Treść opublikowana przez dan-74
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
letnie buty
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Panowie, teraz przy niższych temperaturach dość mocno parują mi szyby, gdzie mogę szukać przyczyny?
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Dziękuję!
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
No ładnie ładnie ale to nie samym programem?
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Zastanawiam się nad LEDowymi postojówkami, jakie powinienem założyć żeby wszystko było ok?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Audi RS6 v RS4 v Nissan GT-R | evo DRAG RACE - YouTube 1:49
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
nie mam pojęcia, ale do 200 gonił równo później już nie dawał rady Pewnie bez chipu, bo to jednak litr więcej i byłoby ciężko jakby tam coś wrzucił
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
trójeczka, E46
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Dzisiaj się okazało, że 3 litrowy diesel w BMW xdrive nie ma szans
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Zerknij na wcześniejszą stronę
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Wtedy najlepiej brzmi jak przekroczy te 5k rpm, może uda mi się coś nagrać z jazdy.
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Luubią sobie wypić, ale coś za coś
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Dzięki za wskazówki
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Dokładnie Ci nie powiem, bo musiałbym założyć tą manetkę ze sterowaniem kompa ale nie wiem czy tego chcę haha Na trasie jak się nie spieszy 6 bieg i jakieś 120-130km/h to 7l troszkę szybciej i 8l. Tak ją najczęściej użytkuję czyli po małym miasteczku praktycznie zapalam, gaszę i w miarę ekonomicznie to gdzieś koło 10l, wiadomo że przy wciskaniu to kilka litrów więcej Może i zrobię tą manetkę to będę wiedział co komputer mówi A u Ciebie jak to wygląda?
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Zgadza się, samym softem jest opcja chyba 260 koni Czyli wyżej to już troszkę grubsze sprawy.
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Kwestia gustu Gdzieś widziałem, że z tego silnika wytargano ponad 300 koni to jest możliwe? Jeszcze fota z aukcji
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Czytałem tam wcześniej o propozycji fun car. Nie wiem dlaczego pomyślałem o suprze, można z niej 1200koni lekko wytargać tylko się zastanwiam czy to jest na tor...Chociaż na draga byś rozpie****. GTR albo WRX STI/EVO też bardzo dobra opcja.
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
No myślę też brembo to już nie byle co. Nie wiesz jakie są mniej więcej koszta takich tarcz?
-
Spocik w Wieluniu
W Kamionie będzie elegancko, ja mam blisko więc każda niedziela raczej mi pasuje
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
O widzisz może się kiedyś zobaczymy heh Chyba będę musiał wymieniać tarcze hamulcowe, możecie coś polecić?
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Niestety nie wiem, gość od którego ją kupiłem dostał już po chipie. Zrobił nią tylko 3k bo w garażu jeszcze była nowsza od DTM Myślę żeby podjechać na hamownię do best performance w Częstochowie oni się w tym specjalizują to może bym się jakichś konkretów dowiedział. Może już ktoś miał styczność? BEST Performance - www.bestperformance.pl
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Ależ proszę bardzo 0:35
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Miło że Ci się "widzi" ),Dzięki:))
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
Świeży nabytek, kupiony w kraju. Troszkę golas. Quattro jest, po chipie jest koło 240-250 koni w planie jest hamownia, układ wydechowy milltek więc dźwięk jest bardzo przyjemny 0:35
-
Nowicjusz - wątek powitalny