Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartekst17

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartekst17

  1. Witam, przyszła i na mnie kolej Posiadaczem "Siwego" jestem od kwietnia. Przebieg po zakupie 192 tys. z groszami W podstawie: -chrom zewnątrz -2xel. szyby -el i podgrzewane lusterka -climatronic 2 strefy -abs,esp -centralny z aut. opuszczanymi i podnoszonymi szybami -pelny fis -tempomat -6xAirBag -2xAlu w idealnym stanie (15'zima, 16' na foto lato) -halogeny Po zakupie: Rozrząd INA + Pompa Wody SKF pasek Contitech Olej MOTUL, Filtry Knecht/Mann, regeneracja sprężarki klimy. Wycieraczki Valeo, Radio Concert II (zamiast Blaupunkt) Przeprowadzone modyfikacje: -bagażnik otwierany z pilota Automatyczne otwieranie pokrywy bagażnika Audi A4 B6 - YouTube[/url]]http://http://www.youtube.com/watch?v=pMaYdX20PMY -radio concert II -wymiana wytartego przycisku opuszczania szyb strona pasażera, -wymiana lekko zadrapanego przycisku ryglowania drzwi -wymiana włącznika światel -wymiana wizytownika, esp, awaryjnych -podświetlenie wizytownik,kubek W planach: -Podłokietnik przód -Podłokietnik tył z mcdonaldem -kolorowy fis -odblokowanie fis -... Poniżej kilka fotek zrobionych na szybko... W wolnym czasie coś dorobię i wrzucę
  2. Kolego, duże przebiegi wykonujesz? Robię około 60tys rocznie i się zastanawiam czy takie rozwiązanie będzie dobre?
  3. Czyli mechanik do zmiany, albo ja coś źle zrozumiałem. Czy w przypadku kompresora bez sprzęgła występuje jakiś zawór w sprężarce. Mechanik stwierdził, że prąd jest na wtyczce, którą wpina się w sprężarkę więc problem w sprężarcę, zalecił wymianę na używkę, ale nie jestem przekonany do używek... wolałbym naprawić swoją i mieć świadomość, że wszystko jest ok.
  4. Ponawiam prośbę. Prąd do kompresora dochodzi. Kompresor bez sprzęgła zrywnego. Pomoże ktoś? Czy może to być zawór sterujący ciśnieniem? Ewentualnie jak go sprawdzić?
  5. Witam, Jak w temacie, Vag wyrzucił takie błędy: W zakładce ENGINE: 2 Faults Found: 18080 - Coolant Fan Control 1: Open or Short to Ground P1672 - 35-10 - - - Intermittent 18043 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1635 - 35-00 - Please Register/Activate W zakładce HVAC: Control Module Part Number: 8E0 820 043 Component and/or Version: A4 Klimaautomat 0408 Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 00000 1 Fault Found: 01312 - Powertrain Data Bus 79-00 - Please Check Fault Codes Ktoś podpowie, gdzie szukać? Z góry dziękuje
  6. Czy po podmianie pompowtryskiwaczy trzeba coś ustawiać? Czy to czysto mechaniczna czynność? Jestem laikiem, zrobię to sam czy lepiej postawić w zakładzie?
  7. bartekst17 odpowiedział(a) na rocco26l temat w 1.9TDI
    Przyczyn może być kilka od kół, poprzez sprzęgło na Pompowtryskach kończąć. Zrób logi wyeliminujesz ewentualnie Pompki.
  8. Do wymiany wszystkie? Czy wystarczy 4cyl? i ewentualnie 1cyl? I jeszcze jedno. Czy z nimi jest straszna tragedia? Czy jeśli przeprowadzę reg cyl1 i cyl4 będzie ok? Znacie kogoś z Rzeszowa/podkarpacia gdzie najlepiej to przeprowadzić. Lubię mieć w samochodzie wszystko jak książka piszę, kupując auto niestety nie sprawdziłem tego tematu. ---------- Post dopisany 02-06-2013 at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2013 at 20:46 ---------- Ponawiam prośbę
  9. Proszę o pomoc w ocenie logów. Po nagrzaniu wyczuwalne jest delikatne telepanie karoserią, odczuwalne najbardziej na biegu jałowym oraz przy trzymaniu obrotów w przedziale 1900 - 2000. Gdy silnik zimny jest ok. Na 4cyl pomp. robi korekte ponad norme czy to jest powodem drgań? Może miał Ktoś podobny przypadek? Grupy: 001,013,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018,013,023,018,013,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  10. Podpinam się pod temat. Proszę o pomoc w ocenie logów. Po nagrzaniu wyczuwalne jest delikatne telepanie karoserią, odczuwalne najbardziej na biegu jałowym oraz przy trzymaniu obrotów w przedziale 1900 - 2000. Gdy silnik zimny jest ok. Na 4cyl pomp. robi korekte ponad norme czy to jest powodem drgań? Może miał Ktoś podobny przypadek? Grupy: 001,013,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018,013,023,018,013,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.