Treść opublikowana przez Bras
-
Szarpanie w przedziale 2k do 4k, logi 1.8t AEB
W grupie 022 jest mass flow, tyle ze to raczej za mało ?
-
Szarpanie w przedziale 2k do 4k, logi 1.8t AEB
przepływka 0280 217 117. a co ja znajde na 2 kanale ?
-
Szarpanie w przedziale 2k do 4k, logi 1.8t AEB
Czy mimo skromnej pomyłki, ktoś by mógł mi pomóc ?
-
Szarpanie w przedziale 2k do 4k, logi 1.8t AEB
Nie ma, wiem że pomyliłem dział...
-
Szarpanie w przedziale 2k do 4k, logi 1.8t AEB
Witam! mój problem polega na szarpaniu auta podczas gwałtownego przyśpieszania, lecz nie zawsze. Nie mam pojęcia w czym przyczyna, filtry zmienione, dv, n75, przepływka , gumowy tip bo była dziura przy turbo. Gruszka chodzi na jałowych, turbo słychać podczas jazdy. Zrobiłem też test szczelności dolotu, ale poniżej 0,5 bar (nie posiadam kompresora) przeciek tylko od zaworka zwrotnego od serwa. Zastanawiałem się nad przeładowaniem, jednak przy przeładowaniu powinno raz pier***nąć a nie poszarpywać, chyba że się mylę.. pomóżcie pasjonaci. Załączam logi stt z grupy 000, oraz dyn z grupy 016,022,025 http://vaglogi.pl/log-022_016_025_3q72fN.html http://vaglogi.pl/log-000_4Lh8GH2.html pozdro EDIT chopaki zapomniałem o logu statycznym z grupy 016, tam nie pokoi mnie 3cia cewka, jednak po odpięciu silnik skacze więc raczej dobra, lub się kończy.? http://vaglogi.pl/log-016_47Nkc35.html
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
przepływka zmieniona, nie ma poprawy niestety, błędów brak wiec nie było co kasować. podgląd na vagu wartości powietrza na jałowym i są trochę większe o 1,5 g/s, dynamicznych nie miałem kiedy zrobić...
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
kupiłem dziś używana przepływke, lepsza bosch używka niż ori china. jutro montaż, zobaczymy czy coś się zmieni.
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
nad przepływka dawno myślałem, ale to niestety jest nie mały koszt chcąc ori... ten wskaźnik wpiąć najlepiej między n75 a turbo, czy można na wężyk do dv od kolektora?
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
ugina sie jakies 2,5 cm "ewentualnie mozesz zapiąć MBC na sztywno ustawiony na 0.6b i jezdzic.." wpinajac ten zawór, musze n75 wywalic?
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
wkladałem 2 przypadkowe przepływki, gdzie musiałem piny rozginac bo gniazdo troszke wezsze, czemu nie ma błedu?? postaram sie zmotac turbo, widzialem wczoraj całkiem niezłe na szrocie... Pytanie z innej gruchy: czy pasek rozrzadu, powinien byc luzny przy naciskaniu reka?
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
no to nie zbyt mnie pocieszyłeś a przepływka w normie? siedzi tam od volvo... nie powinna miec ok 150g/s?
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
A wiec oto logi : http://vaglog.pl/log_203211.html http://vaglog.pl/log_203212.html To jak pomoze ktos?
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
fakt. data zatwierdzenia 98, pierwsza rejerstracja 99, tym sie kierowałem, mój bład.
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
nie moge foty wzucic... na stronie zarejerstrowanych mam 99 na papierze tez... moze składak
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
pierwszy lift, bez xnenonów, a czemu?
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
dzieki jutro wrzuce... a co odnosnie tej przepłyki, mozliwe zeby błedu nie wywalało, mimo ze jest inna, czy ecu zmixował? przepływka ma wpływ na adaptacje przepustnicy?
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
pojedyncze czy mozna na raz 3?
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
Witam! Jestem posiadaczem auta od 1,5 roku. Po zakupie auto sprawowało sie elegans... Okolo pół roku temu, adoptowałem przepustnice (linka) na innej przepływce (od volvo)ori oczywiscie strzeliła przy czyszczeniu. Nie było błedów na vag (to normalne pomimo innej przepływki? po odpieciu nie ma różnicy), wiec uznałem ze jest ok. Ale mocy to to nie ma, przed adaptacja rwało kapcie na 3-jce. Dv wymieniłem na ori sprawny, N75 ori sprawny, przepływka podmieniona tez nie od audi ale róznicy nie ma, błedów na Vag-u BRAK, Auto po odłaczeniu gruchy-samolot. Co jest 5 ? niewiem czy dobrze logi wyszły, bo dzisiaj ciasno na autobanie. Logi: http://vaglog.pl/log_203160.html http://vaglog.pl/log_203159.html POzd!