Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

knapior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez knapior

  1. knapior odpowiedział(a) na knapior temat w 1.6
    wyjalem listwe z wtryskami ,paliwko sika, przyylozylem jakas swiece do silnika iskra jest, ogolnie teraz wogole niepali chyba ze po 20min kreceniu pod prostownikiem, gdzie znajduje sie ten czujnik temp. i co moglbym jeszcze sprawdzic?Pozdrawiam
  2. knapior opublikował(a) temat w 1.6
    Witam , w swoim audi mam ostatnio problemy z odpalaniem, rano autko nieodpalilo a gdy zrobilo sie cieplej w poludnie od strzala wystartowal, zdarzylo sie tak kilka razy a teraz amen po 10 min krecenia zalapuje ale nie na wszystkie cylindry, ostatnio lepiej odpalal gdy odpialem jeden wtrysk a dzis troszke przy nim powalczylem i moje pytanko : gdy zdjalem wezyk dajacy paliwo na listwe po przekreceniu zaplonu powinien siknac juz paliwkiem? u mnie dopiero leci jak krece rozrusznikiem, a i dodam ze po zdjeciu wezyka strzelilem pare razy paliwkiem zalozylem i odpalil os strzala, na kompie wywalilo zawor odpowietrzenia baku i przeplywke co jeszcze sprawdzic?
  3. knapior odpowiedział(a) na knapior temat w Audi A4 B5
    to swietnie bo juz myslalem ze musze wymieniac, najbardziej chodzilo mi o to ze jedna ma dluga blache i malo gumy a tu kawalek blaszki a calosc z gumy:decayed:
  4. knapior opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam zakupilem poduszki pod silnik 1,6 cos takiego NOWA PODUSZKA SILNIKA AUDI A4 B5 A6 C5 VW PASSAT (3456500040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a dotychczas w aucie mialem zamontowane poduszki wygladajace tak PODUSZKA SILNIKA PRAWAAUDI A4 B5 A6 1.6 1.9TDI 2.0 (3464944880) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy moge zamontowac te pierwsze?
  5. j.w dzis zabralem sie za wymiane poduszek pod silnikiem lecz niedoszlo niestety do realizacji gdyz moim ocza ukazal sie taki widok gdzie znajde taka czesc , a sprawa gorsza jest taka ze jest tylko jedna sruba reszte zerwalo i zostaly w srodku niewiem jak wykrecic, czy ktos mial podobnie i cos doradzi?
  6. knapior opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    bawic sie w wymiane samemu? czy lepiej oddac do mechanika, jakies porady tutorial itd mile widziane:naughty:
  7. knapior opublikował(a) temat w 1.6
    jakw temacie od pewnego czasu jezdze z walnieta przeplywka,oprocz falowania obrotow przy zwalniani niebylo innych objawow lecz dzis podczas proby dodania gazu na 2 biegu robil kangura przeszlo po 5 min czy to wina tej walnietej przeplywki? polecicie kogos z uzywanymi czesciami? na allegro rozne ceny za przeplywki a tez niewiadomo czy bedzie sprawna:thumbdown:
  8. knapior opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    jak w temacie poleci ktos cos dobrego do 1,6 i jakis przyblizony koszt wymiany
  9. knapior opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam jak w temacie,czy przeprowadzal ktos taka operacje samemu? chodzi mi o szybe tylna bo boki to pikus,folie posiadam zwykla z tych tanszych ,boki mi wychodza ale tyl sie obawiam
  10. Panowie wywala mi bledy przeplywki, filtra weglowego i czasami lambdy , czy jest inna mozliwosc sprawdzenia przeplywki czy tylko kupno innej na podmianke?
  11. bo znalazlem inf tutaj na forum ze chyba dopiero po 97 szla dwumasa w 1,6
  12. a jak dowiedziec sie czy mam dwumase czy sztywne kolo?dzieki za odpowiedzi
  13. jak w temacie, pewnego dnia jadac szyba opuscila sie do polowy, krecenie korbka nic niedalo(tak mam korby) wiec wzialem sie dzis za zdjecie boczka.Moim oczą ukazal sie dzis lekki hardcor linka zerwana gdzies poplątana, gdzie kupie taka linke? oplaca sie to robic czy ladowac odrazu elektryczne szybki/?
  14. spoko loko narazie sie ogarniam fred:naughty:
  15. da sie o jakos samemu sprawdzic?
  16. Witam Jak w temacie podczas gwaltownego ruszania czuje uderzenie, szarpniecie jakby mialo zaras wyrwac silnik razem ze skrzynia i tak jest do 3 biegu, niewiem czy mam dwumas w 1,6 co sprawdzic Dzieki Pozdrawiam
  17. Witam stalem sie posiadaczem audi a4 b5 przypadkiem , autko bardzo przypadlo mi do gustu ale mam kilka usterek i pytan do was Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.