mists

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mists

1. ALe jaka wtyczke? Nie za bardzo wiem o co chodzi. Zdejmowanie boczkow drzwi mam dobrze opanowane ale Twojegopomyslu nie do konca rozumiem Mozesz napisac w sposob bardziej dla laika
  2. Witam, Mam problem, zablokowaly mi sie drzwi tylne i nie moge ich otworzyc ani z zewnatrz ani od wewnatrz. Czy istnieje jakas mozliwosc otwarcia tych drzwi a jak tak to jaka? Dzieki za pomoc.
  3. to znaczy? mozesz cos wiecej? Jakis adres koszt itp? i czy masz od reki do sedana? bo chyba nie jestem w temacie
  4. Czesc Panowie, sorry ze sie nie odzywalem dosc dlugo ale mialem mase roboty i do tego sesje. Mam pytanko nie wiecie gdzie w Krakowie moge od reki dostac grill bo dzisiaj przemily Pan z Lublinka cofajac przed domem walnal mi w przod i rozoral grill? Dzieki za info Pozdrawiam!!
  5. Witam Panowie, sorki dzisiaj nie dałem rady, ale za tydzień się pojawie obiecuje i Pozdrawiam.
  6. No mam, ale potrzebuje zdjąć panel a navi to chyba nie przeszkoda
  7. Panowie, potrzebuję zdjąć w a4 panel główny tam gdzie jest radio i klima tak, żeby sie dostać pod spód czy ktoś wie jak to zrobić albo od czego zacząć? Gdzie mogę znaleźć takie informacje?
  8. Mam lepszy pomysl, sam sobie wyrobie pieczatke i bede sobie robic przeglady
  9. Panowie mam pytanie, jak wyglada kwestia z xenonami? dzisiaj bylem na przegladzie rejestracyjnym i mi powiedzial koles, ze jak nie bede miec samopoziomowania to auto mi nie przejdzie przegladu i ze same spryskiwacze nie wystarcza? Przez to HID-y chyba odpadaja da sie w jakis inny legalny sposob zalozyc xenony?
  10. Witam wszystkich dzięki za pierwsze moje spotkanie dzisiaj w waszym gronie i za miłe i sympatyczne przyjęcie Pozdrawiam do następnego razu.
  11. [Music] foto postaram sie wrzucic jakos w weekend albo po weekendzie. Na poczatku mialem chorusa ale zmienilem na duza nawigacje Oryginalna Audi. (2000 z montazem) w przypadku zmiany z chorusa na duza nawigacje musisz obnizyc klimatyzacje i zmienic troche deske ale po zalozeniu nic nie widac. Dodatkowo mam zamonotowany odtwarzacz dvd w schowku, ale czyta tez mp3. a na plytke z mapa masz normalnie miejsce w radiu za panelem. Oczywiscie nawigacja ma tez mozliwosc podlaczenia telefonu przez bluetooth, ale musisz bluetootha sobie dokupic ekstra. co do podlaczen to wszystko juz raczej bylo w aucie nie wiele trzeba bylo przerabiac, ale tego dokladnie Ci nie powiem bo nie bawilem sie w to osobiscie. [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 16:03 _________________________________________________http://picasaweb.google.pl/mists86/Franek Udało mi się wcześniej zacząć weekend dlatego przesyłam od razu. Tu są zdjęcia mojego zestawu. Mam nadzieję, że będą pomocne. Pozdrawiam.
  12. Fakt. Zapomniałem o tym napisać moja wina Odnośnie odtwarzania filmów, sprawa wygląda następująco. Filmy jesteś w stanie odtwarzać po wlożeniu kluczyka do stacyjki inaczej dvd nie odpala. Natomiast z tego co słyszałem są zakładane blokady na wyłączanie się filmu podczas gdy prędkość auta przekroczy 5km/h, natomiast jest możliwość zdjęcia tej blokady, wiem bo ja mam zdjętą. Wtedy normalnie śmigasz a pasażer może oglądać film. Pozdrawiam.
  13. Witaj! Ja mam podobną nawigację do Ciebie oprócz wejścia na płytkę z nawigacją mam pod ekranem dwa wyjścia na karty SD. Oprócz tego zamontowałem sobie odtwarzacz dvd. Śmiga bez problemu czyta dvd, audio-cd i mp3. Pozdrawiam.
  14. zgadzam się z kolegą, może ktoś podrzuci jakieś adresy w Krakowie gdzie można zamonotować od A do Z xenony razem ze spryskiwaczami i układem poziomowania.
  15. Witam Wszystkich! mam pytanie chciałbym wymienić zwykłe światła na xenony. Mam pytanie czy potrzebuje do tego całych lamp, czy tlyko nie których elementów takich jak te na stronie: http://www.autogadzet.pl/category/28,zestawy-xenon?SHOPSID=7446431d2ea78507c5677a8add75a452 Oraz, gdzie moge znaleźć spryskiwacze do świateł, któe sa konieczne. Jeśloi ktoś już robił taki "zabieg" to proszę o informacje.
  16. Dzięki Dzięki postaram się być, nie wiem tylko jak tam wjechać na dach ale podejrzewam, że normalnie drogą do góry Do Zbaczenia mam nadzieję.
  17. Cześć wszsytkim mam małe pytanie w ten weekend w niedziele też jest spotkanie na Dachu Galerii Kazimierz? Bardzo chętnie bym się pojawił jeśli tylko dam radę. Pozdrawiam i Witam wszystkich
  18. Witam Wszystkich klubowiczów z Krakowa i nie tylko jeżdże a4 z 2002 roku dieselkiem mam nadzieję na pomoc w lekkim tuningu oraz dowiedzeniu się więcej o tym, póki co w moich odczuciach, niezawodnym aucie Pozdrawiam