Treść opublikowana przez ramirez01
-
Qlimax b5 by Ramirez01
skóra tez wpadła komplet z polifta kubełki podgrzewane z poduchami itd
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam witam
-
Qlimax b5 by Ramirez01
hmhmm zastanawiam sie nad nowym projektem lubie byc oryginalny i powiedzcie waszym zdaniem jako wzor ladniejszy http://s702.photobucket.com/user/slimmynh/media/1-1.jpg.html czy taki ja bardziej jestem za swatowskim http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.wallpaperup.com/uploads/wallpapers/2014/07/07/390152/95cfc38851db0df6a17d2555499976b4.jpg&imgrefurl=http://galleryhip.com/black-camouflage-car.html&h=1066&w=1600&tbnid=XGn6fwf3GVy5vM:&zoom=1&docid=apFghVME896rzM&ei=n2FUVbyHPMWZsgHCioCoBA&tbm=isch&ved=0CHYQMyhQMFA do porownania jest sporo audi w takich wzorag i wygladaja elegancko http://scrapedcrusaders.com/wp-content/uploads/2013/07/1072567_1397037963843132_2129319627_o.jpg lub http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5aauzHT651qlirhgo1_500.jpg jest tego wiecej w google grafika a pier**le nie robie moro bry nie ma naklejek napisow nie ma gril z polifta z logo w macie polerka i tyle
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pochwalony
-
Qlimax b5 by Ramirez01
witam witam ponownie panowie a dluugo mnie nie było wyjazd za granice ale juz jestem i zaczynam spowrotem prace nad poprawa wizerunku i wielkie zmiany od czerwca rusza praca pelna geba grill ory z znaczkiem bedzie zrobiony w czarny mat, dzienne wylatuja, lampy bede zakladal ory z polifta + xenon 6k do tego bra wyleci w piz*u bo ne bedzie pasowala do nowego projektu. teraz pytanie powiedzcie mi czy skóra z avanta a4 b5 z dzielona kanapa wejdzie bez problemu do sedana tez z dzielona kanapa i schowkiem na narty bo mam eleganckie kubełki z za***istym stanie do wytargania za 400 zl
-
Qlimax b5 by Ramirez01
tak to ta sama felga troszku dam sie przełamać ale nie w 100% ;P
-
Qlimax b5 by Ramirez01
jutro wstawię foto serca żeby nie było ze jakaś ściema bo na klapie 1.6 a w temacie pisze 2,8 ;p
-
Qlimax b5 by Ramirez01
macie foto podglądowe jak to wygląda i jaki koszt kompletu ?? a i jeszcze jedno dla was za pewne durne pytanie ale dla mnie ważne ja ma przed lifta czy ten gril po lifcie wchodzi bez problemu w miejsce starego czy trzeba coś kombinować
-
Qlimax b5 by Ramirez01
ok 1 podstawowe pytanie to "BIX z DRL od Gwertego" bix to bixenon ok a reszta co do grila z logo może się przekonam pomyśle o tym w tym miesiącu jeszcze
-
Qlimax b5 by Ramirez01
o teraz jestem mile zaskoczony nareszcie ktoś podszedł to sprawy z gracją a nie wiocha remiza itd dziękuje panowie pokazaliście klasę lampy z ringami już w nim takie było jak go zakupiłem facet tez właśnie starszy niby ograniety audi wielbiciel po 35lat chłop dawał gwarancje ze lampy wymienił dla stylizacji a ori poszly na allegro co się z czasem okazało auto było tłuczone tylko tak dobrze zrobione ze widać nie było temu zamienniki z deepo co do grila hmm ten jest w czarnym macie tylko bez znaczka jakoś nie widzi mi się tu gril z znaczkiem nie wiem czemu chyba ze całkowicie malowany na czarno łącznie z oooo a co do lamp a jakie macie zdane na temat lamp tez z deepo tylko dayline
-
Qlimax b5 by Ramirez01
Każdy robi sobie tak jak mu się podoba. Mnie podoba się tak i tak pozostanie. Nie zależy mi na tym by podobało się gronie ludzi którzy cale wypłaty lądują w auto nie stać mnie na takie zabawy niestety wynajmując dom mając 2 małych dzieci i pracując samemu na rodzinę autko robię tak jak mnie stać. ma podobać się mnie i cieszyć moja osobę to mi wystarczy. co do remizy to sobie calibre z parapetem można podstawiać albo e36 1.6 z ogromnym znaczkiem M-power Szanuje wasze opinie ale nie sądziłem że aż taki pojazd tu dostane i wyładowanie swoich flustracji
-
Qlimax b5 by Ramirez01
hm zebrałem wnioski dzienne wywalę, wsadzę hid ale 6K myślę ze będzie dobry ? żeby niebieskie siły zbrojne się nie czepiały czy za mocny?? bo miałem 8K co do bry zostaje chciałem ja mieć wiec zostaje wybaczcie, co do grila hmm albo malne na biało albo na czarny metalik
-
Qlimax b5 by Ramirez01
rozumie rozumie każdy ma tam jakieś swoje gusta co do grila się zgodzę myślałem nad grilem z rs. na razie muszę przystopować z wydatkami co do dziennych tez przemyślę bo dzienne były głownie bo to by na pseudo xenonie w dzień nie jeździć
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
dziś w granicach godziny 13 jak się nie mylę koło tesco na warszawskiej srebrne a4 b6 jak się nie mylę na blachach sb klubowa ramka i klubowy znaczek lub naklejka na klapie
-
Qlimax b5 by Ramirez01
Oto moje A4 B5 z motorem 2,8 v6 rok prod. 1996 ośka Zakupione zostało w Poznaniu w stanie po pewnym czasie użytkowania przyszła pora na zmiany by autko jakoś się wyróżniało tak oto a4 prze śmigało około roku na hid 8000K i pełnym przelocie "kto kiedyś mnie mijał wie jaki był ryk " a jak to powiadają xen + przelot = brak przeglądu przez rok pewnego dzionka padła decyzja zmiany wizerunku Stickery do piekła hid do piekła. Ale że było smutno i ponuro pojawił się carbon na masce i dachu B5 siedziało na kole 16' które zakupiłem wraz z autem 1 foto a ze denerwowało mnie co roku przekładanie opon na felgi postanowiłem zakupić coś na lato osobno i tak oto zawitał nowy felunek 225/40/18 a że jestem maniakiem muzyki hardstyle zawitał dodatkowy gadżet no to lecim dalej 18 na bok na chwilkę zawitały 16 po renowacji 18" wróciły w nowym blasku problem był w tym ze teraz a4 wyglądało jak UAZ wiec trzeba było zakupić gwinta ta technix do tego nowe lampy deepo redblack ledowe i na dzień dzisiejszy to by było na tyle w planach skóry rs4, kompletne ospojlerowanie s4 i supercharger PES2 lub PES1 ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- Ps na znaczek na klapie 1,6 nie zwracajcie uwago to tylko czysto ironiczna podpucha na tak zwanych młodocianych lanserów
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
no elegancko ja dziś na twoja prośbę zrobię swój temat
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a to dziś macie może by tak zawitał z Skoczowa jak 2 polowa nie będzie miała pretensji
-
gwint a4 b5 a passat b5
dziękuje znawcom za odpowiedz
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
wczoraj Skoczów plac targowy 20;00 Dadok33b
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajne miejsce bylem nie raz tylko w weekend jeszcze słoneczny ludzi od zaj....
-
gwint a4 b5 a passat b5
witam klubowicze powiedzcie mi czy gwint kompletny z passata b5 będzie pasował do a4 b5 chodzi mi o przód i tył czy to całkiem co innego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
ja to nie wiem nikogo nigdzie nie mogę spotkać a jeżdżę sporo- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mieszkalem do niedawna w gornym kolo goruszki od niedawanna swietoszowce- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ja niestety dopiero wróciłem z zlecenia z wisly uroki swojej działalności jeszcze na samym początku klient zadzwonił to trzeba było jechać żeby renomę sobie wyrobić ps jak by ktoś kiedyś chciał renowacje bruku klinkieru itd walić śmiało mycie renowacja impregnacja robię to. dla klubowiczów mega promocje - [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana