-
Jak rozpoznać oryginalne felgi Audi OEM
Logo Audi i numer seryjny felgi
-
Alufelgi 17 5x112 7.5J 56et
Ja u siebie w sedanie przy et56 miałem 2cm dystans przód i tył, niestety nie mam fotek ale tył był prawie na równo z błotnikiem i przód tak samo
-
A4 B5 1.8
Fajne autko, swoje B5 z tym silnikiem posiadam od 2012 roku i nie mogę złego słowa powiedzieć po 6 latach bezawaryjnej jazdy dopiero teraz dało o sobie znać, całe sprzęgło + dwumasa wymienione ale teraz będzie jeździło długoooo
-
Czerwony '97
Fajna furka, znajomy miał też 1.6 w automacie i sobie chwalił Szerokości !
-
Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
Fajne wozidełko, powolutku do celu powodzenia w modach i bezawaryjności
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Bardzo ładna sztuka, powodzenia w modach I być może do zobaczenia gdzieś na drodze
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
Plany zacne, powodzenia ;) po swapie będzie to bardzo ładnie latało ?
-
KikiTBG obserwuje zawartość Audi A4/S4/RS4 B7
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siemanko ! Kiedy jakiś najbliższy spot ?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Noo w końcu ładna sztuka ! Powodzenia Mati w modach! ??
-
Zawias z ośki do quattro
Jaka cena i firma , stan ?
-
Problem z wyświetlaczem kilometrów
Jeżeli jest to przed lift to wymienisz diodę i będzie działało , miałem tak samo jeżeli polift to są tam diody lutowane i jest trudniej z wymianą. Który rok auta ? Koszt żarówki około 2-3 zł i 20 minut roboty
-
Centralny zamek
Na pomoce mam numer : "8LO 862 257 E" i z tego co widzę nie było w niej pilota. Teraz tak jakby kupić odpowiednią wraz z pilotem (scyzorykiem) czy podejdzie p&p ? Czy trzeba będzie coś przerabiać ? Jeśli podejdzie p&p to o jakim numerze pompki szukać ?
-
Centralny zamek
Dzięki sprawdzę , a gdzie mogę znaleźć numery pompek które obsługują scyzoryki ?
-
Centralny zamek.
TEMAT DO SKASOWANIA, MYŚLAŁEM ŻE OSTATNIO SIĘ NIE DODAŁ.
-
Centralny zamek
Witam , mam pytanko. Chodzi mi o zrobienie centralnego zamka a dokładniej o to by założyć Ori pompkę która będzie reagowała na Ori pilot (scyzoryk). U mnie obecnie jest centralny lecz mam zwykły kluczyk i otwiera się tylko z kluczyka. Czy jest możliwość taka ze kupie kluczyk scyzoryk , dorobie grot i zaprogramuje kluczyk i będzie działało ? Czy muszę kupić Ori pompkę wraz z kluczykiem który będzie to ogarniał?
KikiTBG
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta