-
Jakie koło zapasowe 235/45/19
Witam Jeżdżę na oponach 235/45/19. Czy mogę (gdyby coś się stało po trasie) użyć jako zapasu koła z oponą 225/50/18? Czy nie będzie nic było i czy dojadę na przykład te kilkaset km do domu
-
Imbus A6 2.0 TDI CGLC
Witam, Czy w A6 2.0tdi z 2012 roku występuje problem z imbusem? Auto ma 300 tysięcy przebiegu.
-
Wycena felg 18
-
Pomoc w wyborze auta wygodne kombi
Kupiłem w końcu Skodę Superb kombi 2.0 tdi, 170km. Wiadomo że to nie Audi ale narazie jestem zadowolony
-
Pomoc w wyborze auta wygodne kombi
No właśnie nie przeszkadza mi kura na kierownicy a co myślicie o passacie?
-
Pomoc w wyborze auta wygodne kombi
Witam, Obecnie jezdze touranem, mieszkam w Niemczech i dosyc czesto musze pokonac te 1000km w jedna strone. W turku jest niestety za glosno, dlatego szukam jakiegos kombi. Narazie wybieram miedzy a4 b8, a6, passatem i skoda superb. Moze moglby sie ktos wypowiedziec kto mial do czynienia z tymi autami. Aha motory najlepiej 2.0 tdi, ewentualnie 2.7 w a6. Najbardziej podoba mi sie b8 ale boje sie ze bedzie za male. Budzet do 10k euro. Sory za brak polskich znakow. Pozdrawiam
-
Maksymalne obciążenie audi a4 b6 avant
A jak z ciśnieniem w oponach bo też różne opinie słyszałem. Jak taki ciężar to raczej powinno się trochę więcej dobić niż standard? Opony 205/55/16
-
Maksymalne obciążenie audi a4 b6 avant
Dzięki za odpowiedzi, ładnie siedzi auto na zdjęciu
-
Maksymalne obciążenie audi a4 b6 avant
Będą złożone siedzenia i wszystko porozkładane równomiernie
-
Maksymalne obciążenie audi a4 b6 avant
Ok 300-400kg, sprzęt sportowy. Zawieszenie zwykle. Teoretycznie nie powinno być problemu, nawet jak się w pięć osób i jakieś bagaże to będzie podobny ciezar.
-
Maksymalne obciążenie audi a4 b6 avant
Witam, Mam do przewiezienia parę cięższych rzeczy, trasa ok 1000km. Auto audi a4 b6 avant 1.9 TDI 131 km. Ciekawią mnie wasze doświadczenia w temacie, zachowanie auta oraz maksymalny (rozsądny) ciężar jaki można przewozić tym autem.
-
Sprzedaż auta sprowadzonego przed upływem pół roku
Witam, Sprawa wygląda tak: sprowadziłem samochód z Niemiec opłaciłem akcyzę i tak dalej teraz gdyby chciał go na siebie zarejestrować mój ojciec trzeba spisywać darowiznę? Co gdyby chciał go później sprzedać przed upływem pół roku? Zapłaci podatek ale od jakiej kwoty? Czytałem poprzednie tematy w tym dziale ktoś wspominał o przekazaniu 50% auta. Może tak by było najlepiej, samochód to a4 b6 2003 rok. Proszę o wyrozumiałość, jestem raczej laikiem w takich tematach Pozdrawiam
-
Opony letnie 225/45/17 na autobahn
Witam, Jakie opony polecilibyście do a6 c5 avant w podanym rozmiarze? Jeżdżę głównie po autostradach zależy mi żeby opony były ciche przy prędkościach autostradowych
-
Regeneracja turbiny
Auto: a4 b6 1.8t AVJ soft na 190km Pytanie: Regenerowałem turbinę i chciałem się dowiedzieć przez ile kilometrów powinienem jej nie forsować, jak jeździć bo każdy mówi inaczej
-
Zderzak s4 b6 przód a zwykłe halogeny
Kurcze ani nie mam fotek ani nie bardzo pamietam bo to znajomy robil ale napewno da sie to zrobic bez jakiejs wiekszej rzezby a halogen do b7 tanszy wiec warto, napewno podejda
Arkadius46
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta