Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t AEB 99r.prosba o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Jestem posiadaczem auta od 1,5 roku. Po zakupie auto sprawowało sie elegans... Okolo pół roku temu, adoptowałem przepustnice (linka) na innej przepływce (od volvo)ori oczywiscie strzeliła przy czyszczeniu. Nie było błedów na vag (to normalne pomimo innej przepływki? po odpieciu nie ma różnicy), wiec uznałem ze jest ok. Ale mocy to to nie ma, przed adaptacja rwało kapcie na 3-jce. Dv wymieniłem na ori sprawny, N75 ori sprawny, przepływka podmieniona tez nie od audi ale róznicy nie ma, błedów na Vag-u BRAK, Auto po odłaczeniu gruchy-samolot. Co jest 5 ? niewiem czy dobrze logi wyszły, bo dzisiaj ciasno na autobanie. Logi:

http://vaglog.pl/log_203160.html


http://vaglog.pl/log_203159.html

POzd!

Opublikowano

Wszystko fajnie ale nie te kanaly, aeb 002 007 013 025.

Opublikowano
  • Autor

pojedyncze czy mozna na raz 3?

Opublikowano

Po dwa zrob.

Opublikowano
  • Autor

dzieki jutro wrzuce...
a co odnosnie tej przepłyki, mozliwe zeby błedu nie wywalało, mimo ze jest inna, czy ecu zmixował?

przepływka ma wpływ na adaptacje przepustnicy?

Edytowane przez Bras

Opublikowano

na pewno masz 99 rok? :] polift?

Opublikowano
  • Autor

pierwszy lift, bez xnenonów, a czemu?

Opublikowano

bo masz 99 rok w opisie ;]

Opublikowano
  • Autor

nie moge foty wzucic... na stronie zarejerstrowanych mam 99 na papierze tez... moze składak :P

Edytowane przez Bras

Opublikowano

Po vinie masz 99 ale faktycznie pewnie końcówka roku,masz przecież datę 1 rej w dowodzie

Opublikowano
  • Autor

fakt. data zatwierdzenia 98, pierwsza rejerstracja 99, tym sie kierowałem, mój bład. :wallbash:

Opublikowano

a jeśli można sie podpiąć to chciałbym się zapytać jakie kanały logów zrobić żeby dowiedzieć się WSZYSTKIEGO o silniku itd bo trochę mi obroty falują ale tylko przy dojeżdżaniu do świateł i raz czy dwa po włączeniu ogrzewania spadły o 300, może to wina przepływki albo czegoś innego ale chciałbym zrobić to raz a dokładnie bo to narzeczona jeździ tym samochodem a niedługo walentynki więc ja jej odpicuje furkę a ona mi .... :banan: silnik 1.8t apu automat tip. program wag com 311 bo tylko taki udało mi się zainstalować kabel od viakena ten polski za 50zł :grin:

Opublikowano

n75 jakos za duzo otwiera ci WG jak dla mnie, reszta logow ok

powinno DT zaworka byc na ok 40% w przedzialu powyzej 3000obr a ty masz 20pare
kiedys mialem podobny problem to wymiana turba pomogla

moze to byc tez wina samej gruszki

Opublikowano
  • Autor

no to nie zbyt mnie pocieszyłeś :facepalm:
a przepływka w normie? siedzi tam od volvo... nie powinna miec ok 150g/s?

Opublikowano

150 w przeliczniku 0.8 to bys mial ponad 180KM, 125g/s dla 150KM to tyle ile powinno byc


ja bym zaczal od tej gruszki, pozyczyl od kogos, kupil czy cos, podmienil chociaz nie jest to latwe bez wyjmowania turbo

ewentualnie mozesz zapiąć MBC na sztywno ustawiony na 0.6b i jezdzic..

Opublikowano
  • Autor

wkladałem 2 przypadkowe przepływki, gdzie musiałem piny rozginac bo gniazdo troszke wezsze, czemu nie ma błedu?? postaram sie zmotac turbo, widzialem wczoraj całkiem niezłe na szrocie...
Pytanie z innej gruchy: czy pasek rozrzadu, powinien byc luzny przy naciskaniu reka?

Opublikowano

zalezy jak luzny bo to pojedzie wzgledne

Opublikowano
  • Autor

ugina sie jakies 2,5 cm



"ewentualnie mozesz zapiąć MBC na sztywno ustawiony na 0.6b i jezdzic.."
wpinajac ten zawór, musze n75 wywalic?

Edytowane przez Bras

Opublikowano

Kwestia jest tego typu że wkładając inna przepływke nie wiesz czy ona poprawnie wskazuje, a doładowanie jest dobierane między innymi po jej wskazaniach, jesli przepływka wskazuje wiecej niż jest w rzeczywistosci komp będzie obcinał doładowanie i tak może być w tym przypadku patrzac na wysterowanie n75. Jesli chcesz byc pewnien podłącz manometr do kolektora i sprawdz podczas jazdy jak ładuje turbina, albo załóż normalna przepływke od aeb.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.