-
Co to za kabel?
https://imageshack.us/i/pbA0YS5Pj https://imageshack.us/i/p3Yz7BEnj https://imageshack.us/i/pagiix7Mj
-
Co to za kabel?
Witam. Dzis grzebałem pod maska i ku mujemu zdziwieniu pojawił sie jakiś ucięty kabel. Wyglada jakby kiedyś siedziel na ściance zaraz za zbiorniczkiem wyrównawczym gdzie sa juz dwie kostki. Wiązka ma 4 lable (czerwony, czarny, niebieski, zolty). Prosze o pomoc w zlokalizowaniu i z góry dziekuje. https://imageshack.us/i/pbA0YS5Pj https://imageshack.us/i/p3Yz7BEnj https://imageshack.us/i/pagiix7Mj
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie znalazłem taki zestaw na ebayu uk http://m.ebay.co.uk/itm/VW-Audi-1-9-TDI-PD-8V-Heavy-Duty-Steel-Camshaft-Kit-99-2010-/252055154582?nav=SEARCH Czy ten zestaw bedzie pasował do silnika z kodem 1.9 BKE? W opisie jest napisane ze pasuje do silników z kodami: - AJM / ANU / ARL / ASZ / ATD / ATJ / AUY / AVB / AVF / AXB / AXC / ACR / BKC / BLT / BRU / BSW / BXE / BXF. Napisałem do sprzedawcy ale odpisał mi ze do BKE nie pasuje. Jestem prawie pewien ze BKC i BKE to to samo jedyna różnica to chyba BKC jest z PDF. ( chyba ze cos pomieszałem).
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
A moze ktoś z was ma ta zaślepkę do lusterka o numerze 4F0857511E ?
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Panowie potrzebuje numer katalogowy tej zaślepki przy lusterku kolor kremowy.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzieki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam. Orientuje sie ktoś czy to sa zaciski pod tarcze 320mm? https://imageshack.us/i/exjBWqk5j https://imageshack.us/i/ey1bs61kj Sa to zaciski od a6 c6 2.0tdi. Niestety sprzedawca nie odpisuje na emaile.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Na pierścieniu centrującym siedzi jak ulał. Dzieki wszystkim za podpowiedzi, zabieram sie za druga stronę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czyli co? Tarcza dobra czy nie? Złożyłem do kupy i wszystko ok. Tylko nie jestem pewien czy mi śrub nie pourywa.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ogólnie wszystko pasi otwory na śruby etc. jedynie to wgłębienie w tarczy w ktore wchodzi piasta jest większe. Zaraz zrobie fotkę bo cieżko mi to wytłumaczyć https://imageshack.us/i/exC0pMfej https://imageshack.us/i/exC0pMfej https://imageshack.us/i/p5ewDQQzj
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie potrzebuje szybkiej odp gdyż jestem w trakcie wymiany tylnich 244 na 288 Sprawa dotyczy tarcz 288 sa one większe od strony piasty tzn w starych miejsce na piastę ma cos ok. 13cm a w nowych ok. 16cm. Czy to normalne czy mam złe tarcze?
-
Zagadka 1.9tdi BKE 115
Tez chyba pojezdze troche bo narazie kasy nie mam na nowy, a badziewia nie chce pakować bo auta nie planuje sprzedawać.. Martwi mnie tylko to ze po odebraniu auta chyba głośniej klepie.
-
Zagadka 1.9tdi BKE 115
Cieżko cokolwiek powiedzieć ale cos wewnętrznie mowi mi ze sciemniali. Niestety kolejna zła nowina bo muszę juz pomyśleć o nowym walku rozrzadu. "Mechanior" mówił ze nadaje sie do wymiany.
-
Zagadka 1.9tdi BKE 115
Na nic jeszcze mnie nie naciagneli gdyż nie życzyli sobie płacić za pompę lub czesci.. W sumie nie mam zamiaru płacić za nic extra bo oprócz walnietej uszczelki auto było bez zarzutu.. Jeszcze mam takie pytanie, a mianowicie podczas wymiany uszczelki panowie powiedzieli ze przecieka mi jakiś zawór intercoolera lub cos w tym stylu. Na miejscu pokazali mi taka aluminiowa rurę (grubości ręki z której wystają mniejsze rureczki) która jest pod zaworem egr. Na forum znalazłem ze jest to chłodnica spalin. Czy to moze przeciekać etc.? Skasowali mnie za ta cześć £115 Dzis odebrałem auto. Narazie jest ok. Mechanicy powiedzieli, ze w pompie ulamala sie jakaś łopatka i dlatego było mulowate.
-
Zagadka 1.9tdi BKE 115
Wlasnie dostałem wiadomość ze auto do odbioru podobno problem był z pompa cyt. "Złe podcisnienie dawała" ? Nie jestem mechanikiem ale czy tam cos takiego moze sie zdazy przy wymianie uszczelki?
Nunas69
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta