Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ghost_83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ghost_83

  1. Ghost_83 odpowiedział(a) na Gizmol87 temat w Audi A4 B8
    W B7 miałem i [powiem szczerze kozak. pozdro
  2. Ok dzięki Krzysztofie za info pozdrawiam
  3. Witajcie Czy w Białymstoku lub okolicach znajdę jakiegoś fachowca który by się podjął montażu kamery cofania w a4b8? pozdrawiam Tomek
  4. Mam jeszcze pytanie czy wymienia się również filtr zamontowany pod deklem (taki czarny), czy tylko ten zewnętrzny? VIN WAUZZZ8K1EA003723
  5. Witajcie. Z racji tego, że nie znalazłem postu na temat sposobu wymiany, to wolę zapytać wprost :) Auto ma niecałe 200 000 przebiegu i s-tronic 7 biegowy. Niektóre ,,szkoły" twierdzą, że wymiana tylko i wyłącznie metodą dynamiczną a inne, że nie ma sensu, bo grawitacyjna co 60 tyś wystarczy. Jaką macie na ten temat opinie? pozdrawiam
  6. Witaj. Miałem podobny problem. Prawdopodobnie mechanik wyjął nie tę pompę, która powoduje błąd, są dwie. Prawdopodobnie masz walniętą tę która odpowiada za EGR. Nie wiem za co skasował cie 300zł skoro nic nie zrobił :/ pozdrawiam
  7. Ghost_83 odpowiedział(a) na Ghost_83 temat w Audi A4 B8
    Dzięki za odpowiedź. A przy tak niewielkim przyroście, DPF zostawiać czy wywalać?? pozdro
  8. Ghost_83 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witajcie Przeszukałem forum i nie znalazłem za wiele odpowiedzi na moje pytanie Moje autko to 2.0 TDI quattro z Stronickiem z 2013r i zastanawiam się nad podniesieniem mocy z 177KM na około 200-210KM. Czy taki zabieg mocno przyczyni się do zakończenia żywotu skrzyni biegów, czy można spokojnie robić? Czy ta sama skrzynia była montowana w 3.0 TDI? Może ktoś ma zrobiony i podzieli się opinią i uwagami. Pozdrawiam Tomek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.