Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piosal91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piosal91

  1. trochę czytałem a, że średnio się na tym znam to tak ogólnikowo określiłem o co mi chodzi. Ale dzięki za info:)
  2. ale bierzesz pod uwagę, że w tych 3000zł jeszcze komplet wahaczy?
  3. podepnę się pod ten temat bo tak samo jak kolega quattro87, również potrzebuję wymienić zawieszenie. jestem świeżo po wymianie układu hamulcowego, w zeszłym roku felgi 17' szerokie 8' opony 225/45/17. cały komplet wahaczy, amortyzatory, sprężyny, wszystko.. a że na wymianę mam jakieś 3 miechy gdyż kontuzja nie pozwala mi prowadzic samochodu w tej chwili, więc chcę nazbierać jak najwięcej informacji co kupić. Od razu mówię, wszystko nowe żadne używki, nie wiem czy miekkie czy twarde, średnio się na tym znam, chcę by było jak najlepiej. budżet 2000-3000zł. Auto jak w profilu. z góry dzięki
  4. większość odpowiedzi faktycznie mam, ale jeśli to nie problem dla kogos to dużo łatwiej byłoby zebrać konkretne opinie/odpowiedzi od kilku osób, na wszystkie pytania na tą chwilę bo nie wiem czy coś co w 2008 roku było dobre czy nadal jest itd.
  5. Witam! potrzebuję w miarę szybko dowiedzieć się jak najwięcej na temat wym,iany całego zawieszenia (wachacze, amory, spręzyny.. ogólnie wszystko, tak by było jak najlepiej. felgi 15' zimówki i 17' na lato). Mianowicie potrzebuję znać marki, ceny, jakiekolwiek rady co , za ile i gdzie kupić?
  6. Piosal91 odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    więc na 90% jestem zdecydowany, tak jak mówiłem, mniej więcej do końca czerwca powinny być już na aucie:)
  7. Piosal91 odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    Ok, wielkie dzięki. chyba się na takie zdecyduję bo naprawdę wygladaja mega, jak dla mnie:decayed:
  8. Piosal91 odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    nie wyglądają źle ale ten biały pasek mi nie leży, dlatego wolę ciemniejsze ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- dokładnie tak:wink: te od Armiego chyba najbardziej do mnie przemawiają. tylko nie moge ich nigdzie znaleźć, wszedzie takie same tylko nie przyciemnione. to przeciemnienie to folia czy były takie "od nowości" ?
  9. Piosal91 odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    no to mnie tym zdjęciem przekonałeś, żeby takich nie zakładać ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- i tu masz rację. ledy kupie tak czy inaczej, tylko wybrać jakie, i te na zdjęciu faktycznie są mega, i w 600zł się zmieszczę
  10. Piosal91 odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    no gdyby je przyciemnić to do grafitowego lakieru chyba by pasowały a prezentują się faktycznie nieźle ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- te odpadają na pewno ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- nie śpieszy sie właśnie, powiedzmy do końca czerwca chciałbym coś ogarnąć i też myślałem o poliftach na przód, tylko jakoś widziałbym je też czarne , z tym, że takich chyba niema ori no nie? wrzucę po świętach zdjęcia jak moja furka wygląda teraz z nowymi alusami to może ktoś mi coś dobierze ciekawego jeśli chodzi o lampy. póki co myśle o tych ledach na tył i coraz bardziej polifty na przód, ale albo to albo to bo budżet ograniczony:decayed: ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- Nie nie, to nie moje auto ani nie wygląda podobnie, ze zdjęcia tylko te lampy chciałem podać waszej opinii:wink: a co do tego, że zrobiłby mi te ledy to ja wiem, tylko na razie szukam ciekawych pomysłów. ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- jaki masz kolor auta?
  11. Piosal91 odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    dzięki za opinię, a co do zbliżonych do oryginału podałbyś przykład jakiś? głównie chodzi mi też o to, żeby nie były czerwone.
  12. Piosal91 odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    ale masz na myśli fajniejsze lampy? bo konkretnie na tylne lampy mam zamiar wydać kasę, tylko jakie?
  13. Piosal91 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, podobają mi się ostatnio czarne ledy na tył, co myślicie o takich jak na zdjęciu? warto? ewentualnie co byście polecili, dysponuje ok 500-600zł na ten mod, szukam fajnych pomysłów z tym, że na pierwszym miejscu czarne ledy:decayed:
  14. pomyślę o tym w przyszłości na razie nowość to wygląda super
  15. zakupione alusy 17" 8J ET 48 + opony 225/45/17 juz założone. wszystko ok, nic nie obciera , wygląda jak dla mnie świetnie. gdyby ktoś takie miał zamiar kupić to polecam i bez żadnych obaw montować
  16. Tak na szybko tylko takie znalazłem, ale widać, że rant nie jest odsłoniety. ET felgi 43, nic ociera, przynajmniej nic nie słyszałem... Dla uzupełnienia opona to Viking Protech HP 225/45/17 http://a4.monter.info.pl/index.php?cmd=image&sfpg=ZmVsZ2lfMTd4OF9FVF80My00ZTA2MDEwMjVzLyoyMDE0MDIxN18wNzEwMzYuanBnKjYxY2JkYjBmNDBmNjdjNGYwZTAyNjNkNGUyMGYxOTFi http://a4.monter.info.pl/index.php?cmd=image&sfpg=ZmVsZ2lfMTd4OF9FVF80My00ZTA2MDEwMjVzLyoyMDE0MDIxN18wNzEwMjcuanBnKjc4OTc4NWYyYWQzZmRhMTc5ZDI3ODQ4YmEzZjZkMTQ0 wielkie dzięki! więc moje powinny ładnie wchodzić, mam trochę większe ET więc sam nie wiem, dziś przymierzalem samą felgę i było ok, ale gdy włożę tą oponkę to nie wiem czy nie przytrze.
  17. domyślam się, zę tak byłoby najlepiej mam już wszystko oprócz tych śrub a cały zestawik trochę mnie kosztował więc śruby fajnie byłoby kupic dobre:decayed:
  18. więc podsumowując w ostateczności lepiej, żęby były ze 2mm za krótkie czy za dlugie?
  19. Witam, byłem dziś przymierzyć nowe alusy, wszystko pięknie leży, tylko musze dokupić śruby na stożek, bo tak jak mówicie ori są kule 27mm gwint, gościu mówił mi, żebym kupił z 1cm dłuższe niż te, które mam teraz. Więc powinienem kupić 37mm, powinny wystawać 1,5cm z felgi tak? co jeśli będą trochę więcej?
  20. Szkoda felg. Ranty beda odsloniete i szybko je porysujfesz. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka Bzdura... Mam 225/45/17 na 8 calach... Ciężko mówić o odsłoniętym rancie. Jutro mogę zrobić foto mógłbyś wstawić zdjęcie bo mam juz kupione 17" 8J i opony 225/45/17 jak to wyglada i czy wszystko ok jesli chodzi o nie przycieranie etc.?
  21. Wg mnie bedzie ladnie sie prezentowac. Jak cos to mozesz nabyc 235/45/17. właśnie nad tymi dwoma (225/45/17 lub 235/45/17) się zastanawiam, nie wiem które lepsze.
  22. Szkoda felg. Ranty beda odsloniete i szybko je porysujfesz. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka jakie byłby lepsze?
  23. Witam, opony 225/45/17 na felgi 8J/17 Et48 będzie pasować/nie obcierać itd ?
  24. też ten rozmiar opon mam zamiar kupić tj. 225/45/17. tylko chcę się upewnić czy na 100% wszystko będzie grało, także miło by było gdyby ktoś to potwierdził
  25. chcę kupić takie same (17', 8J, ET48) skoro masz nie obniżone i seryjne zawieszenie to powiedz mi obciera Ci coś czy wszystko w porządku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.