Treść opublikowana przez Instincts
-
Proszę o analizę logów
Moim zdaniem turbina dała by radę dmuchnąć więcej ale no cóż łatwa kasa dla niego bo nawet nie chciało mu się zajrzeć do wg czy jest ustawione na odpowiednie ciśnienie a było mało 0.2b. Dzięki za odpowiedź
-
Proszę o analizę logów
Hmm myślałem że ECU wywali błąd przeładowania i samochód wejdzie w tryb awaryjny. Co do programu to nie będę go poprawiał według tunera nie mógł uzyskać większego doładowania kasę zainkasował jak za strojenie a wgrał standardowa mapę na 180km. Dzisiaj wyjmne turbine i skręcę trochę wg tak do 0.3-0.35
-
Proszę o analizę logów
Ok to wiem tylko jestem ciekawy dlaczego tak jest
-
Proszę o analizę logów
Witam ostatnio musiałem wymienić żeliwo turbiny bo było już mocno spękane. W trakcie skrecania ustawiłem sztange tak aby się otwierała przy 0.5 b wiem że nie powinno tak być ale zrobiłem to w formie testu i doładowanie ładnie wzrosło ale coś się dzieje dziwnego z przeplywka. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub... Między 2600-2900 jest ładny przyrost g/s dalej wartości spadają dość ostro. Nie szczelny układ (wiem że przy ok 1bar zaczyna mi syczec lewy IC to by było to) ? Czy po prostu tak ma być? Dołączam logi z przed wymiana http://vaglogi.pl/log-002_011_115_32QVae.html
-
Wyciek Płynu
wymiana obudowy termostatu i po sprawie
-
Dziwne ślady na wahaczach
to wygląda tak że ten element wahacza po prawej na zdjęciu jest inny po drugiej stronie wahacza trochę mniej wystaje zamieniłem strony i zobacze za jakiś czas. Byłem u mechaniora który mi robił zawieszenie, na początku nie wierzył ale stwierdził że mógł się pomylić zdarza się.I co najlepsze po dniu zadzwonił do mnie żebm podjechał do niego. Na miejscu pokazuje mi stare wahacze z innych aut które mają podobne ślady i zonk. Sam nie wie dlaczego tak się robi ale za parę tyg mam podjechać jeżeli pojawią się ślady I sam będzie szukał przyczyny.
-
Dziwne ślady na wahaczach
Temat ogarnięty założyli mi odwrotnie wahacze
-
Dziwne ślady na wahaczach
na pewno coś się dzieje na skreconych kołach tylko dlaczego
-
Dziwne ślady na wahaczach
Witam Dzisiaj w swoim autku zauważyłem dziwne ślady obtarcia na wahaczach. Wahacze wymieniałem w tamtym roku ogólnie nie mają żadnych luzów. Tak samo jest z drugiej strony Wiek ktoś od czego to?
-
Wyciek Płynu
Witam Mam mały wyciek płynu chłodniczego z pod tego elementu. Wie ktoś jak to się nazywa i co to jest? Z góry dziękuje za odpowiedzi.