-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wczoraj chyba Szymeniu odbierał GTRka z jasnogórskiej:) Nissan GT-R 494300.00 PLN. kraków - otoMoto.pl ---------- Post dopisany at 07:36 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ---------- a tu taki filmik z wieczornych spotkań
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
ahh te emki!;p Dozobaczenia w Zabierzowie:)
-
Lancer EVO X
Z pewnością macie rację, wolę jednak wiedzieć aby nie było wstydu na światłach;p Aktualnie na sto procent robią z 2.0 tfsi 410 hp bez kucizny i na kolektorze żeliwnym bez twinscroll.
-
Lancer EVO X
Zatem jak Panowie takie evo X 400hp w porównaniu do s3? Znacznie gorsze będzie kręcić czasy? Wiem, że w evo chodzi o coś innego ale… wogóle to s3 na dodatek jest nie zakute...
-
Lancer EVO X
comsport podaje 3,8…. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.626928494009423.1073741842.166106913424919&type=1
-
Lancer EVO X
jak evo w porównaniu do tego: ????
- Lancer EVO X
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Udało się sprzedać?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Moze trzeba po prostu do dynosoftu podjechać i wszystko bedzie wporzadku;p
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
szok, moja S3 po programie pali średnio 12l....
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Będzie [R]S6 w sedanie?
- Lancer EVO X
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamerka dobra sprawa. Przykładem może być niedawne zdarzenie w Zabierzowie z udziałem mojego znajomego. Kolega wjechał normalnie na zielonym i zdziwił się niesamowicie, gdy wprost na niego wjechał rozpędzony ford mondeo. Pan z Forda uparcie twierdził, że także miał zielone. Polska policja stwierdziła po najprostszej lini oporu, że nie da sie ustalić kto był sprawcą i wlepiła każdemu po 500 zł oraz naprawa we własnym zakresie. Po dwóch godzinach od zdarzenia zjawił się Pan, który jechał za mondeo z kamerką.... Oto Panowie nagranie: https://docs.google.com/file/d/0B2wAODiI0UHwWmpYTEJlcWVoYVk/edit?pli=1 ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- ahh znajomy jechał czerwonym nissanem almerą, akcja od 1:01:))))
-
Lancer EVO X
Nie nowe, używka 2008 właśnie po tyle stoi... Prosiak zaturbiony byłaby niezła petarda!
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Dlaczego Kielo dostał bana?
onlyblack
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta