Treść opublikowana przez karol19702
-
łożyska kół
dziękuje wszystkim
-
łożyska kół
witam kolegów moje pytanie to ,,,, czy łożyska w audi a4 b5 1.8 quattro są jednakowe z przodu i z tyłu
-
podsufitka
dziękuję za rady ale jakoś ją wyciągnę
-
podsufitka
koledzy czy macie jakiś sposób aby wymontować podsufitkę w sedanie musze ją podkleić
-
filtr powietrza
czesc koledzy mam takie pytanko czy w zwykłym adr bez turbo wymiana filtra powietrza na sportowy stożkowy poprawi osiagi
-
ciśnienie oleju
-
ciśnienie oleju
przy 1600 obr. zaczyna świecić kontrolka od oleju co może być przyczyną czujnik czy pompa
-
podsufitka
no cóż pozostaje wymiana na inną -dziekuje i do usłyszenia
-
podsufitka
dzięki ale coś prost czego może jakis dobry klej i strzykawka
-
podsufitka
koledzy jak uratować odklejającą się podsufitkę w sedanie
-
klimatyzacja
bede dłubał zobaczymy co wyjdzie -dzieki
-
klimatyzacja
jak wymienić wentylator klimy .
-
przeniesienie napędu
i masz racje -juz u mechanika dzieki
-
przeniesienie napędu
przy skręcie w prawo słychać lekkie chrobotanie -tylko przy ruszaniu .czy poszła półoska czy przegub- a4 b5 quattro
-
Instalacja gazowa Lovato
posiadam lovato od pażdziernika 2012 chodfzi świetnie 10-11l gazu audi a4 quattro :