Treść opublikowana przez Ghost_83
-
Tarcze Bazarto
W B7 miałem i [powiem szczerze kozak. pozdro
-
Doposażenie w kamerę cofania
Ok dzięki Krzysztofie za info pozdrawiam
-
Doposażenie w kamerę cofania
Witajcie Czy w Białymstoku lub okolicach znajdę jakiegoś fachowca który by się podjął montażu kamery cofania w a4b8? pozdrawiam Tomek
-
Stronic wymiana oleju grawitacyjna czy dynamiczna?
ok dzięki
-
Stronic wymiana oleju grawitacyjna czy dynamiczna?
Mam jeszcze pytanie czy wymienia się również filtr zamontowany pod deklem (taki czarny), czy tylko ten zewnętrzny? VIN WAUZZZ8K1EA003723
-
Stronic wymiana oleju grawitacyjna czy dynamiczna?
Witajcie. Z racji tego, że nie znalazłem postu na temat sposobu wymiany, to wolę zapytać wprost :) Auto ma niecałe 200 000 przebiegu i s-tronic 7 biegowy. Niektóre ,,szkoły" twierdzą, że wymiana tylko i wyłącznie metodą dynamiczną a inne, że nie ma sensu, bo grawitacyjna co 60 tyś wystarczy. Jaką macie na ten temat opinie? pozdrawiam
-
BŁAD - Pompka wspomagająca układ chłodzenia- po chiptuningu ?
Witaj. Miałem podobny problem. Prawdopodobnie mechanik wyjął nie tę pompę, która powoduje błąd, są dwie. Prawdopodobnie masz walniętą tę która odpowiada za EGR. Nie wiem za co skasował cie 300zł skoro nic nie zrobił :/ pozdrawiam
-
DSG a Chip
Dzięki za odpowiedź. A przy tak niewielkim przyroście, DPF zostawiać czy wywalać?? pozdro
-
DSG a Chip
Witajcie Przeszukałem forum i nie znalazłem za wiele odpowiedzi na moje pytanie Moje autko to 2.0 TDI quattro z Stronickiem z 2013r i zastanawiam się nad podniesieniem mocy z 177KM na około 200-210KM. Czy taki zabieg mocno przyczyni się do zakończenia żywotu skrzyni biegów, czy można spokojnie robić? Czy ta sama skrzynia była montowana w 3.0 TDI? Może ktoś ma zrobiony i podzieli się opinią i uwagami. Pozdrawiam Tomek