Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z plamą na jasnej skórze :(:(:(: Pomocy


HoMeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Audi A4 z jasną skórzana tapicerka i cięzka plame tzn: wygłąda to jakby na tym odcinku skóry ktoś położył opone i była ona tłusta z jakiegoś oleju czy coś w tym rodzaju i to wsiąkło w skóre załączam fotki

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Naprawde bardzo brzydko to wygląda. Szukam sposobu żeby to jakoś usunąć pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj domowym sposobem, wyciskaj na plamę sok z cytryny i czyść ściereczka.

U mnie wylał się atrament z pióra, zauważyłem po 2 dniach (zdążyło zaschnąć i wsiąknąć) i sok z cytryny pomógł.

A nóż i Tobie pomoże :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować mogę ale raczej nie pomoże, dam znać po zabiegu :)

---------- Post dopisany 30-06-2013 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 07:39 ----------

Niestety cytryna nie pomogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Główna - Czyszczenie skóry, renowacja skóry - Lederzentrum powinni Ci doradzić, pewnie będą też mieć odpowiedni produkt.

Nie polecam "domowych" sposobów bo można pogorszyć sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche racji w tym jest, ale z doswiadczenia wiem, ze oni tam juz powoli nie maja czasu i zbywaja klientow z problemami.

Z racji tego ze srodki maja bardzo dobre proponuje skontakotawac sie z ich pracownikiem "muzycom" albo przez ich forum albo na kosmetykaaut.pl

Jesli tylko jest mozliwosc zlikwidowania takiej plamy w "domowych" warunkach to napewno doradzi Ci czym i jak to zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do trudno usuwalnych plam np długopis czy brud z jeansów na jasnej skórze zawsze używam ajaxu do podłogi. po wyczyszczeniu koniecznie trzeba skórę natłuścić jakimkolwiek mleczkiem do skór. Robię tak już w 4 aucie i nic nigdy ze skórą się nie działo, a ajax był dobry na każdą dotychczasową plamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc przerabialem podobny temat ze znajomym w jego a6 skóry bananowe , plama chyba po oleju lub smarze :kwasny: ,

- Zakup sobie zwykle szare mydlo najlepiej poszukaj na allegro takiego ciemnoszarego "brazowo rude" (kiedys kiedys dostepne w sklepach)

- Przygotuj szczotke np do paznokci z miekkim wlosem najlepiej wyparz ja kilkakrotnie wrzatkiem zeby dobrze zmiękła (nie chcemy pozdzierac

skóry) lub inna szczotka do butów etc koniecznie czysta nie uzywana wczesniej

- 1/4kostki mydła rozpusc w 1l wody cieplej , przelej do jakiegos spryskiwacza kwiatów spryskaj skory odczekaj spryskaj x3 ( jak bedzie troche mokro nic sie nie stanie )

-Nastepnie nanies troche mydla na wczesniej wyparzona szczotke i zacznij mocno wcierac w zabrudzone miejsce , naprzemiennie wycierajac je sucha czysta szmatka

Powinno pomoc nie polecam Uzywania , acze wybielacze , i innych tym podobnych srodkow sa zbyt aktywne i w wiekszosci przypadkow przebarwisz skore (zejdzie pigment i to dopiero bedzie katastrofa) mydelko jest maxymalnie pozbawione "silnej" chemi dlatego jest bezpieczne

Chodz ja w skrajnych wypadkach dodaje 25ml brudpura zielonego to za kazdym razem najpierw testuje " powstały plyn" np na starym skorzanym zagłowku , po "wypraniu" znowu stosuje szare mydlo z woda

Jako konserwacja olejek bambino pozostawia matowa miekka skore z naturalnym kolorem po aplikacji mozna uzytkowac wypoczynek po ok 2h od naniesienia

olejku

Mysle ze powinno sie przydac jak co pisz pw Podesle foty jak to u mnie wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź może to MEGUIARS Gold Class Leather & Vinyl Cleaner + szczotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...