Treść opublikowana przez kon97-72
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
Witam! Po smutnym rozstaniu się z poprzedniczką, po paru tygodniach poszukiwań zupełnie przypadkowo wpadła w oko aukcja C6. Pojechaliśmy na oględziny, wszystko w porządku więc bierzemy -2.4 V6 177KM Wyposażenie takie jak zobaczycie na fotach napiszę tylko o tym co zostało dołożone: Pełne nagłośnienie (1200W) DVD i navi KENWOOD, centrala sterująca, wzmacniacz, wszystko profesjonalnie zabudowane w niemieckiej firmie Poprzedni właściciel założył LPG, świeża instalacja z września 2014. Parę zdjęć jeszcze z aukcji Tutaj już małe zmiany: -zimowe koło -przyciemnione szyby -grill Niestety filmik nie pokaże tego jak to gra, ale zawsze coś https://www.youtube.com/watch?v=2WpA9EgajXc Pozdrawiam!
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Panowie, np. przy redukcji wciskam sprzęgło i trzyma obroty przez jakąś sekundę-dwie. Spalanie też coś zbyt wyysokie, gdzie można szukać przyczyny?
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
RS będzie dłubane?
-
Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Ktoś tu polował na e36 Prawdopodobnie będzie do sprzedania. 328i
-
Spocik w Wieluniu
Dajcie cynk jak będzie się szykował kolejny spot
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl biały lepszy Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
poszły emblematy, doszły ciemne szyby btw. piszę z konta syna
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jeśli R8 to r-tronic czy s-tronic?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam! Panowie, dałby radę ktoś odblokować fis i zakodować kierownicę multi? Mam teraz zwykłą i co będę potrzebował żeby nowa multi działała? Podobno poducha i taśmy będą pasować od tej co mam teraz (3 ramienia). Z góry dzięki )
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ten Karmowski ogólnie pozytywny gość, ale na tym filmiku lekki czereśniak. Musi być dobrym kierowcą..
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
czekamy na jakiś filmik z jazdy
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
łooo :slina: :slina: :slina:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no też coś mi nie pasowało, że o niej nie słyszeliście. Czułem szydere
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
serio nie widzieliście tej S4? dośc sławna b5 nikolasa ze sportmile
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
to jakieś prowo, chyba że ten gość jest analfabetą
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ciekaw jestem jak wtedy by komentowali, kiedy lambo dostałoby niemiłosierne baty z kreski
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam! Panowie polecacie jakieś miejsce w Częstochowie gdzie można na wiosne lakier doprowadzić do ładnego stanu?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Masakracja Szymek zmontuj jakiś ładny filmik pod ten kawałek odkąd JBB zrobili pod niego klip, teraz kojarzy się tylko z motoryzacją
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jeśli chodzi o dźwięk to C63 jest mistrz
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
myślę szymek że po modach pokazałbyś im miejsce w szeregu
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
PositiveWays.pl w czerwcu monte carlo, Szymon mógłbyś jechać
-
Spocik w Wieluniu
czy to ktoś z forum?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może zajrzę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na co 0-100? to jakie kreski robicie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widzę że tam kreski idą jakie czasy mniej więcej do 100?