Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kon97-72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kon97-72

  1. Autem zrobione bezawaryjnie 162 tys, zaczynam myśleć o rozrządzie. Jakie macie doświadczenia? Wymienić zapobiegawczo? ?
  2. W zeszłym tygodniu piątka była w spa na polerce i wosku, niestety foty telefonem..
  3. Dzięki!
  4. Panowie zastanawiam się jakie kupić dystanse. Zawias seria, koło 19 255/35 ET33. Jakie powinienem założyć żeby nie było żadnego ryzyka przytarcia?
  5. Wczorajszy przegląd: olej, filtry, płyn hamulcowy, świece, klocki tył Edit: Telefon odblokowany
  6. Felgi są z pakietu competition jeśli się nie mylę a fotki możliwe że w tym tygodniu
  7. @liquid8p właśnie dystansu u mnie brakuje jaki zakładałeś u siebie?
  8. 19 cali
  9. Podziękował
  10. @Kamyk proszę
  11. Nowa furka pojawiła się w rodzinie, więc wypadałoby ją przedstawić Poliftowe A5 z koncówki 2014 roku Silnik: 1.8 TFSI 170KM (podobno wolne od wad swoich poprzedników, mniejszy apetyt na olej) Skrzynia: manualna Przebieg: 76 tys Fajną sprawą jest panorama Ogólnie samochód ma zostać na dłużej a jeśli chodzi o plany wobec niej, to może jakiś delikatny program Foty z aukcji No i po zakupie
  12. @Binek trochę muł, jest idealna do spokojnej relaksacyjnej jazdy @shiters 5!
  13. Tak jest, mam takie jak kolega wyżej e: skrzynia już po serwisie u sopy, wszystko gra. zima
  14. kon97-72 odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Orzeł świetnie się prezentuje twoja fura na żywo wczoraj widziałem że ładnie jechales jak wypadles w generalce? bo niestety musiałem wracać. Pokazywałem Ci okejke przy drodze dojazdowej do trasy
  15. Myślałem o tym, ale na tej 19 już sporo straciłem komfortu a z lekką glebą to nie wiem. Nie wykluczam, jak będzie luźny grosz to może się zrobi )
  16. Ma ktoś jakieś doświadczenia z serwisem Jana Sopy? mam zamiar jechać na przegląd skrzyni. świeże foty
  17. spotkał się ktoś kiedyś z błędem "please take load off steering"?
  18. Oleju troszkę bierze, ale u mnie to też kwestia gazu
  19. Panowie jakieś propozycje co do zawieszenia? Jest sens założyć tylko inne sprężyny? @chudy30 Silnik radzi sobie nieźle, da się wyprzedzić no i ładnie brzmi co do spalania to po mieście 15lpg a w trasie 10. Pozdrawiam!
  20. Letnie koło
  21. Bardzo możliwe, może ktoś po prostu wybrał biedną konfigurację
  22. Zgadza się, na początku produkcji to były dwie gałki, później już wyświetlacze
  23. Panowie jaką felgę na lato byście w niej widzieli? Ja myślałem żeby pójść w OEM- kółko z RS6 C6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.