-
Wymiana radia Audi Concert
z concertem nie odblokować wpisuje kod i jest zły mam oryginalny w książce i jest zły nie wiem o co chodzi a w mojej okolicy nie ma żadnego magika
-
Wymiana radia Audi Concert
Nie no concert II to za drogie troszke. W sumie myśle żeby kupić oryginalne bo te nie trybi fajnie wygląda itp
-
Wymiana radia Audi Concert
Witam. Chcem wymienić radio Audi Concert na inne. Jakie będzie pasowało żeby w desce rozdzielczej nie było dziury i żeby rozmiarowo pasowało???
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
Nie wiem raczej będe musiał szukać jakiegoś magika co mi coś z tym zrobi. Jeszcze zobaczę jutro może coś zdziałam. Ale każde inne pomysły jak najbardziej mile widziane
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
Nie wiem czy działało jak kupowałem auto to było bez radia gość dopiero w dniu sprzedaży je odebrał od magika podobno działało tylko było coś nie tak i naprawił ale wcześniej normalnie śmigało.
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
Też to robiłem. Nie wiem o co chodzi denerwuje mnie to już. Walcze z tym 3 dzień. Jakieś inne rady?
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
No zaczekałem godzinę. Później zniknęły te dwie kreski co mówiłem że są przed napisem safe. Naciskam TP+RDS i wyświetla się liczba 1000 i zmieniam na odpowiednie liczby. Później znowu przytrzymuje TP+RDS i się wyświetla safe i jest jedna kreska z przodu. Może za długo przytrzymuje TP+RDS???
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
Nie no numer seryjny ten co jest na radiu jest tez w książce i jest identyczny. Więc czemu nie pasuje ten kod co jest w książce?
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
Ale dlaczego nie pasuje??? Radio jest nie oryginalne czy jak??? Czemu to z naklejki nie pasuje ten kod się jakoś sam zmienia czy jak???
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
Panowie znowu problem. Już wiem jak wprowadzać kod ale jak wprowadzę ten z książki od radia jest zły. Więc wyjąłem radio i na nim z tyłu był inny kod lecz on też był zły. Co mam zrobić skąd wziąć kod????
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
Czyli po godzinie nie wyłączac radia ani zapłonu po prostu po godzinie wcisnąć TP+RDS jednocześnie i czekać aż zniknie safe???
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
A jak już minie godzina to co mam zrobic???
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
Dzisiaj próbowałem podobnie ale nie czekałem chyba godzine. A to koniecznie trzeba godzine czekać???
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
Przytrzymywałem dwa jednocześnie. Bo przed ty safe są takie małe dwie kreski coś takiego || safe. A to przekręcony kluczyk tak żeby był włączony zapłon i żeby się świeciły kontrolki???
-
Radio Concert problem z odblokowaniem
Witam. Panowie mam problem otóż niedawno nabyłem Audi A4 B5 po lifcie. W aucie jest radio Audi Concert i było ono w remoncie kiedy auto było u poprzedniego właściciela. Odebrał on radio z dniem sprzedaży i włożył. Teraz jest napis safe. Czytałem o tym i wyczytałem że trzeba wprowadzić kod do radia. Kod mam lecz jak wciskam TP+RDS to nic się nie dzieje nie wyświetla się żeby wpisać kod. Co mam zrobić z tym fantem??? Proszę o jakieś porady.