Treść opublikowana przez wkasza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W sumie to Toruń też może być. To może jakaś lista i rezerwacje można by zrobić. 1.wkasza 2. .....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co wy na to by następnym razem wybrać się na gokarty pod TESCO?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Byłem z psem na spacerze i wybieram TESCO
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jeden dziwnie brzmiał ale nie jestem pewien czy to była wina głośnika czy coś innego. Zamontujesz je i sam sprawdzisz.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja mam dwa bose
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
U mnie bez zmian, będę i może nawet w końcu z żoną
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Termin mi odpowiada, to do niedziele
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja jestem bardzo chętny. Czekam tylko dokładnie kiedy i o której
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jutro coś ogranizujemy na Łuczniczce?
-
jaka benzyna do 2.8
Ja ogólnie jeżdzę na lpg ale w baku benzyny mam zawsze z 10 litrów Nitro + Vpower Racing 100. Prędzej lałem verve ale ta z shella jest odczuwalnie lepsza przynajmniej przy ostrym przyspieszaniu. Ale zapewne większość z was nie zgodzi sie ze mną
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niestety nie uda mi się wpaść może innym razem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja bym sie wybrał bo jeszcze nie widziałem Twojego auta Przemek:) Gdzie chcecie sie prędzej spotkać bo nie wiem co oznacza pip?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobra decyzja
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://olx.pl/oferta/felgi-18-opony-federal-vossen-cvt-CID5-ID9IZtt.html Co jednak za twardo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak jak już na spocie mówiłem, że szukam alusów i znalazłem jedne i zgrzałem sie na nie ale chce poznać wszą opinię http://allegro.pl/felgi-5x112-8jx18-vw-skoda-seat-audi-a4-a6-a8-rh-i5240600979.html#thumb/1
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak kiedyś o tym aucie mówiłem na złocie. Bo dziwiło mnie, że ma opony 245 na tyle a na przodzie 225
-
A4 2.8 quattro reakcja tyłu
Witam byłem dziś na zlocie audi klubu quattro na torze Toruń. Bawiłem się tam na placyku manewrowym całkowicie ośnieżonym. Po tej zabawie jak wracałem do domu dziwnie zachowuje sie tył samochodu. Tak jakby reagował z opóźnieniem w zakrętach. Miałem jakiś czas temu robioną zbierzność, miałem luźną środę na tylnym zawieszeniu i przez co luźne koła tylne. Po powrocie od razu podniosłem samochód i sprawdziłem luz na tylnych kołach, ale wszystko jest ok. Przegłuby są nowe. Jakieś sugestie co jest nie tak? Byłem dziś na przeglądzie i sprawdzali mi zawieszenie i wszystko jest ok. Czyli to odpada może mi ktoś mi doradzić co to może jeszcze być?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jesteśmy z lukasza4 kupe aut.
-
Ciężko odpala na zimnym
Konkretnie chodziło o sondy mi padły aż cztery i po wymianie i regulacji gazy problemy zniknęły.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rano to znaczy o której? Czy jeszcze ktoś będzie jechał z Bydgoszczy?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To może zaproponuje wyjazd z Bydgoszczy spod black red white o 12.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kto jedzie z Bydgoszczy w sobotę do Torunia? Może jakoś sie umówimy na wspólna trasę?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Oczywiście ja się wybieram, nie wiem jak reszta W sumie może być tylko na która?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja jestem nawet bardzo za i fajnie by było wybrać się autami na tor Poznań. Wiem, że inne ekipy tak robią.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. ewa_osowa 2. wera 3. Artur82 4. jedrekx 5. bula87 6. dobis1 7. Taacz 8. Wkasza No to ja będę