi zona) i tyle.

Funkcja wtedy jest przydatna.Tylko ze lepiej uzywac jednego kluczyka i naciskac przycisk 1 lub 2 w pamieci fotela w zaleznosci kto siada za kierownicą.

Jesli nawet uda Ci sie taka funkcje uruchomic z Vaga(mozliwe ze da sie to zrobic) to jest ona kompletnie bez sensu.Na co Ci odsuwanie fotela jak wysiadasz z auta?No chyba ze ma sie wielki brzuch i to ma w czymś pomóc.I co pozniej wsiadasz do auta i musisz sie bardziej pochylic zeby kluczyk włożyć?(choc u Ciebie i tak blizej do przycisku start/stop).bo dopiero jak odpalisz to fotel wroci?

Mam pamiec foteli,uzywam tego i funkcja opisana przez Ciebie to byłby bezsens.

Mój błąd w nazwie koloru, kolor to Misano Red -:) tak jest z książki.

Co do tego asystenta zgodzę się że może być to uciążliwe jak fotel będzie jeździł w te i nazat, ale tak jest kilka razy już to jakoś samo z siebie zadziałało więc jest. W Mercach S i Lexach do tego kiera jeszcze się ustawia. Też zrobiłem wielkie oczy jak mi sam fotel zaczął jeździć.

2. Dziś wpadł nowy carbon, oceńcie sami jak wyszło :wink:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Dzięki dydo za pomoc w przekładce :wink:

Autko klasa zmiany petarda.

Z przykrością muszę stwierdzić że to nie karbon tylko ratan na wysoki połysk, ale to tobie ma się podobać.:wink:

3. Ha mam wydruk wyposażenia z jakim wyjechało z fabryki i tak jak pisałem ktoś miał własny lot. Auto kupione w Niemczech wyjechało tak jak stoi nawet te koła 19" od RS były domówione i wiele innych bajerów takich jak el klapa lustra, Banq, vebasto, schowki pod fotelami i wiele innych. A MMI jest tylko nie ma Navi to jest chyba Basic ze zmieniarką na 6płyt w radiu i czytnikiem kart SD wszystko w panelu.

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

kolor powala :slina: ładny jest, może spotkamy się na trasie gdzieś w 3mieście bo często tam bywam :wink:

Kolor jest to czerwony, ale tylko dla ludzi którzy nie wiedzą że jest to kolor z poza palety, dedykowany do, S i RS i mozna go zamówić do S-line Ludzie mówili nie kupuj czerwonego auta blee i tak dalej

Zastanawiałem się jak go kupowałem, czy czerwony będzie naprawdę ładny, ale jak go zobaczyłem na żywo padłem na kolana. A dlaczego tak mówię bo kupiłem go bez oglądania, ja w GD auto W wawie.:shock3:

4. Co to jest asystent wsiadania i wysiadania ?

PS jaki tam masz przebieg ?

Foty znajome chyba już kiedyś założyłeś tutaj temat, ale bez opisu.

tak było było kilka zdjęć bez opisu.

Asystent wsiadania i wysiadania tj to że fotel po zgaszeniu silnika się odsuwa a po zapaleniu ustawia się do pamięci jaką ma. Jest to możliwe jak masz pamięć foteli patrz zdjęcie nr3

trzeba podpiąć vag i uaktywnić tą funkcję. Pamięć foteli to bajka funkcja, już mi żona może ustawiać fotel pod siebie i nie ma już problemów.

jak kupiłem miał 75tyś teraz ma 90tyś

5. Opis samochodu - dane techniczne

Rok produkcji: 11.2009r.

Nadwozie: kombi

Silnik - pojemność i rodzaj 1 968 cm3, turbo diesel

Skrzynia biegów: bezstopniowa, automatyczna

Moc maksymalna: 143 KM

wszystkie dane techniczne samochodu

czerwony Misano Red Perleffekt metalik

układ regulacji tłumienia amortyzatorów;

hak holowniczy

dynamiczny układ kierowniczy; tylko w połączeniu z audi drive select

wielofunkcyjna 3-ramienna kierownica sportowa obszyta skórą

Audi Drive Select

brak oznaczenia modelu i pojemności silnika

brak oznaczenia pojemności silnika

dzielona i składana tylna kanapa

elektryczna regulacja ustawień siedzenia kierowcy; tylko

relingi dachowe w kolorze srebrnym

wnęka w tylnej kanapie z pokrowcem;

ogrzewanie przednich siedzeń

elektrycznie wspomaganie otwarcia i zamknięcia bagażnika

advanced key

lusterko wewnętrzne z automatyczną funkcją przeciwoślepieniową;

srebrne listwy ozdobne wokół szyb

elementy dekoracyjne wnętrza - drewno orzechowe w odcieniu brązowym

podłokietnik z przodu

podsufitka w kolorze czarnym