Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AdamBorusewicz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Podobno prace są na ukończeniu i już za parę dni będę mógł się pochwalić efektami..
  2. W sobotę biegłem test Coopera Wynik to 2810m czyli może d*py nie urywa ale nie ma tragedii A w niedzielę byłem na Rusałce (i mam na myśli jeziorko ;-)) na spotkaniu z biegiem natury Polecam wszystkim Fajny trening choć mały kilometraż. A tym razem na końcu trafił się nawet krótki trening Tai Chi czy jakoś tak Zupełnie inne to niż typowe rozciąganie ale w sumie przyjemnie i przydatne takie rozluźnienie.. Do zobaczenia na trasie
  3. Ja sam pierwszy maraton pobiegłem 5 miesięcy po rozpoczęciu przygody z bieganiem. I tak naprawdę zdałem sobie sprawę, że to dużo za wcześniej... Wszystko się da.... w końcu ile rzeczy zaczyna się od zdania, że co ja nie dam rady... ale pytanie czy wato. Zobaczcie, że o ile w czasie maratonu kontuzji jest mało, choć sam jedną złapałem ostatnio w Krakowie, to jeśli chcesz się przygotować do maratonu w parę miesięcy to masz sporą szansę na kontuzje... Ale to tylko moje zdanie.. Pozdrawiam
  4. Hej Moje plany są następujące 12.05 21.1 w Białymstoku (tak na 90%0 26.05 10 w Bielsku Białej 09.06 21.1 w Grodzisku 22.06 21.1 Wrocław 19.07 90 w Kotlinie Kłodzkiej 10.08 21.1 Henryków 6.09 1.6 Krynica 6.09 3.5 Krynica 7.09 10 Krynica 7.09 3 Krynica 8.09 42.195 Krynica 15.09 42.195 Wrocław 28.09 55 lub 80 Beskidy 15.10 42.195 Poznań 03.11 21.1 Kościan Pewnie jeszcze coś wpadnie po drodze... Jak ktoś planuje starty w tych samych biegach to zawsze można pojechać razem. Pozdrawiam
  5. No to Wam powiem, że we Wrocławiu jest 10x mniej dziur niż w Poznaniu :-(
  6. Ktoś biegnie w niedzielę w Krakowie?? Bo ja się wybieram. Pozdrawiam
  7. Ja tam wszystkim moim znajomym którzy się żenią mówię "i dobrze..... czemu masz mieć lepiej niż ja" ;-)
  8. Ja będę! Pozdrawiam
  9. Nikt nie obiecał, że będzie łatwo :-) Ale jeździ się extra więc warto trochę się postarać.
  10. Witajcie! Oto moje autko Nic szczególnego ale powoli powoli będę doprowadzał go do świetnego stanu i wyglądu URL=http://www.fotosik.pl][/url] Tak tak Octavia w tle to także moje Nie ta "Farelka" nie wchodzi w skład wyposażenia auta ;-) Jak widać jest przy nim trochę pracy szczególnie lakierniczej i lekko blacharskiej ale mam nadzieję, że w miarę pieniędzy będę to powoli zmieniał Na razie autko dostało nowe letnie kapcie. Dwie rzeczy są już zamówione ale pochwalę się dopiero jak je zamontuję :-) W opisie mam Wrocław bo tam się urodziłem i mieszkałem 30 lat ale obecnie okupuję Poznań. Pozdrawiam i do zobaczenia na spotkaniach i na trasie. Adam
  11. Witajcie! Ja mam to samo Skomplikowana jest taka wymiana?? Bo do grzebania w aucie samemu to mam raczej lewe ręce. I może głupie pytanie ale czy trzeba wymienić stacyjkę czy samą kostkę? Pozdrawiam
  12. Ktoś się pojawia na tym wydarzeniu? Run for Boston w Poznaniu! Przebiegnijmy dla nich Maltę Ja będę na pewno.
  13. Witajcie! Niedawno tutaj dołączyłem i także jestem miłośnikiem biegania. A może ktoś z Was trenuje koło jeziorka kierskiego i chciałby biegać razem?? Moje wyniki możemy przemilczeć. Co do najbliższych startów to Cracovia Maraton i Półmaraton w Białymstoku Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie, i biegowej i drogowej :-)
  14. Jak na niedzielę pisze się jak najbardziej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.