Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK


dan-74

Rekomendowane odpowiedzi

Świeży nabytek, kupiony w kraju. Troszkę golas. Quattro jest, po chipie jest koło 240-250 koni w planie jest hamownia, układ wydechowy milltek więc dźwięk jest bardzo przyjemny :)

8901306820_c4118fa926_z.jpg

8903937767_2c75e614d6.jpg

8903942479_9a78a1cc43.jpg

8903946965_3e82c96e96.jpg

8904570920_32d79ef90e.jpg

8903933069_2b336fac45.jpg

0:35

12794595573_33603e17c7_o.jpg

12795047054_86742ac8d0_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuszny silnik i naped, powodzenia w modzeniu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro! ;) i całe szczęscie że nie czarna ;) jak 80% na tym forum... powodzenia w modach i zarzuć jakimś filmikiem jaki dźwięk wydobywa się z tego milteka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, sprawdź jedna ten program.

Wiesz gdzie był robiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem, gość od którego ją kupiłem dostał już po chipie. Zrobił nią tylko 3k bo w garażu jeszcze była nowsza od DTM :) Myślę żeby podjechać na hamownię do best performance w Częstochowie oni się w tym specjalizują to może bym się jakichś konkretów dowiedział. Może już ktoś miał styczność? BEST Performance - www.bestperformance.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz rozpeta tu się burza! Milion podpowiedzi itp. Ja mam teraz tarcze brembo i klocki textar. Jeszcze nikomu w pupę nie wjechałem więc zestaw się sprawdza. :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę też brembo :) to już nie byle co. Nie wiesz jakie są mniej więcej koszta takich tarcz?

Kwestia jaki masz rozmiar.

Ty zdaje się będziesz miał jakieś większe niż standard.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością można to zrobić. Nie wiem czy samym programem bo suma summarum z pewnością odbiloby się to na trwałości jednostki napędowej. Atakować taką moc można jak najbardziej ale wiąże się to z dodatkowymi modyfikacjami. Nie tylko softu a także mechanicznymi. Takie moje zdanie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Ci nie powiem, bo musiałbym założyć tą manetkę ze sterowaniem kompa ale nie wiem czy tego chcę haha :) Na trasie jak się nie spieszy 6 bieg i jakieś 120-130km/h to 7l troszkę szybciej i 8l. Tak ją najczęściej użytkuję czyli po małym miasteczku praktycznie zapalam, gaszę i w miarę ekonomicznie to gdzieś koło 10l, wiadomo że przy wciskaniu to kilka litrów więcej ;) Może i zrobię tą manetkę to będę wiedział co komputer mówi :) A u Ciebie jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...