Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

onlyblack

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wczoraj chyba Szymeniu odbierał GTRka z jasnogórskiej:) Nissan GT-R 494300.00 PLN. kraków - otoMoto.pl ---------- Post dopisany at 07:36 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ---------- a tu taki filmik z wieczornych spotkań
  2. ahh te emki!;p Dozobaczenia w Zabierzowie:)
  3. onlyblack odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Z pewnością macie rację, wolę jednak wiedzieć aby nie było wstydu na światłach;p Aktualnie na sto procent robią z 2.0 tfsi 410 hp bez kucizny i na kolektorze żeliwnym bez twinscroll.
  4. onlyblack odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Zatem jak Panowie takie evo X 400hp w porównaniu do s3? Znacznie gorsze będzie kręcić czasy? Wiem, że w evo chodzi o coś innego ale… wogóle to s3 na dodatek jest nie zakute...
  5. onlyblack odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    comsport podaje 3,8…. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.626928494009423.1073741842.166106913424919&type=1
  6. onlyblack odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    jak evo w porównaniu do tego: ????
  7. onlyblack odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Mamy styczeń…
  8. Moze trzeba po prostu do dynosoftu podjechać i wszystko bedzie wporzadku;p
  9. szok, moja S3 po programie pali średnio 12l....
  10. onlyblack odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    ahhhh evo!
  11. Kamerka dobra sprawa. Przykładem może być niedawne zdarzenie w Zabierzowie z udziałem mojego znajomego. Kolega wjechał normalnie na zielonym i zdziwił się niesamowicie, gdy wprost na niego wjechał rozpędzony ford mondeo. Pan z Forda uparcie twierdził, że także miał zielone. Polska policja stwierdziła po najprostszej lini oporu, że nie da sie ustalić kto był sprawcą i wlepiła każdemu po 500 zł oraz naprawa we własnym zakresie. Po dwóch godzinach od zdarzenia zjawił się Pan, który jechał za mondeo z kamerką.... Oto Panowie nagranie: https://docs.google.com/file/d/0B2wAODiI0UHwWmpYTEJlcWVoYVk/edit?pli=1 ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- ahh znajomy jechał czerwonym nissanem almerą, akcja od 1:01:))))
  12. onlyblack odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Nie nowe, używka 2008 właśnie po tyle stoi... Prosiak zaturbiony byłaby niezła petarda!
  13. Dlaczego Kielo dostał bana?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.