tommytherook

O tommytherook

Osiągnięcia tommytherook

Reputacja

1. Przepraszam Panowie, bo pewnie ten temat był już wielokrotnie, ale nie wiem, czy akurat dotyczył mojego modelu. Otóż mam w swoim Audi założone stare radio Chorus 2 i oczywiście nie działają mi tyle głośniki. Sprawdzałem podłączenie do subwoofera, ale... jego też nie mam. Zastanawiam się nad zakupieniem czegoś takiego Modul Audi A3 A4 A6 A8 TT tylne glosniki subwoofer (3783341962) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Powiedzcie Panowie rozwiąże to mój problem? Z góry wielkie dzięki za pomoc.
  2. No właśnie nie ma znaku, że coś może tam brakować;/
  3. Ale to S-line! Możliwe, żeby nie było w tej wersji możliwości podłączenia oryginalnego radia?
  4. Dzień dobry Mam taki problem. Kupiłem Audi A4 b7 i po włączeniu radia nie grają tylne głośniki Wyjąłem radio i wszystko wydaje się podłączone prawidłowo. Zdjąłem tylne osłony na drzwiach i tam również wszystkie kostki są podłączone. Jak rozwiązać ten problem? Dodam, że mam radio Audi Chorus 2. Dodam też, że jest to instalacja bez subwoofera (przynajmniej nie ma go po otwarciu klapki po prawej stronie bagażnika). Z góry dziękuję za wszelką pomoc. ---------- Post dopisany 27-07-2013 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2013 at 13:08 ---------- Na prawdę nikt nie może mi nic poradzić?
  5. Dzień dobry Mam taki problem. Kupiłem Audi A4 b7 i po włączeniu radia nie grają tylne głośniki Wyjąłem radio i wszystko wydaje się podłączone prawidłowo. Zdjąłem tyle osłony na drzwiach i tam również wszystkie kostki są podłączone. Jak rozwiązać ten problem? Dodam, że mam radio Audi Chorus 2. Z góry dziękuję za wszelką pomoc
  6. Tak bezpośrednio do żarówki świateł postojowych.
  7. Czyli żółty zamiast pod żarówkę od świateł pozycyjnych mam podłączyć pod 14 pin?
  8. Dzień dobry Jakiś czas temu pisałem do Was w związku ze światłami LED do jazdy dziennej. Mianowicie nie wiedziałem skąd wziąć plus po zapłonie i poradziliście mi, abym podłączył się pod 1 pin przy włączniku świateł. Tak też zrobiłem, jednocześnie podłączając czarny przewód do masy, a żółty do świateł postojowych. I jest problem ;/ A polega on na tym, że po odpaleniu auta światła do jazdy dziennej się zaświecają; w porządku. Ale już po przekręceniu pokrętła na światła postojowe lub mijania, światła LED zaczynają mrugać! Co może być przyczyną? Uprzejmie proszę o pomoc! Pozdrawiam i czekam na porady
  9. Dziękuję za radę GreGoriO. Szkoda, że nikt z Was nie jest z lubuskiego, bo byłaby okazja wymienić się spostrzeżeniami! Czyli nie mam się co bać tylko brać się za robotę tak?
  10. A powiedzcie mi jak już zdejmę tę czarna obudowę do jak przecisnąć ten kabelek przez tą wiązkę reszty ściśniętych przewodów? Znajdzie się miejsce na jeszcze jeden przewód?
  11. No właśnie wszystko wydaje się takie proste, tylko pytanie czy później wszystko poskładam jak należy?
  12. Próbowałem i nie mogę dojść do tej śruby z tyłu;/
  13. DUUUUUUUŻO rozbierania! Nie ma jakiegoś łatwiejszego sposobu?
  14. Właśnie problem w tym, że nie wiem jak mam się dostać z komory silnika do kabiny, aby to podłączyć?;/