-
[B5 AWT] Proszę o analizę błędów
dzięki wielkie.pozdrawiam
-
[B5 AWT] Proszę o analizę błędów
Dzięki bardzo a teraz mi to przetłumacz.
-
[B5 AWT] Proszę o analizę błędów
Proszę o analizę błędów silnik 1,8T AWT audi A4 2001' 18038, 18010, 17705
-
[B5] radio concer II
Dzięki bardzo chyba pobawię się.
-
[B5] radio concer II
Mam Audi A4 99' po lifcie czytałem wiele tematów na temat cana czy w moim aucie radio concert II na cd będzie chodzić czy nie ? Mam licznik z zegarkiem cyfrowym VDO. Mam dość patrzeć na chorusa, w którym wyświetlacz nie działa. dodałem prefix
-
Kąt wtrysku 1.9 AVG 99'
pasek wiekszy kąt zrobi
-
Kąt wtrysku 1.9 AVG 99'
Opis bajeczny ale ja to wszysto już wiem Pytam ponownie skończyła mi się regulacja i co dalej??
-
Kąt wtrysku 1.9 AVG 99'
Podłączyłem vaga do niuniu i pokazał mi kąt wyprzedzenia wtrysku 11. Po korekcji udało mi się wykręcić 32 chyba to troszkę zamało jak na ten silnik. wszedzie piszecie , że powinno być 51. Ale u mnie nieda sie tego zrobić bo regulacja skończyła się. Porszę o radę.
-
kupiłem kabelek do Vaga
ok dzieki zaraz bedę próbować. własnie nocka w pracy leci [ Dodano: 07-05-2007, 14:15 ] dzięki jeszcze raz poszło jak trzeba
-
kupiłem kabelek do Vaga
Mam problem konkretnie taki, że wszystko chodzi idealnie na stacjonarnym kombie a na laptopie nie chce.Wyświetla się błąd 32 przy komunikacji z interfejsem. A nie bedę latał ze wielka skrzynką pod pachą do samochodu
-
Co Cię denerwuje w audi A4
W mojej audi denerwuje mnie słabe światła mijania po co zrobili te soczewki jak są bardzo beznadziejne. Brak schowków z tyły i trochę cięzko kierownica pracuje. Reszta jest ok choć ogrzewanie lusterek musiałem sobie sam założyć.
-
[B6 BBK] [B6 S4] Tarcze Brembo?
polecam sklepik w internecie www.sklepmoto.pl parę razy u nich kupowałem tarcze jest w czym wybrac i ceny naprawdę mają bardzo niskie poprawiłem za Ciebie ten adres... <- pre_pl
-
KOdy do klimy Audi (99-01")
co wy sie uparliście z tym regulaminem co mam go czytać dwa razy dziennie a co do tych kodów ktoś może znalazł bo jak nie to mój koleś je ma po włosku ale nic nie można zakumać nawet ze słownikiem wystarczy raz a porzadnie
-
KOdy do klimy Audi (99-01")
Ma ktoś kody do klimy Audi A4 (99-01') z góry dzieki [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 13-12-2006, 17:43 ] zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane przed napisaniem nastepnego postu użyj opcji Szukaj
tomeksobczyk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta