Treść opublikowana przez suchys4
-
Xenon do lamp firmy Sonar
Jak zalozysz do nich (sonar) xenony to napisz jaki efekt. No chyba ze bede szybszy
-
Chromowane lusterka zamienie na standardowe !!!
-
Xenon do lamp firmy Sonar
Tylko ciekawe czy ktos kupi to gowno i za ile.
-
Chromowane lusterka zamienie na standardowe !!!
Masz jakies zdiecie tych lusterek???
-
Xenon do lamp firmy Sonar
Mam pytanie. Zakładał ktos moze xenony do lamp firmy Sonar lub jakiejs podobnej ,,super" firmy. Jest jakas roznica, czy swieca bez zmian??? Wiem , wiem te lampy sa do bami, ale trudno kiedys kupilem i teraz mam. Drugi raz nie popełnie tego błedu.
-
jakie żarówki H1???
Kupiłem juz pare kompletów żarówek H1 Philipsa co miały świecić jasnoniebieskim światłem i nic,wszystkie świecą na żółto. Znacie może jakieś żarówki które poprawia wygląd lamp nie pogarszając przy tym widoczności nocą??? (wiem że ksenony tak świecą, ale narazie brak funduszy)
-
[B5 1,6] 1996r
Nie kupuj tych lamp. Ja kupilem i nie jestem z nich do konca zadowolony. Ladnie wygladaja i nic wiecej. Jak ustawisz krotkie to dlugie beda swiecic w ziemie, a jak dlugie to na odwrot. Regulacja jest do bani, troche pokrecisz i zabki sie wyszczerbiaja, przy jezdzie po dziurach srodek lamp lata, nie sa dokladnie dopasowane. Ja wymieniam na orginalne soczewki
-
[B5 1.9TDI AFN] a to moje cudo
Ładne lampy i lakier, ale felgi do ...
-
[B5 1.8] Moje a4
Ktoś kiedyś malował przednie prawe drzwi, natomiast co do lewych to rok temu zamarzł mi mechanizm zamka i musiałem całe drzwi rozkręcać. Ten kto to robił wie ze ustawienie później wszystkiego nie jest takie proste. Miałem jeszcze nad tym popracować ale jakoś nie było okazji. Na tylnych lewych drzwiach jest łatka, na wiosne całość do lakiernika
-
[B5 1.8] Moje a4
Za strumienice zapłaciłem 70 zł a katalizator sprzedałem za 200 zł. Zamontowałem go sam więc 130 zł do przodu
-
[B5 1.8] Moje a4
Troche czytałem na temat tych magnetyzerów i myślałem ze chodz troche wpłynie na zużycie paliwa. Mam założone opony 225 i troche siorbie z baku. Są to dwa magnetyzery na przewód paliwowy i jeden na dolot powietrza. Co do strumienicy to musiałem ją zamontowac gdyż w dowodzie mam wbity katalizator i były by problemy z przeglądem.
-
[B5 1.8] Moje a4
Pomyłka, wyrzuciłem katalizator i w jego miejsce zamontowałem strumienice.
-
[B5 1.8] Moje a4
Audi A4 z 95 r 1.8 Końcowy tłumik KM BI-TURBO-MUGEN, strumienica zamiast katalizatora, stożkowy filtr powietrza, 3xmagnetyzery firmy EXPANDER, lamyp przednie CLEAR ''ANGEL EYES'' + brewli, zmieniony gril na kamei, tylne lampy całe czerwone, auto obnizone o 50mm z przodu i tyłu, 17 calowe felgi firmy TOORA (ciemny chrom). Wszystkich przeróbek dokonałem osobiście. Wiem że szału nie ma, ale zawsze to troche coś innego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf672b33201fccb2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc5dda6ca3022d58.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf3389fa892e42a0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/404570af182b4dc8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8645048a7a05d232.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d65a1e55f3e25a6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e974de1dc83b1a6e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4feaa57b23f303e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6179b08dd38070ff.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b642aa1a00206b4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc27f2466da8418a.html