Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

HoMeK

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez HoMeK

  1. zdjęcia są tak przerobione, tapicerka jest w stanie idealnym
  2. Boże co za piękna sztukaaaa, pozazdrościć POZDRAWIAM
  3. Moja Perełka : Wyposażenie : - rocznik 2009, model 2010 - kolor czarna perła - silnik CR 170 KM - przód, leflektory Bi-Xenon + LED + spryskiwacze - tył , światła LED, - fotele kubełkowe skóra + alcantara ( pół elektryka, kubełki jak w S Line, jasna skóra ) - nawigacja MMI 3G kolorowa - 2 sloty na karte SD - czujniki parkowania przód i tył, z wyświetlaniem na MMI - czujniki ciśnienia w kołach, - nagłośnienie BANG & OLUFSEN ( najlepsze na rynku, 15 głośników, wzmacniacz ) - Climatronic 2 strefowy - podgrzewane przednie siedzenia - podłokietnik z przdu i z tyłu - czujnik zmierzchu, - czujnik deszczu - 6- biegowa skrzynia, manual - tempomat, - lusterka podgrzewane, fotochromatyczne, składane, elektryczne - zestaw głośno mówiący bluetooth, - system auto stop-start, - wyświetlacz FIS kolorowy - dzielona składana tylnia kanapa, - kierownica multimedialna - otwieranie, zamykane szyby z pilota + otw, klapy bagażnika - montowanie ISO FIX - przyciemniane szyby tylnie - klimatyzowany schowek, - wejście AUX, i zaplaniczka 16V - koła letnie, R17 225,50 Continental ECO Touch, na gwarancji opony, bieznik około 7 mm, bdb stan, - koła zimowe, R16 225, 55 Pirelli Sotto Zero , na gwarancji po jednej zimie - Panel MMI szybkiej obsługi koło lewarka - system Come & Leaving Home - doświetlanie zakrętów - LAp Time, Poziom naładowania akumulatora, Star UP, Foto
  4. dzowniłem do nich ale poradzili mi jechać do specjalistycznego zkładu z tym
  5. ja też szukam tego zderzaka pod czujniki pdc i jest wielki problem z tym, bez czujnikow jest 2 na allegro jest aktualne ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ---------- Audi A4 8K S-line limuzyna zderzak tył (3354524929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tu masz do sedana bez PDC
  6. Spróbować mogę ale raczej nie pomoże, dam znać po zabiegu ---------- Post dopisany 30-06-2013 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 07:39 ---------- Niestety cytryna nie pomogła
  7. Witam mam A4 B8 i mam problem moje przednie lampy sa juz troche porysowane od kamyczków itp wie ktos moze jak można to wyczyścić ? wypolerowac ?
  8. HoMeK odpowiedział(a) na HoMeK temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Teraz dołożyłem do mojej 4 - órki : - lusterko wsteczne fotochoratyczne - lusterka boczne, podgrzewane, fotochromatyczne, elektrycznir ustawiane, składane - czujnik deszczu - czujnik zmerzchu - come & leaving home - doświetlanie zakrętów - lap timer - test guages - czujnik temperatury oleju - poziom naładowania akumulatora Wszytsko dzięki wrclaguna Dzięki Grzesiek Fotki dodam jak tylko wróce do PL
  9. Witam mam Audi A4 z jasną skórzana tapicerka i cięzka plame tzn: wygłąda to jakby na tym odcinku skóry ktoś położył opone i była ona tłusta z jakiegoś oleju czy coś w tym rodzaju i to wsiąkło w skóre załączam fotki ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Naprawde bardzo brzydko to wygląda. Szukam sposobu żeby to jakoś usunąć pomocy
  10. HoMeK odpowiedział(a) na HoMeK temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Moje wyposażenie : - LAMPY przód BIXENON + ledy do jazdy dziennej - TYLNE lampy LED - Nawigacja NAVI MMI 3G - 4 x Elektryczne szyby - AUDI PARKING SYSTEM PDC ( czujniki parkowania przód i tył) z wizualizacją obrazu na wyswietlaczu MMI - AUDI SOUND SYSTEM ( glosniki przod BANG & OLUFSEN oraz drzwi DLS ) - AUDI BLUETOOTH - Immobiliser - brak oznaczenia modelu i pojemności - Klimatronik - Elektroniczny hamulec ręczny - System Kontroli Cisnienia Opon na MMI - Fotele kubełkowe skóra + alcantara ( elektryczna regulacja lędźwi) - kierownica multifunkcyjna - domykanie i odsuwanie szyb z kluczyka - elektrycznie otwierana klapa bagażnika - tempoman - kolorowy wyświetlacz FIS - listwy progowe S-LINE - Funkcja Start & Stop jak reszta mi się przpomni to dopisze
  11. siemka chłopaki mam sedana z 2009 roku ze zwyklym zderzakiem, ale szukam innego dyfuzora lub całego zderzaka od S Line pomożecie ??? podoba mi sie ta dokłatka u asus 90 ? wiesz może gdzie taki można kupic ?
  12. Zamienie felgi 17" model : http://www.sledzium.nserwer.pl/galeria/gallery/191/audir8v12.jpg z Nowymi oponami Continetan 225/50 najchetniej na 18"
  13. HoMeK odpowiedział(a) na HoMeK temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    narazie nie mam jak bo jestem za granicą a autko jest w PL, środek hmmm jakby go opisaććć ...
  14. HoMeK odpowiedział(a) na HoMeK temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    możesz pokazać jakieś fotki po przeróbce? ja mam już założone progi i tylni zderzak ie długo będą lusterka
  15. podziwiam !!!! hmm niewiem jak to wytłumaczyć raczej to małe a nei chciał byś sprzedać swojego ??? hehehe ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- z nawigacja MMi 3g tez cos robisz ?? ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- chyba Cie już nie ma (( ---------- Post dopisany 21-05-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2013 at 21:11 ---------- wrclaguna czekam na Ciebie pilnie potrzebuje Twojej pomocy
  16. HoMeK odpowiedział(a) na HoMeK temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    ja mam 17 calowe felgi, wyposazenie opisze jak bede mial troche wiecej czasu
  17. mhm rozumiem ale ja niestety chyba nie mam czujnika zmierzchu i wstecze lusterko tez nie ejst fotochromatyczne, w swojej a4 sam wszytsko przerabiałes ?
  18. na SPOTA bo nie bardzo rozumiem, jestem początkujący, ile mniej wiecj kosztowały by takie modyfikacje ?
  19. jestes z rzeszowa moze bysmy sie spotkali i pogadali o tym i o kosztach chcialbym wprowadzic kilka podobnych modyfikacji u siebie w audi a kasa nie problem:)
  20. czemu do niego ?
  21. czyli jednym słowem szkoda się za to brać
  22. Witam w moim audi mam niestety lustarka zewnetrzne bez podgrzewania itp, gdybym kupił lusterka składane + fotochromatyczne + podgrzewane i zmienił trzeba coś więcej przerabiać ?
  23. Oto Moja A4, zdjęcia maja około pół roku, teraz niestety poszła do malowania i zostaną założone progi Zastanawiam się nad przerobieniem jej na S4, może jakieś rady ?
  24. HoMeK odpowiedział(a) na _Gabriel_ temat w Audi A4 B8
    ja szukam zaciśków od s4 całego kompletu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.