-
Witam !!! Pomocy Dzwiek metaliczny prawe przednie koło
czyli forum znowu okazalo sie niezawodne w rozwiazaniu problemu
-
proszę o radę
tylko 250 zl? w takim razie co dokaldnie sie stalo? bo tu koledzy juz snuli ciemne scenariusze..
-
Vinet - opinie
bardzo dobry srodek, sam go stosuje i sobie go chwale
-
Guma na dywaniku
czasem wystarczy juz samo pocieranie lodem
-
Problem z plamą na jasnej skórze :(:(:(: Pomocy
kolega chyba troche sie spoznil z odpowiedzia
-
Czyszczenie foteli
kupilem ten badziew i jesli masz za duzo pieniedzy to moge Ci go polecic..
-
Wgranie programu - jakie skutki
ja bym nie przekraczal 360nm, szkoda zylowac ten silnik
-
jak wyjac parownik
tak, psikaj i pozniej grzybami oddychaj. Musisz po prostu wziac byka za roki, wywalic ta deske, dobrac sie do parownika i go umyc. Najlepiej zapytaj kogos z forum z bialegostoku to moze Ci pokaze
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
najlepszym rozwiazaniem bedzie skoczenie na komputer i sprawdzenie czy nie wywala Ci jakiegos bledu
-
Śruby wahacza.
a byles w intercarsie? ja tam kiedys chyba kupowalem pojedyncze
-
Twardy pedal hamulca ! Ktoś coś wie ?
zapytalem kumpla co ma takie samo auto i nie ma tego zaworka
-
Piszczące hamulce - inaczej
no to chyba musisz zmienic cala zwrotnice
-
A4 B5 1.8 LPG - ciężko odpalić po zgaszeniu
przeciez koledzy juz chyba napisali wszystkie ewentualnosci ktore mogly Ci sie przydazyc i spokojnie poradzisz sobie z tymi informacjami
-
ubytek plynu pomocy
no i widzisz, czasem najprostrze rozwiazanie okazuje sie najlepsze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko, witam Was wszystkich na tym forum. Jeżdzę Audi A4 B8 1.8 TFSI 120 KM 2010 z nadwoziem Sedan. ---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- aaa.. Mam na imię Wojtek