mists

O mists

Osiągnięcia mists

Reputacja

1. ALe jaka wtyczke? Nie za bardzo wiem o co chodzi. Zdejmowanie boczkow drzwi mam dobrze opanowane ale Twojegopomyslu nie do konca rozumiem Mozesz napisac w sposob bardziej dla laika
  2. Witam, Mam problem, zablokowaly mi sie drzwi tylne i nie moge ich otworzyc ani z zewnatrz ani od wewnatrz. Czy istnieje jakas mozliwosc otwarcia tych drzwi a jak tak to jaka? Dzieki za pomoc.
  3. to znaczy? mozesz cos wiecej? Jakis adres koszt itp? i czy masz od reki do sedana? bo chyba nie jestem w temacie
  4. Czesc Panowie, sorry ze sie nie odzywalem dosc dlugo ale mialem mase roboty i do tego sesje. Mam pytanko nie wiecie gdzie w Krakowie moge od reki dostac grill bo dzisiaj przemily Pan z Lublinka cofajac przed domem walnal mi w przod i rozoral grill? Dzieki za info Pozdrawiam!!
  5. Witam Panowie, sorki dzisiaj nie dałem rady, ale za tydzień się pojawie obiecuje i Pozdrawiam.
  6. No mam, ale potrzebuje zdjąć panel a navi to chyba nie przeszkoda
  7. Panowie, potrzebuję zdjąć w a4 panel główny tam gdzie jest radio i klima tak, żeby sie dostać pod spód czy ktoś wie jak to zrobić albo od czego zacząć? Gdzie mogę znaleźć takie informacje?
  8. Mam lepszy pomysl, sam sobie wyrobie pieczatke i bede sobie robic przeglady
  9. Panowie mam pytanie, jak wyglada kwestia z xenonami? dzisiaj bylem na przegladzie rejestracyjnym i mi powiedzial koles, ze jak nie bede miec samopoziomowania to auto mi nie przejdzie przegladu i ze same spryskiwacze nie wystarcza? Przez to HID-y chyba odpadaja da sie w jakis inny legalny sposob zalozyc xenony?
  10. Witam wszystkich dzięki za pierwsze moje spotkanie dzisiaj w waszym gronie i za miłe i sympatyczne przyjęcie Pozdrawiam do następnego razu.
  11. [Music] foto postaram sie wrzucic jakos w weekend albo po weekendzie. Na poczatku mialem chorusa ale zmienilem na duza nawigacje Oryginalna Audi. (2000 z montazem) w przypadku zmiany z chorusa na duza nawigacje musisz obnizyc klimatyzacje i zmienic troche deske ale po zalozeniu nic nie widac. Dodatkowo mam zamonotowany odtwarzacz dvd w schowku, ale czyta tez mp3. a na plytke z mapa masz normalnie miejsce w radiu za panelem. Oczywiscie nawigacja ma tez mozliwosc podlaczenia telefonu przez bluetooth, ale musisz bluetootha sobie dokupic ekstra. co do podlaczen to wszystko juz raczej bylo w aucie nie wiele trzeba bylo przerabiac, ale tego dokladnie Ci nie powiem bo nie bawilem sie w to osobiscie. [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 16:03 _________________________________________________http://picasaweb.google.pl/mists86/Franek Udało mi się wcześniej zacząć weekend dlatego przesyłam od razu. Tu są zdjęcia mojego zestawu. Mam nadzieję, że będą pomocne. Pozdrawiam.
  12. Fakt. Zapomniałem o tym napisać moja wina Odnośnie odtwarzania filmów, sprawa wygląda następująco. Filmy jesteś w stanie odtwarzać po wlożeniu kluczyka do stacyjki inaczej dvd nie odpala. Natomiast z tego co słyszałem są zakładane blokady na wyłączanie się filmu podczas gdy prędkość auta przekroczy 5km/h, natomiast jest możliwość zdjęcia tej blokady, wiem bo ja mam zdjętą. Wtedy normalnie śmigasz a pasażer może oglądać film. Pozdrawiam.