Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nunas69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nunas69 odpowiedział(a) na Nunas69 temat w Audi A4 B6/B7
    https://imageshack.us/i/pbA0YS5Pj https://imageshack.us/i/p3Yz7BEnj https://imageshack.us/i/pagiix7Mj
  2. Nunas69 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Dzis grzebałem pod maska i ku mujemu zdziwieniu pojawił sie jakiś ucięty kabel. Wyglada jakby kiedyś siedziel na ściance zaraz za zbiorniczkiem wyrównawczym gdzie sa juz dwie kostki. Wiązka ma 4 lable (czerwony, czarny, niebieski, zolty). Prosze o pomoc w zlokalizowaniu i z góry dziekuje. https://imageshack.us/i/pbA0YS5Pj https://imageshack.us/i/p3Yz7BEnj https://imageshack.us/i/pagiix7Mj
  3. Panowie znalazłem taki zestaw na ebayu uk http://m.ebay.co.uk/itm/VW-Audi-1-9-TDI-PD-8V-Heavy-Duty-Steel-Camshaft-Kit-99-2010-/252055154582?nav=SEARCH Czy ten zestaw bedzie pasował do silnika z kodem 1.9 BKE? W opisie jest napisane ze pasuje do silników z kodami: - AJM / ANU / ARL / ASZ / ATD / ATJ / AUY / AVB / AVF / AXB / AXC / ACR / BKC / BLT / BRU / BSW / BXE / BXF. Napisałem do sprzedawcy ale odpisał mi ze do BKE nie pasuje. Jestem prawie pewien ze BKC i BKE to to samo jedyna różnica to chyba BKC jest z PDF. ( chyba ze cos pomieszałem).
  4. A moze ktoś z was ma ta zaślepkę do lusterka o numerze 4F0857511E ?
  5. Panowie potrzebuje numer katalogowy tej zaślepki przy lusterku kolor kremowy.
  6. Dzieki
  7. Witam. Orientuje sie ktoś czy to sa zaciski pod tarcze 320mm? https://imageshack.us/i/exjBWqk5j https://imageshack.us/i/ey1bs61kj Sa to zaciski od a6 c6 2.0tdi. Niestety sprzedawca nie odpisuje na emaile.
  8. Na pierścieniu centrującym siedzi jak ulał. Dzieki wszystkim za podpowiedzi, zabieram sie za druga stronę
  9. Czyli co? Tarcza dobra czy nie? Złożyłem do kupy i wszystko ok. Tylko nie jestem pewien czy mi śrub nie pourywa.
  10. Ogólnie wszystko pasi otwory na śruby etc. jedynie to wgłębienie w tarczy w ktore wchodzi piasta jest większe. Zaraz zrobie fotkę bo cieżko mi to wytłumaczyć https://imageshack.us/i/exC0pMfej https://imageshack.us/i/exC0pMfej https://imageshack.us/i/p5ewDQQzj
  11. Panowie potrzebuje szybkiej odp gdyż jestem w trakcie wymiany tylnich 244 na 288 Sprawa dotyczy tarcz 288 sa one większe od strony piasty tzn w starych miejsce na piastę ma cos ok. 13cm a w nowych ok. 16cm. Czy to normalne czy mam złe tarcze?
  12. Nunas69 odpowiedział(a) na Nunas69 temat w 1.9TDI
    Tez chyba pojezdze troche bo narazie kasy nie mam na nowy, a badziewia nie chce pakować bo auta nie planuje sprzedawać.. Martwi mnie tylko to ze po odebraniu auta chyba głośniej klepie.
  13. Nunas69 odpowiedział(a) na Nunas69 temat w 1.9TDI
    Cieżko cokolwiek powiedzieć ale cos wewnętrznie mowi mi ze sciemniali. Niestety kolejna zła nowina bo muszę juz pomyśleć o nowym walku rozrzadu. "Mechanior" mówił ze nadaje sie do wymiany.
  14. Nunas69 odpowiedział(a) na Nunas69 temat w 1.9TDI
    Na nic jeszcze mnie nie naciagneli gdyż nie życzyli sobie płacić za pompę lub czesci.. W sumie nie mam zamiaru płacić za nic extra bo oprócz walnietej uszczelki auto było bez zarzutu.. Jeszcze mam takie pytanie, a mianowicie podczas wymiany uszczelki panowie powiedzieli ze przecieka mi jakiś zawór intercoolera lub cos w tym stylu. Na miejscu pokazali mi taka aluminiowa rurę (grubości ręki z której wystają mniejsze rureczki) która jest pod zaworem egr. Na forum znalazłem ze jest to chłodnica spalin. Czy to moze przeciekać etc.? Skasowali mnie za ta cześć £115 Dzis odebrałem auto. Narazie jest ok. Mechanicy powiedzieli, ze w pompie ulamala sie jakaś łopatka i dlatego było mulowate.
  15. Nunas69 odpowiedział(a) na Nunas69 temat w 1.9TDI
    Wlasnie dostałem wiadomość ze auto do odbioru podobno problem był z pompa cyt. "Złe podcisnienie dawała" ? Nie jestem mechanikiem ale czy tam cos takiego moze sie zdazy przy wymianie uszczelki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.