Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vagbok

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. POZDRO dla kierownika czarnA4 sedan tył LEDy przód tez dzisiaj ok. 21;00 w okolicach JANKI Raszyn
  2. Czesc, mam problem z pilotem , przyciskam nie reaguje nieotwiera niezamyka. To co juz udalo mi sie ustalic po 300km przejechanych od alarmiarza do elektronika speca od kluczyka etc . -To nie jest modul ,kupilem drugi to samo nie da rady zapisac kluczyka,ani dopisac kluczyka -Nie jest to bateria. -Pilot jest sprawny sprawdzany , nawet dzisiaj probowal fachman od pilotow dopisac drugi nowy nowy kluczyk tez nic I teraz moje pytanie do was czy jesli jest blad drzwi niezapalaja sie lampki w pod sufitce gdy otwieram drzwi,a na zegarach przy otwartych drzwiach pasazera widac jakby byly zamkniete to czy moze to byc przyczyna nie dziajacego pilota ? Jesli mial ktos ten sam problem lub fachmana ktory to ogarnie PISZCIE !
  3. Czesc potrzebuje pomocy w przyszły wtorek moze ktos bedzie?Musze sprawdzic czy moj moduł widzi inny kluczykjakby ktos miał VAGa lub inne ustrojstwo do podłaczenia to z chcecią podjade na spot czy gdziekolwiek pisac na priv.
  4. Jesli szarak avant na grafitowej feldze to Ja pod robotą
  5. Czesc mam moduł z koncówą AD jesli wymienie moduł na AJ musze zmieniac cos w kluczyku czy wystarczy kodowanie???
  6. Panowie problem metalicznego dzwieku to klocek wewnętrzny który luźno siedział i na nierównosciach tłukł o tarcze i o tłoczek. Dźwiek wyeliminowany przy pomocy WURTH'a do montazu klocków hamulcowych na zewnętrzna strone klocka psika sie tym preparatem (jeszcze wygiąłem te 3 blaszki w klocku wew. zeby cisniej siedział). Dzieki za podpowiedz ze to cos z hamulcami.
  7. na trzepaku u diagnosty by wyszło ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- w Poniedziałek zdejme koło i zobacze ten weekend to weekend dla:facepalm: na(d)rzeczonej ...;
  8. no tak jak pisałem diagnosta nic nie wyczuł walił szarpał, kreciłem kierownicą, on tam sprawdzał z 20minut i nic... Po wymianie tej plecionki tłumika drgan wydechu jest to samo ... Dzisiaj najezdzajac na dziure hamowałem (dziura tylko po prawej stronie jak zawsze przy tym dzwieku) , no i gdy zaczołem hamowac wjezdzajac w tą dziure dzwieku BRAK cisza!! Powoli rozwiazuje zagadke i chyba to bedą hamulce( miałem wymieniane tarcze i klocki z miesiac temu i moze cos jest nie dokrecone), wachacze odpuszczam aczkolwiek jeszcze chce pojechac do innej stacji kontroli pojazdów i sprawdzic wachacze...
  9. Witam wszystkich. Problem jest nastepujacy , jade ok.50km/h wpadam w małą dziurwe(prawym przednim kołem) i słychac metaliczny dźwięk. Oczywiscie któryś z wachaczy , nastepnego dnia po przeczytaniu na forum lektury o wachaczach pojechałem do diagnosty, ku mojemu zdziwieniu NIC PAN NIE ZNALAZŁ !!! 30minut tłukł ruszał bujał, szarpał na szarpakach wszystko w normie,amory w normie pomiedzy prawym a lewym 2% róznicy.... Wyjezdzajac od niego droga niezbyt dobra gruntowa wpadłem w jakas mała dziurke i znowu ten metaliczny *&^@#*(&^$*& dzwiek z prawego koła. wyeliminowane przyczyny - wachacze - blaszka osłony zacisku P.S.dzisiaj wymieniam rozerwana plecionke (tłumik drgan wydechu zobaczymy czy tłumik gdzies tam tłukł) Prosze o pomoc lub podpowiedz moze kiedys z was miał taki przypadek co to moze być????
  10. Witam wszystkich posiadaczy CZTERECH kółek ----Bartek ----lat 27 ---- posiadam a4 b6 1.9tdi AVANT awx od ponad 8ms. po przesiadce z golfa 3 1z 1.9tdi ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.