Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

armand82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez armand82

  1. Witam,mam do was pytanie,czyściłem przepustnice i przeprowadzona została adaptacja(warsztat samochodowy, nie robiłem tego osobiście).Po zrobieniu tego,auto zaczęło trzymać obroty na około 1300.Wróciłem więc do mechaników i powiedziałem co i jak...a oni na to,"autem trzeba pojeździć i sie ustabilizuje...a jak nie to trzeba wymienić przepustnice". Nie jest to cały czas,zauważyłem ze jest to wtedy gdy auto trochę pojeździ,dodam że auto jak jest zimne to wszystko ok ładnie trzyma na 900 i spada po wyluzowaniu przy jeździe autem , ale gdy zrobię kilka km i zaczyna coś się dziać z tymi obrotami,trzyma je na około 1300.Zauważyłem tez że jeżeli trzyma te obroty a jadę na jałowym to jak dodam lekko gazu to obroty spadają i się stabilizują na 900.Cóż to może być?czy czeka mnie wymiana przepustnicy?Komputer nic nie pokazał.
  2. Witam,mam do was pytanie,czyściłem przepustnice i przeprowadzona została adaptacja.Po zrobieniu tego,auto zaczeło trzymać obroty na około 1300.Nie jest to cały czas,zauważyłem ze jest to wtedy gdy auto trochę pojeździ.
  3. Witam,mam do was pytanie,czyściłem przepustnice i przeprowadzona została adaptacja.Po zrobieniu tego,auto zaczeło trzymać obroty na około 1300.Nie jest to cały czas,zauważyłem ze jest to wtedy gdy auto trochę pojeździ.
  4. Czyli jak radzicie,zregenerować tłoczek(zacisk hamulcowy przód)?Czy zakupić nowy?Kompletny?Przód?
  5. Witam,podepne się.Posiadam audi a4 b5 98 1.6.Mam pytanko do was,od jakiegoś tzn.od około dwóch miesiący piszczy mi z lewej przedniej strony autka,dodam że wymieniłem klocki i tarcze komplet przód.Problem polega na tym że,gdy autko "postoi" kilka godzin(np.noc)to jak rano przejade jakiś kilometr i jade około 70-80 km/h to slychać pisk z lewej strony,jak by coś tarło,gdy wcisne delikatnie pedał hamulca to pisk znika,gdy pedał puszcze pisk wraca.Po kilku km.pisk znika całkowicie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.