-
Moje Audi A4 2.6 Automat...
Podobno prace są na ukończeniu i już za parę dni będę mógł się pochwalić efektami..
-
Strefa biegaczy, triathlon
W sobotę biegłem test Coopera Wynik to 2810m czyli może d*py nie urywa ale nie ma tragedii A w niedzielę byłem na Rusałce (i mam na myśli jeziorko ;-)) na spotkaniu z biegiem natury Polecam wszystkim Fajny trening choć mały kilometraż. A tym razem na końcu trafił się nawet krótki trening Tai Chi czy jakoś tak Zupełnie inne to niż typowe rozciąganie ale w sumie przyjemnie i przydatne takie rozluźnienie.. Do zobaczenia na trasie
-
Strefa biegaczy, triathlon
Ja sam pierwszy maraton pobiegłem 5 miesięcy po rozpoczęciu przygody z bieganiem. I tak naprawdę zdałem sobie sprawę, że to dużo za wcześniej... Wszystko się da.... w końcu ile rzeczy zaczyna się od zdania, że co ja nie dam rady... ale pytanie czy wato. Zobaczcie, że o ile w czasie maratonu kontuzji jest mało, choć sam jedną złapałem ostatnio w Krakowie, to jeśli chcesz się przygotować do maratonu w parę miesięcy to masz sporą szansę na kontuzje... Ale to tylko moje zdanie.. Pozdrawiam
-
Strefa biegaczy, triathlon
Hej Moje plany są następujące 12.05 21.1 w Białymstoku (tak na 90%0 26.05 10 w Bielsku Białej 09.06 21.1 w Grodzisku 22.06 21.1 Wrocław 19.07 90 w Kotlinie Kłodzkiej 10.08 21.1 Henryków 6.09 1.6 Krynica 6.09 3.5 Krynica 7.09 10 Krynica 7.09 3 Krynica 8.09 42.195 Krynica 15.09 42.195 Wrocław 28.09 55 lub 80 Beskidy 15.10 42.195 Poznań 03.11 21.1 Kościan Pewnie jeszcze coś wpadnie po drodze... Jak ktoś planuje starty w tych samych biegach to zawsze można pojechać razem. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to Wam powiem, że we Wrocławiu jest 10x mniej dziur niż w Poznaniu :-(
-
Strefa biegaczy, triathlon
Ktoś biegnie w niedzielę w Krakowie?? Bo ja się wybieram. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tam wszystkim moim znajomym którzy się żenią mówię "i dobrze..... czemu masz mieć lepiej niż ja" ;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja będę! Pozdrawiam
-
Moje Audi A4 2.6 Automat...
Nikt nie obiecał, że będzie łatwo :-) Ale jeździ się extra więc warto trochę się postarać.
-
Moje Audi A4 2.6 Automat...
Witajcie! Oto moje autko Nic szczególnego ale powoli powoli będę doprowadzał go do świetnego stanu i wyglądu URL=http://www.fotosik.pl][/url] Tak tak Octavia w tle to także moje Nie ta "Farelka" nie wchodzi w skład wyposażenia auta ;-) Jak widać jest przy nim trochę pracy szczególnie lakierniczej i lekko blacharskiej ale mam nadzieję, że w miarę pieniędzy będę to powoli zmieniał Na razie autko dostało nowe letnie kapcie. Dwie rzeczy są już zamówione ale pochwalę się dopiero jak je zamontuję :-) W opisie mam Wrocław bo tam się urodziłem i mieszkałem 30 lat ale obecnie okupuję Poznań. Pozdrawiam i do zobaczenia na spotkaniach i na trasie. Adam
-
Pomocy. Czasami nie działają wycieraczki+kierunkowskazy+ inne urządzenia
Witajcie! Ja mam to samo Skomplikowana jest taka wymiana?? Bo do grzebania w aucie samemu to mam raczej lewe ręce. I może głupie pytanie ale czy trzeba wymienić stacyjkę czy samą kostkę? Pozdrawiam
-
Strefa biegaczy, triathlon
Ktoś się pojawia na tym wydarzeniu? Run for Boston w Poznaniu! Przebiegnijmy dla nich Maltę Ja będę na pewno.
-
Strefa biegaczy, triathlon
Witajcie! Niedawno tutaj dołączyłem i także jestem miłośnikiem biegania. A może ktoś z Was trenuje koło jeziorka kierskiego i chciałby biegać razem?? Moje wyniki możemy przemilczeć. Co do najbliższych startów to Cracovia Maraton i Półmaraton w Białymstoku Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie, i biegowej i drogowej :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak na niedzielę pisze się jak najbardziej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Branoc :-)
AdamBorusewicz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta