15Pavlov15

O 15Pavlov15

Osiągnięcia 15Pavlov15

Reputacja

1. z concertem nie odblokować wpisuje kod i jest zły mam oryginalny w książce i jest zły nie wiem o co chodzi a w mojej okolicy nie ma żadnego magika
  2. Nie no concert II to za drogie troszke. W sumie myśle żeby kupić oryginalne bo te nie trybi fajnie wygląda itp
  3. Witam. Chcem wymienić radio Audi Concert na inne. Jakie będzie pasowało żeby w desce rozdzielczej nie było dziury i żeby rozmiarowo pasowało???
  4. Nie wiem raczej będe musiał szukać jakiegoś magika co mi coś z tym zrobi. Jeszcze zobaczę jutro może coś zdziałam. Ale każde inne pomysły jak najbardziej mile widziane
  5. Nie wiem czy działało jak kupowałem auto to było bez radia gość dopiero w dniu sprzedaży je odebrał od magika podobno działało tylko było coś nie tak i naprawił ale wcześniej normalnie śmigało.
  6. Też to robiłem. Nie wiem o co chodzi denerwuje mnie to już. Walcze z tym 3 dzień. Jakieś inne rady?
  7. No zaczekałem godzinę. Później zniknęły te dwie kreski co mówiłem że są przed napisem safe. Naciskam TP+RDS i wyświetla się liczba 1000 i zmieniam na odpowiednie liczby. Później znowu przytrzymuje TP+RDS i się wyświetla safe i jest jedna kreska z przodu. Może za długo przytrzymuje TP+RDS???
  8. Nie no numer seryjny ten co jest na radiu jest tez w książce i jest identyczny. Więc czemu nie pasuje ten kod co jest w książce?
  9. Ale dlaczego nie pasuje??? Radio jest nie oryginalne czy jak??? Czemu to z naklejki nie pasuje ten kod się jakoś sam zmienia czy jak???
  10. Panowie znowu problem. Już wiem jak wprowadzać kod ale jak wprowadzę ten z książki od radia jest zły. Więc wyjąłem radio i na nim z tyłu był inny kod lecz on też był zły. Co mam zrobić skąd wziąć kod????
  11. Czyli po godzinie nie wyłączac radia ani zapłonu po prostu po godzinie wcisnąć TP+RDS jednocześnie i czekać aż zniknie safe???
  12. Dzisiaj próbowałem podobnie ale nie czekałem chyba godzine. A to koniecznie trzeba godzine czekać???
  13. Przytrzymywałem dwa jednocześnie. Bo przed ty safe są takie małe dwie kreski coś takiego || safe. A to przekręcony kluczyk tak żeby był włączony zapłon i żeby się świeciły kontrolki???
  14. Witam. Panowie mam problem otóż niedawno nabyłem Audi A4 B5 po lifcie. W aucie jest radio Audi Concert i było ono w remoncie kiedy auto było u poprzedniego właściciela. Odebrał on radio z dniem sprzedaży i włożył. Teraz jest napis safe. Czytałem o tym i wyczytałem że trzeba wprowadzić kod do radia. Kod mam lecz jak wciskam TP+RDS to nic się nie dzieje nie wyświetla się żeby wpisać kod. Co mam zrobić z tym fantem??? Proszę o jakieś porady.