Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadius46

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadius46

  1. Witam Jeżdżę na oponach 235/45/19. Czy mogę (gdyby coś się stało po trasie) użyć jako zapasu koła z oponą 225/50/18? Czy nie będzie nic było i czy dojadę na przykład te kilkaset km do domu
  2. Witam, Czy w A6 2.0tdi z 2012 roku występuje problem z imbusem? Auto ma 300 tysięcy przebiegu.
  3. Witam, Ile można dostac za takie felgi? 7,5x18 et 37. Stan prawie jak nowe
  4. Kupiłem w końcu Skodę Superb kombi 2.0 tdi, 170km. Wiadomo że to nie Audi ale narazie jestem zadowolony
  5. No właśnie nie przeszkadza mi kura na kierownicy a co myślicie o passacie?
  6. Witam, Obecnie jezdze touranem, mieszkam w Niemczech i dosyc czesto musze pokonac te 1000km w jedna strone. W turku jest niestety za glosno, dlatego szukam jakiegos kombi. Narazie wybieram miedzy a4 b8, a6, passatem i skoda superb. Moze moglby sie ktos wypowiedziec kto mial do czynienia z tymi autami. Aha motory najlepiej 2.0 tdi, ewentualnie 2.7 w a6. Najbardziej podoba mi sie b8 ale boje sie ze bedzie za male. Budzet do 10k euro. Sory za brak polskich znakow. Pozdrawiam
  7. A jak z ciśnieniem w oponach bo też różne opinie słyszałem. Jak taki ciężar to raczej powinno się trochę więcej dobić niż standard? Opony 205/55/16
  8. Dzięki za odpowiedzi, ładnie siedzi auto na zdjęciu
  9. Będą złożone siedzenia i wszystko porozkładane równomiernie
  10. Ok 300-400kg, sprzęt sportowy. Zawieszenie zwykle. Teoretycznie nie powinno być problemu, nawet jak się w pięć osób i jakieś bagaże to będzie podobny ciezar.
  11. Witam, Mam do przewiezienia parę cięższych rzeczy, trasa ok 1000km. Auto audi a4 b6 avant 1.9 TDI 131 km. Ciekawią mnie wasze doświadczenia w temacie, zachowanie auta oraz maksymalny (rozsądny) ciężar jaki można przewozić tym autem.
  12. Witam, Sprawa wygląda tak: sprowadziłem samochód z Niemiec opłaciłem akcyzę i tak dalej teraz gdyby chciał go na siebie zarejestrować mój ojciec trzeba spisywać darowiznę? Co gdyby chciał go później sprzedać przed upływem pół roku? Zapłaci podatek ale od jakiej kwoty? Czytałem poprzednie tematy w tym dziale ktoś wspominał o przekazaniu 50% auta. Może tak by było najlepiej, samochód to a4 b6 2003 rok. Proszę o wyrozumiałość, jestem raczej laikiem w takich tematach Pozdrawiam
  13. Witam, Jakie opony polecilibyście do a6 c5 avant w podanym rozmiarze? Jeżdżę głównie po autostradach zależy mi żeby opony były ciche przy prędkościach autostradowych
  14. Arkadius46 opublikował(a) temat w 1.8T
    Auto: a4 b6 1.8t AVJ soft na 190km Pytanie: Regenerowałem turbinę i chciałem się dowiedzieć przez ile kilometrów powinienem jej nie forsować, jak jeździć bo każdy mówi inaczej
  15. Kurcze ani nie mam fotek ani nie bardzo pamietam bo to znajomy robil ale napewno da sie to zrobic bez jakiejs wiekszej rzezby a halogen do b7 tanszy wiec warto, napewno podejda
  16. U mnie w końcu założyliśmy halogeny od b7, niewielkie przeróbki i podejdą
  17. Mam tą dokładkę około pół roku zamontowaną i nic się nie dzieje, ładnie dolega, farba się trzyma, narazie wszystko gra, zobaczymy po zimie
  18. Tak u mnie spawane w całość, a dyfuzor podklejony i po dwa wkręty od spodu
  19. Arkadius46 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, Chciałem sobie zmienić obudowy lusterek, na coś w stylu s4 b6, moje pytanie: czy jakieś zamienniki zdają egzamin? czy tylko oryginały, auto jest czarne, jak to będzie wyglądać bez chromów wokół szyb, wszelkie opinie, sugestie mile widziane. Pozdrawiam
  20. Witam właśnie obudził mnie alarm, już czarne myśli, oglądam auto wszystko w porządku, stoję chwile a tu wentylator sam się włącza i chyba on też uruchomił alarm. Proszę o pomoc co to może być? Ku przestrodze, jeśli ktoś będzie miał coś podobnego niech zobaczy czy woda się nie zbiera tam gdzie jest sterownik, w tej obudowie na podszybiu z prawej strony, otworzyłem a tam ze cztery centymetry wody, przekaźniki do połowy w wodzie zanurzone to nie dziwne że wariował, usunąłem wodęi po problemie.
  21. Świetnie to wygląda
  22. Świetnie się prezentuje w środku i na zewnątrz, kolorek rzadko spotykany malina
  23. Witam, panowie czy grill na zdjęciu to dolny grill w zderzak od s4 b6? wydaje mi się że to jakaś podróba, te plastiki ma jakby cieńsze http://www.directupload.net/file/d/3780/memm7zfl_jpg.htm
  24. Tak to ultery 90
  25. Kupowałem u tego gościa: http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-tyl-audi-a4-b6-sedan-i-avant-i4523689583.html btw sporo ciekawych rzeczy w ofercie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.