Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie foteli


Pandzior

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecenie do wyczyszczenia foteli. Mam na tylnej kanapie parę nieprzyjemnych plam i chce się ich w końcu pozbyć.

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda, mydlo, szczotki, sciereczki i jazda :) U mnie elegancko plamy zeszly :) Teraz zas mam i znowu bede musial wyczyscic, ale poczekam az cieplej bedzie bo teraz to mi zamarznie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda, mydlo, szczotki, sciereczki i jazda :) U mnie elegancko plamy zeszly :) Teraz zas mam i znowu bede musial wyczyscic, ale poczekam az cieplej bedzie bo teraz to mi zamarznie wszystko :)

ale w tym przypadku brud "plamy" zostają w kanapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie, zero plam i czysto :)

ale coś może zostać w wewnątrz gąbki.i w razie dużej wilgotności plamy mogą wyjść ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyjść,ale okaże sie dopiero następnemu nabywcy(więc mina montowana).mam takie pytanie czy czyszczenie przy grzanych dupkach,"ciśnieniówką" nie wpłynie na maty grzewcze,lub inaczej na acu rozłączonym takie rzeczy robić??.To dodaję dla osób z matami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że "odkopuje" stary temat ale chciałbym oddać do prania wnętrze w swojej b6 tylko mam grzane stołki, i pytanie: czy jeśli przy praniu na odpiętym aku maty dostaną trochę wody to nic im się nie stanie? :) z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak włączysz maty to szybciej będzie schło :grin: żart. nic się nie stanie ale lepiej odłączyć i uważać na kostki pod fotelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w sedanie. ja dla pewności bym wyciągnął. wydaje mi się że dużo roboty z tym niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś miał do czynienia z tym środkiem: Nielsen Nap Low Foam 500ml Czysta tapicerka! (4081448913) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z czystym sumieniem mogę polecić valetpro heavy duty carpet cleaner pare słów o tym środku.

Moja tapicerka wymagała odświeżenia, i miejscamy mocnejszego przeprania. Ten środek polecany na forum KA.pl i faktycznie fajnie czyści, nawet fotel kierowcy który był mocno upaćkany został bardzo dobrze doczyszczony. Fakt cena nie zachęca, ale w bańce 5 l jest całkiem przyzwoita. A bańka 1l spokojnie na 2-3 auta wystarczy. Zapach całkiem przyjemny ale nie jakoś mocno wyczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś specjalny środek do foteli i boczków taki co przywraca ciemny wygląd. Mam uprane swoje siedzenia i boczki ale okazało się że są nieco wytarte i robią sie białe.

Jakiś środek typu impregnat z kolorem jak występuje w przypadku butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsen nap foam low - najlepszy jaki miałem, do tego oczywiście odkurzacz piorący i ogrzewany garaż jeśli chcemy to zrobić zimą, latem 2-3 godzinki w pełnym słońcu i sucho, zaletą tego środka jest to że poprawia głębię koloru fotela ( ciemne sa ciemniejsze a jasne jaśniejsze :)) no i nie pozstawia smug i plam po sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...