Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piosal91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piosal91

  1. też chcę takie założyć, tylko powiedz mi jakie masz osadzenie tych felg?
  2. Witam chcę kupić w najbliższym czasie alufelgi: Średnica : 17 cali Szerokość : 8 cali Rozstaw szpilek : 5x112 Odsadzenie (ET) : 48 powiedzcie mi jakie osadzenie byłoby najlepsze? słyszałem, że najlepiej do mojego Audi pasowałoby między 35 a 42 , nie chcę by wystawały ani by były zbyt głęboko, opony 225/45/17 ewentualnie polecacie jakiś konkretną firmę/model ? (wieloramienne, najlepiej 10) kwota za komplet ok 2000zł
  3. Piosal91 odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    dzięki za foty i za rady, coś pokombinuje, jak zrobię wrzucę zdjęcia.
  4. Piosal91 odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    jest instrukcja i te uchwyty dołożone do grilla, ale jakbym wiedział jak to zamontowac to bym nie pytał tutaj. właśnie trza się nieźle nakombinować i pytam czy ktoś już to robił? żeby doradzić
  5. Piosal91 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. jak zamontować grill'a bez znaczka? GRILL GRIL ATRAPA AUDI A4 B5 95-01 ABS BEZ LOGO (3544249097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nie obchodzą mnie wasze gusta czy się to podoba czy nie, chcę tylko wiedzieć, jak to zrobic? wkładam atrape na swoje miejsce i jedyny problem to ta "dźwignia" do otwierania maski, jak ją włożyć, żeby dało się otwierać maskę i by nie uszkodzić samego grilla?
  6. i mniej więcej o taką opinię mi chodziło, bo to , że 35 pasuje to wime tylko nie wiem ile jest do środka więc nie mam porównania pryz 30tkach.
  7. nie wprowadzaj ludzi w błąd Nie wprowadzam nikogo w błąd, ale oczywiscie opieram się na moim aucie + opiniach przeczytanych między innymi w tym wątku. 8" ET30 wg mnie wystaje, a nie obciera chyba tylko na 1BA/E. Pewnie mozna posadzić auto na odbojach, albo nawet drewnianych klockach, albo przynajmniej nie skręcać kierownicą podczas jazdy i miód malina - nie wystaje, nie trze. Można naciągnąć 205, albo węższą jak się znajdzie. Dziekuje... Nic nie rozwieje. Jak nie umie sobie optycznie dodać 5mm, to co mu po kalkulatorze. a przypadkiem w avancie to nie ejst trochę inaczej? skoro opierasz się na swoim aucie.
  8. Ale ja wiem co to jest ET i na czym to polega, wiem też , że wystaje więcej o te 5 w stosunku do ET35, pytam tylko czy będzie ogólnie wystawać lub obcierać czy nie?
  9. Witam wszystkich, nie dawno kupiłem Audi A4 B5 i mam pytanie: Czy felga 8x17 ET30 5x112 będzie pasowała (nic nie będzie obcierać-wystawać) do B5 1998? z góry dzięki za odpowiedzi.
  10. dużo będzie wystawać? 35 idealnie pasują a właśnie nie wiem jakby to wyglądało z ET30
  11. Witam wszystkich, nie dawno kupiłem Audi A4 B5 i mam pytanie: Czy felga 8x17 ET30 będzie pasowała (nic nie będzie obcierać-wystawać) do B5 1998? z góry dzięki za odpowiedzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.